ساختمان مدرن در شهر بانکوک

زندگی مدرن امروز برپایه تغییرات و چالش های روز افزون می باشد , همینظور ساختمان های مدرن که هرروزه با تغییراتی مواجه است. بهترین نوع این ساختمان ها و تغییرات ایجاد شده سقف ویلا  و سقف شیبدار می باشند . علاوه بر این متد سقف های نوین دیگری در سرتا سر جهان وجود دارد که در ادامه به یکی از آنها میپردازیم:

بررسی ساختمان های نوین 

انواع سقف ساختمان در شهر بانکوک 

ساختمان اژدها , در حوالی شهر بانکوک قرار گرفته است .این ساختمان به دلیل طرح نوینی که دارد مورد استقبال قرار گرفته است و به علت داراربودن

معماری مدرن منحصر به فرد می باشد.

maghale ezhdeha

پوشش سقف مدرن 

ظاهر این ساختمان همانند اژدهایی است که از پائین به دور ساختمان پیچیده شده است و در بام ساختمان سر اژدها قراردارد .در واقع پوشش سقف این ساختمان سر اژدها است که در برخی موارد از  شینگل استفاده شده است به دلیل انعطاف پذیری بالا که دارد که بسیار زیبا است.

maghale ezhdeha2

این معبد در سال 1985ساخته شده است ولی به دلیل دوری مسافت افراد کمتری مراجعه میکنند برا ی بازدید این معبد , در طبقات زیرین این معبد گنجینه هایی وجود دارد که البته اجازه ورود و تماشا آنهارا کسی ندارند ولی راهبان این معبد همیشه بارویی گشاده از مردم استقبال  مینماین.

. استفاده از شینگل، آندوویلا و تخته OSB  با توجه به خصوصیات این مواد و تنوع رنگ و طرح آنها موجب این می شود که طراح و معمار، طرح دلخواه خود را پیاده سازی نمایند.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته osb و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3 ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید شوید. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

Menu
بالا