تعریف سقف شیب دار؟

پوشش سقف شیبدار به سقفی گفته می شود که دارای شیب باشد و شکلی چند ضلعی به ما می دهد. به دو صورت میتوان سقف های شیبدار رااجرا کرد سقف هایی که تنها از یکطرف و یا دو طرف شیب داشته باشد, تعداد شیب بیشتر زیبایی ساختمان را نیز دو چندان می کند.

سقف های شیبدار به نوع پوشش و نوع شیب نیز بستگی دارد

سقف شیبدار

انواع سقف شیبدار

سقف شیبدار سرد

سقف شیبدار گرم

در سقف شیبدار سرد در ساختار آنها از عایق حرارتی استفاده نمی شود در نوع سقف شیبدار گرم خود دارای پوشش حرارتی می باشند. مزیت سقف شیبدار در متطق سردسیر که بارش برف و باران زیاد است کمک میکند تا آب باران و برف به راحتی از لوله هایی که به آنها ناودان گفته می شود سرازیر شود و دیگر نیازی به برف روبی نمی باشد.

 .در مناطقی که اقلیم های پر بارش هستند سقف شیبدار گزینه ای مناسب می باشد

 سقف شیبدار

نکته ای که در مورد سقف شیبدار شایان ذکر است آن است که در صدشیب در سازه های سقف شیبدار در زیبایی نمای ساختمان بسیار موثر است و باید در انتخاب پوشش بام سقف شیبدار از پوششی استفاده شود که محدودیتی برای ما قائل نشود 

سقف شیبدار

سقف شیبدار

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون صنعت پوشش بام و همچنین تنوع در عرضه محصولات پوشش بام ، بیشتر از پوششهای مدرن و جدید مانند شینگل درانواع شینگل لانه زنبوری، شینگل رولی و شینگل طرح آجری استفاده می شود. این شینگل ها هزینه نصب کمتر و به نسبت ارزان تر از نمونه های پوشش بام دیگر هستند. همچنین عایق بودن این گونه شینگل ها علاوه بر زیبایی بالقوه یکی دیگر از خصوصیات مهم شینگل های سقفی ساخته شده از قیر و سنگریزه های معدنی خودرنگ می باشد. همچنین از تخته های او اس بی نیز به عنوان زیرساز و چوب های مقاوم در برابر رطوبت استفاده می شود.

  عواملی نظیر زیبایی یا موارد فنی ممکن است منجر شود که شما سقف شیبدار با شیب کم را برای سقف ویلا یا خانه خود انتخاب کنید. در هر صورت شرکت پوشش بام تخت جمشید آماده است که راهنمایی های لازم جهت انتخاب بهتر را خدمت شما ارائه نماید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته osb و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201192 ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید شوید. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

Menu
بالا