دسته بندی سقفهای شیبدار

سقف های شیبدار را میتوان به طبقات مختلفی دسته بندی کرد : از لحاظ نوع شیب , مدل سقف , پوشش سقف ,  سازه سقف و .. 

 

دسته بندی سقفهای شیبدار

سقفهای شیبدار از نحوه زیر سازی تا پوشش نهایی خود به انواع مختلفی دسته بندی میشود : نوع سازه و تیر ریزی انجام شده , درجه شیب سقف , نوع و مدل سقف , و در نهایت پوشش نهایی بر روی سقف شیبدار.

 سازه در سقف شیبدار

نحوه خرپا سازی در سقف های شیبدار بسته به متریال نهایی درجه شیب سقف و مدل سقف دارد.

قوطی کشی برای محصولات آندولین و آندوویلا باهم متفاوت هست فاصله گذاری تیر ریزی ها باید متفاوت باشد همچنین نحوه اجرا پروفیل ها برای محصولات شینگل و ورق سنگریزه تفاوت دارد بنابراین نکته مهم اینجاست که کارفرمایان محترم قبل شروع کار باید متریال مورد نظر خودرا انتخاب کرده و با تیم فنی حرفه ای در رابطه با پروژه خود مشورت بگیرد. 

که شرکت پوشش بام تخت جمشید از تیم حرفه ای فنی برخوردار است جهت راهنمایی و نصب پوشش های  بام شما عزیزان.

photo 2018 07 25 10 36 23

شیب و درجه سقف شیبدار 

شیب در سقفهای شیب دار بستگی به محل پروژه سردسیر و گرمسیر بودن آن , نظر کارفرما و طراحی پروژه دارد .

در مناطق سردسیر بهتر است درجه شیب بالا 80 درجه باشد شیب تندی داشته باشد تا بابارش برف و باران به راحتی به پایین آید .

از لحاظ طراحی و مدل ساختمان نیز  در صورت استفاده متریال مناسب و شیک مانند شینگل بهتر ا ست  شیب سقف ساختمان تند باشد تا نما زیباتری به ساختمان بدهد.

Classic 

انواع و مدل های سقف شیبدار 

طراحی و اجرا سقفهای شیبدار با نظر کارفرما و  مشورت طراحان و مهندسین معماری و در نهایت تیم حرفه ای نصب به اجرا در می آید که بسته به نوع پروژه , مساحت پروژه و در نهایت پوشش نهایی پروژه دارد که در صورت انتخاب شینگل هر مدل خاصی پروژه تان قابل اجرامی باشد .

3dmany shib

پوشش سقف شیبدار 

برای داشتن سقفی از جهت عایق بودن آن آب بندی صد در صد داشتن شیبی تند و جلوه دادن نما زیبا و همچنین به اجرا در آوردن مدل های پرپیچ و خم بر روی سقف تنها میتوانین یک محصول را انتخاب کنین که تمامی مزایا و قابلیت ها را دارا باشد:شینگل , تنها محصولی است که تمامی قابلیت ها را دارا می باشند.

alachighshingel

برای اطلاعات بیشتر درباره ی شینگل به صفحه ی محصولات و نمایندگی مراجعه فرمائید.

 برای دین عکس های بیشتر به صفحه پروژه های پوشش بام  مراجعه فرمائید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته_اواس بی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3  ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید  و در صورت نیاز به ایمیل درخواست خود را به ارسال نمایید. این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Menu
بالا