استفاده از ورق سنگریزه در سقف شیبدار مدرن

امروزه یکی از محصولات برتره سقف های شیبدار در دنیا پوشش های فلزی  به نام های ورق سنگریزهروزرتاپ تایلدکرا ,  می باشد. 

این پوشش ها در کشورهای اروپائی بسیار کارشده است و در چند سال اخیر در کشور خودمان نیز به خوبی مورد استقبال مردم قرار گرفت. است

ورق سنگریزه در سقف های شیبدار

این ورق ها فلزی که طرح خود را باسنگریزه مزین کرده با طرح های زیبا و رنگ های متعدد بسیار زیبا و مورد پسند قرار گرفته ولی به علت اختلاف قیمت بالا نسبت به سایر پوشش ها باعث فیلتر شدن مشتریانش شده است . 

به همین علت افرادی که به سراغ این پوشش های شیروانی می آیند بسیار خاص و خواستار پروژه ای منحصر به فرد می باشند .

در این مقاله به یکی از این پروژه ها اشاره کردیم 

villa2

 پروژه مهندس لطفی در سال 93-94 اجرا شده است این پروژه منحصر به فرد ترین پرژه ای بود که در اوایل سالهایی که این محصول تازه وارد بازار  ساختمان شده بود اجرا گردید. 

این پروژه در باغ آرین کردان اجرا شده که در آن منطقه  نظیر همچین پروژه ای وجود ندارد. این سقف ویلا با اجرای مناسب تیم حرفه ای و طراحی زیبایی که  توسط همکاران مجموعه پوشش بام تخت جمشید طراحی گردیده بود بسیار زیبا به اجرا در آمد .

این سبک از سقف ویلا مشابه سقف های اروپائی و امریکائی اجرا شده است .

تعدادی از مردم اجرای سقف های شیروانی را بر روی سقف ویلایی خود نمی پسندن ولی این پروژه علاوه بر دارا بون  سقف شیبدار ولی با طرح جدید  و نوین خود و همچنین به کار بردن یک محصول جدید که علاوه بر زیبائی دارای کیفیت بالائی نیز می باشد که باعث گردیده این پروژه در لیست سقف های ویلائی مدرن قرار بگیرد.

aryan 

 lashkarabad

 عکس های بیشتر این پروژه را در صفحه ی پروژه های پوشش بام  در قسمت پروژه2-به کارگیری ورق سنگریزه در سقف شیبدار  مشاهده بفرمائین.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته_اواس بی

و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید

از طریق شماره تلفن 02644201191-3  ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید.

برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا

 اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید  و در صورت نیاز به ایمیل درخواست خود را به 

  ارسال نمایید. این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Menu
بالا