به کارگیری شینگل و تخته OSB در سقف های نیم دایره ای شکل

امروزه شاهد طرح های مختلف و جدیدی از طراحان عزیز ساختمان هستیم,  که در جهت زیبایی ساختمان ها  و ویلا های شما عزیزان در تلاش اند. 

در این مقاله به یکی از این مدل های نوین می پردازیم. 

شینگل در سقف کروی 

در چند سال اخیر شاهد اجرا پروژه های کروی شکل یا به صورت نیم دایره ای به جای سقف های شیبدار چند ضلعی بوده ایم .

که این سبک از سقف ها برای سقف ویلا . استخر و آلاچیق ها نیز به کار می روند.

که در این پروژه یکی از سقف های نیم دایره ای شکل که برای سقف استخر اجرا گردیده بود را مشاهده میکنیم.

pnimdayer3

همانطور که می دانید برای اجرای همچین پروژه هایی محصول کار شده خیلی مهمه و حتما باید از پوشش هایی استفاده کرد که قابلیت اجرا به هر شکل را دارا باشد. 

شینگل تنها محصولی است که قابلیت را داشته و علاوه بر این موضوع شامل مزیت های دیگری نیز می باشد از جمله عایق بودن ودارابودن آب بند  صد در صد ساختمان ها می باشد که این امر باعث شده پروژه ها با زیباترین طرح و در عین حال عایق بودن به اجرا درآید و کارفرمایان نیز از این امر خرسند باشند (برای مشاهده دیگر مزیت های شینگل به صفحه محصولات شینگل رجوع کنید )

پوشش های بام محصولات متنوعی دارد که البته هر کدام از این محصولات به صورت چند ضلعی در سقف های شیبدار متنوع کار برد دارد ولی برای به اجرا در اوردن سقف کروی شکل حتما باید از محصولی استفاده کرد که امکان قوس پذیری را داشته که این مزیت شامل محصول شینگل می باشد.

شینگل به علت داشتن جنسی از قیر و  الیاف باعث شده از دیگر محصولات پوشش بام متمایز تر باشد هم برای طراحی های مدرن و هم نسبت به عایق بودن و آب بندی که دارد نسبت به سایر پوشش ها . 

شینگل برای به اجرا در آوردنش به زیر سازی خاصی نیاز مند هست , تخته های اواس بی محصولی است که برای زیرسازی شینگل حتما باید قرار بگیرد این امر هم لازمه برای نصب شینگل هست هم برای اطمینان خاطر داشتن آب بند بودن پروژه زیرا این تخته ها که به ضخامت 11میل هستند قابلیت مقاوم در برابر آب را داشته به همین خاطرشینگل را با آب بندی صد در صد تضمین می کنند.

osbstair

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در رابطه با تخته های اواس بی  به صفحه ی محصولات و نمایندگی مراجعه کنید.

 پروژه مهندس رنجبر که حدودا 10ساله از اجرا این پروژه می گذرد ولی هنوز هم در این منطقه به عنوان 

یکی از  منحصر به فرد ترین پرژه ای بود که در اوایل سالهایی که این محصول تازه وارد بازار  ساختمان شده بود اجرا گردید.

این پروژه در لشگرآباد کردان اجرا شده که در آن منطقه  نظیر همچین پروژه ای وجود ندارد. این سقف ویلا با اجرای مناسب تیم حرفه ای و طراحی زیبایی که  توسط همکاران مجموعه پوشش بام تخت جمشید طراحی گردیده بود بسیار زیبا به اجرا در آمد .

تعدادی از مردم اجرای سقف های شیروانی را بر روی سقف ویلایی خود نمی پسندن ولی این پروژه علاوه بر دارا بون  سقف شیبدار ولی با طرح جدید  و نوین خود و همچنین به کار بردن یک محصول جدید که علاوه بر زیبائی دارای کیفیت بالائی نیز می باشد که باعث گردیده این پروژه در لیست سقف های ویلائی مدرن قرار بگیرد.  

 عکس های بیشتر این پروژه را در صفحه ی پروژه های پوشش بام  در قسمت

 OSB پروژه3-به کارگیری شینگل و تخته 

 مشاهده بفرمائید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته_اواس بی

و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید

از طریق شماره تلفن 02644201191-3  ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید.

برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا

 اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید  و در صورت نیاز به ایمیل درخواست خود را به 

  ارسال نمایید. این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Menu
بالا