استفاده از سفال، آندوویلا، شینگل از گذشته تا به امروز

شرکت تخت جمشید از گذشته تا به امروز پروژه های متعددی را  به اجرا در آورده است , پروژه های دولتی و شخصی که در اقسانقاط کشور انجام شده است : در این مقاله ما به 3تا از پروژه های مهم شرکت در گذشته که 3 محصول متفاوت را اجرا کرده است می پردازیم.

سفال دربرج میلاد  

یکی از برجسته ترین پروژه های شرکت در گذشته اجرای سفال بر روی آلاچیق های محوطه برج میلاد می باشد. این پروژه به دلیل اینکه در زمان گذشته به اجرا در آمده بود برای پوشش  آلاچیق های خود از سفال استفاده کرده بودند که کماکان شاهد ماندگاری و دوام محصول  سفال در این پروژه هستیم .

p9 1

شینگل در سازمان تربیت بدنی 

 سازمان تربیت بدنی واقع در خیابان سئول یکی دیگر از پروژه های شرکت بوده که در چند سال گذشته به اجرا در آمده . 

این ارگان برای زیبایی و ساخت آلاچیق های محوطه از محصول شینگل استفاده کرده .شینگل که در چند سال اخیر توانسته نظر اکثرمهندسین کارشناسان و معماران را به خود جلب کند.

این آلاچیق در مقایسه با آلاچیق قبل سبک تر با دوام تر می باشد.

alachigh

 آندوویلا در اتوبان همت 

 در سال 95 در اتوبان همت (تونل حکیم ) پروژه ای به اجرا در آمد که با توجه به نظر کارفرمایان و کارشناسان و آزمایش های متعدد بر روی محصول آندوویلا مورد تایید قرار گرفت .

این محصول که تحت لیسانس شرکت فرانسه قرارداد از لحاظ کیفیت و قیمت جایگزین ورق های فلزی گردیده است. 

بیش از 4سال از اجرای این محصول می گذرد و همچنان در راستا اتوبان همت و دریاچه چیتگر شاهد این پروژه هستیم .

phakim5

 عکس های بیشتر این پروژه را در صفحه ی پروژه های پوشش بام  میتوانین مشاهده بفرمائید.

 

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته_اواس بی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3  ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید  و در صورت نیاز به ایمیل درخواست خود را به ارسال نمایید. این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Menu
بالا