آب بندی سقف شیبدار شینگل

همانطور که میدانید سقف مسئله مهم در ساختمان شما می باشد که نحوه ی آب بند کردن آن چه در سقف های شیبدار چه سقف مسطح  از همه حائز اهمیت تر می باشد .

آب بندی سقف شیبدار

سقف های شیبدار با وجود هر نوع پوششی بعد از مدتها امکان دارد در قسمتهایی همچون کانال های کولر , لوله بخاری یا هر شی که بر روی سقف های ساختمان چه شیروانی چه مسطح قرار می گیرید ,امکان ایجاد درز و فاصله پیدا کند.

که در این مواقع بر روی تمامی سطوح سقف و اشکال مختلف سقف شیبدار هم چنین در مناطق مختلف با پوشش های مختلف تنها یک محصول میتواند این مشکل را بر طرف سازد.

بیتوسلف یا ایزوباند از متعلقات محصولات آندوویلا و شینگل که همانند شینگل خود چسب  و قابل انعطاف می باشد که به راحتی میتوان آن را در قسمت های مختلفی نصب و پوشش دهی کامل  را انجام داد. 

ایزوباند ها در عرض های کوچک تا بزرگ بنا به محل درج مورد نظر انتخاب می شوند به صورت رولی می باشند و همچنین قابلیت برش را داشته و به دلیل نصب آسان هر شخص به تنهایی توانایی اجرا آن را دارد .

IMG bitoself2

 برای اطلاعات بیشتر درباره ی شینگل به صفحه ی محصولات و نمایندگی مراجعه فرمائید.

 برای دین عکس های بیشتر به صفحه پروژه های پوشش بام  مراجعه فرمائید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته_اواس بی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3  ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید  و در صورت نیاز به ایمیل درخواست خود را به ارسال نمایید. این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Menu
بالا