ترکیبات سقف شینگل آسفالتی

سقف شیبدار شینگل بیش از 70 درصد از کل سقف های مسکونی و شیب دار اعم از ساختمانهای جدید و جایگزینی را شامل می شود.  سقف شیبدار شینگل به دلیل مزایای بی شماری که دارد و عوامل زیبایی شناختی یکی از محبوب ترین المان ها در صنعت سقف سازی است.

شینگل آسفالتی چیست؟

شینگل آسفالتی به عنوان پوشش سقف شیبدار متداول در این دوره نام خود را بر سر زبان ها آورده است. دلایل زیادی برای محبوبیت شینگل های آسفالتی وجود. اما دلایل اصلی هزینه کم و سهولت نصب است . هزینه کم و دوام و طول عمر نسبتاً مناسب باعث میشود انتخابی به صرفه با خرج کمترین هزینه باشد.

شینگل آسفالتی

شینگل آسفالتی در دو مدل ارگانیک و فایبرگلس تولید می گردد.

توجه کنید که شینگل های ارگانیک و ابتدایی مطابق انتظار کیفیت و کارایی ندارند، بنابراین اکثر تولیدکنندگان در سال 2008 تولید آن را متوقف کردند.

 طول عمر هر محصول شینگل آسفالت با ضخامت و کیفیت ساخت تعیین می شود. 

 ترکیبات مدرن شینگل آسفالتی

فایبرگلاس

هسته اصلی روکش آسفالت مقاوم امروزی فایبرگلاس است.  این ماده به دلیل سبک بودن، مقاومت در برابر پارگی بسیار خوب انتخاب می شود.

 آسفالت

فایبرگلاس از طریق یک مخزن اشباع کننده عبور می کند که در آن الیاف شیشه کاملاً با آسفالت داغ (یک ماده نفتی که برای مقاومت قوی در برابر رطوبت استفاده می شود) پوشانده شده است.  وزن آسفالت برای مقاومت در برابر باد و تگرگ مفید است.

 گرانول های معدنی

قسمتی از شینگل آسفالت که در معرض عناصر قرار می گیرد با گرانول های معدنی پوشیده شده است که در طیف گسترده ای از رنگ ها موجود است.

 -می توان به شینگل یک رنگ داد تا یک روکش رنگی یکدست یا ترکیبی از گرانول های رنگی برای ظاهر ظریف تر تولید شود.

 -گرانولهای روکش سرامیکی همچنین اشعه ماوراء بنفش خورشید را منعکس می کنند که بدترین تهدید برای شینگل به شما می رود.

 نوارهای سیلانت

 خطوط پیوسته یا متناوب آسفالت خام به قسمت بالای هر شینگل که با لایه بعدی نصب شده پوشانده می شود، اعمال می شود.  نوار سیلانت، شینگل را هنگامی که در آفتاب و گرما گرم می شود به هم می چسباند.

 هرچه آب و هوا آفتابی تر باشد، طول عمر متوسط ​​سقف شیبدار شینگل کوتاه تر خواهد بود.  یکی از راه های افزایش طول عمر یک سقف آسفالت در آب و هوای آفتابی، انتخاب یک شینگل با بازتاب خورشیدی و رنگ روشن است که برای بازتاب گرمای تابشی خورشید و تابش اشعه ماوراء بنفش طراحی شده است.

در متن بالا ترکیبات اصلی سقف شینگل آسفالتی که امروزه در ساخت آن به کار گرفته می شود را مطالعه کردید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، تک تایل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته اواس بی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3 ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید.

برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید و در صورت نیاز به ایمیلدرخواست خود را به ارسال نمایید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Menu
بالا