برتری شینگل نسبت به سایر پوشش ها

اگر با محصولات پوشش بام آشنا باشید , با محصول شینگل که جزء برترین محصولات در زمینه پوشش بام به شمار می رود آشنا هستید.

برتری شینگل نسبت به سایر پوشش ها

همه ما همیشه دنبال محصولی هستیم که هم دارای کیفیت بالا باشد و هم ماندگاری و ضمانت چند ساله داشته باشد و در عین حال قیمت مناسب و ارزانی داشته باشد.

مشتریانی که به دنبال پوشش های بام هستند دوست دارند سقفشان سبک و. ارزان باشد و در عین حال عایق سرما و گرما و صدا را داشته باشد, به دنبال زیبایی بر روی سقفشان هستند و دوست دارند طرح های دلخواه پر پیچ و خم خودشان به اجرا در بیاید ولی بتوانند بر روی سقف نیز تردد هم داشته باشند.

داشتن همه این مزایا در یک محصول کمی غیر قابل می باشد ولی در محصولات پوشش بام شینگل این غیرقابل بودن را برایمان از بین برده است.

ورق شیروانی که برای عایق کردن آن باید محصولی مجزا مجدد نصب کرد , بعد مدتی ورق پی وی سی جایگزین ورق فلزی شد بدون نیاز به نصب توری و پشم شیشه ولی با تنوع مدل کمتری.

ورق سنگریزه علاوه بر عایق بودن کاملی که برخورداره هزینه بالایی داشته و سقف ساختمان را سنگین می کند 

سفال های بام که از گذشته تا به امروز بوده نه عایقی برای سقف بوده نه قابل تردد بر روی سقف .

آندوویلا یا آندولین محصولی مناسب که در شمال کشور طرفدار زیادی پیدا کرد ولی این محصول نیز بعد از گذشت چند سال کیفیت اولیه خودرا ازدست داده.

و اما شینگل تنها محصولی است هم به تنهایی نوعی عایق هست , آب بندی صد در صدی داشته به راحتی بر روی  سقف شیبدار خود میتوان تردد داشته و سقف سبکی را داشته باشیم .این محصول در مقایسه با دیگر پوشش ها قیمت بالایی نداشته و مهم تر از همه تنها محصولی است که ماندگاری بالا دارد .                                                                                                                                                                                                                                            

pmix 

 برای اطلاعات بیشتر درباره ی شینگل به صفحه ی محصولات و نمایندگی مراجعه فرمائید.

 برای دین عکس های بیشتر   به صفحه پروژه های پوشش بام  مراجعه فرمائید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته_اواس بی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3  ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید  و در صورت نیاز به ایمیل درخواست خود را به ارسال نمایید. این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Menu
بالا