سقف شیبدار | آشنایی با سقف شیبدار | سقف شیروانی

معرفی سقف شیبدار

سقف های شیبداری که از حداقل 30 درجه تا حداکثر 90 درجه شیب داشته باشد، سقف شیبدار می گویند.

طبقه بندی سقف های شیب دار به روش های مختلف امکان پذیر است برای مثال از لحاظ شیب به 2 دسته ساده و طرح دار تقسیم بندی می شود که طرح ساده دارای یک الی دو شیب بوده و سقف شیبدار طرح دار بیش از 2شیب داشته و در طرح های 4ضلعی و 6ضلعی و حتی نیم دایره و با هرگونه طرح و اجرای که مشتریان عزیز بخواهند قابل اجرا است. برای مطالعه بیشتر در ارتباط با نحوه دسته بندی سقف های شیب دار مقاله طبقه بندی سقفهای شیبدار و پوشش آنها و برای آشنایی با انواع سقف شیبدار مقاله مربوطه را مطالعه بفرمایید.

برتری سقف شیبدار

سقفهای شیبدار در مقايسه با سقفهاي مسطح به مواظبت كمتری احتياج دارند و اجراي آنها از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است. علاوه بر اينها در برخی از نقاط ممكن است ورقهای پوششی به عنوان عايق رطوبت روی سقفهای شیب دار بتنی يا طاق ضربی قرار گيرند. در مورد اخير از ورقهای آزبست و سيمان استفاده نمی شود بلکه از سفال و تایل بتونی که هیچ گونه مواد سرطان زا در انها وجود ندارد استفاده می شود.

از موارد مهم استفاده از ورق های شیروانی، پوشش سقف شیروانی، ویلا های شیروانی، سالن های ورزشی، سوله و دیگر سطوح سقف شیب دار می باشد.

به منظور انتخاب مناسب سقف شیب دار، در وب سایت پوشش بام تخت جمشید مقالاتی در این ارتباط و توضیحاتی در مورد انواع محصولات مورد استفاده و نحوه نصب آن ها داده شده است که در ادامه معرفی اجمالی در ارتباط با این موارد خدمت شما ارائه می شود.

در مقاله کاربرد پوشش های بام در مورد کاربرد سقف شیب دار در مکان های مختلف توضیحات تکمیلی داده شده است و همچنین مزایای استفاده از سقف شیب دار برای شما عزیزان لیست شده است که از ذکر آن در این مقاله خودداری می شود.

جهت انتخاب مناسب مصالح مورد نیاز جهت اجرای سقف شیب دار، اطلاع از انواع محصولات مورد استفاده در سقف شیب دار، مزایا، معایب، زیبایی ها و محدودیت های زمانی و مکانی آن ها یکی از ضروریات است بدین منظور در سایت پوشش بام تخت جمشید هر یک از مصالح مورد استفاده در سقف شیب دار - سقف شیروانی به تفصیل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. شرکت پوشش بام تخت جمشید ارائه دهنده محصولات آندولین و آندوویلا، شینگل، تخته OSB، انواع چسب، تاپ تایل - ورق روزر، اکروتایل، عایق ساختمانی XPS، ورق پلی کربنات، ساندویچ پنل و ورق های طرح سفال جهت اجرا در سقف های شیب دار و شیروانی می باشد.

 

مراحل اجرای پوشش سقف شیبدار

  • اجرای سازه فلزی و یا چوبی(به صورت شیبدار)
  • اجرای زیرسازی با توجه به نوع پوشش
  • اجرای پوشش مناسب توسط افراد با تجربه
  • اجرای ناودانی و عایق سقف برای هدایت آب باران و برف
  • اجرای پیشانی نما و پوشش دامنه برای جلوگیری از نفوذ گرما و سرما و پرندگان و حیوانات و هدر رفتن انرژی داخل سقف ساختمان

جهت نصب پوشش سقف شیبدار

هميشه جهت نصب بام های شیروانی بر خلاف وزش باد است. نصب هميشه از پايين ترين نقطه سقف در جهت عكس وزش باد (كه در هر منطقه بر پايه آمار و تجربيات موجود تعيين مي شود) انجام مي پذيرد.

برای مشاهده توضیحات تکمیلی به همراه تصاویر در ارتباط با نحوه نصب انواع محصولات ارائه شده توسط شرکت پوشش بام تخت جمشید به صفحه نحوه نصب و اجرای سقف شیب دار - شیروانی مراجعه نمایید.

همچنین برای مشاهده پروژه های انجام شده توسط شرکت پوشش بام تخت جمشید و آشنایی بصری با نمونه های سقف شیب دار به صفحه پروژه های سقف شیبدار - شیروانی مراجعه بفرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید و از طریق شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید شوید. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

Menu
بالا