سقف شیبدار با شیب کم | مزایا و معایب سقف با شیب کم

شیب سقف شیبدار، سبب می گردد که آب بر روی سقف سازه جریان پیدا نماید. زمانی که آب بر روی سقف در جریان باشد سقف شیبدار باعث می شود که آب در هیچ جای سقف جمع نگردد و فرسودگی و نم زدگی در سقف ایجاد نشود. سقف هایی که دارای شیب کم هستند راه متفاوت تری جهت به جریان انداختن آب بر روی سقف را دارند.

سقف شیبدار با شیب کم | مزایای سقف شیبدار با شیب کم

مزایا و معایب سقف شیبدار با شیب کم

محدودیت در انتخاب پوشش بام

در سقف شیبداری که شیب زیادی دارد، آب هیچ وقت نمی تواند در جایی ساکن باشد و به سرعت از روی سقف به پایین سرازیر می گردد. برای پوشش سقف شیب دار با شیب زیاد بهتر است از بهترین گزینه پوشش سقف شیبدار یعنی شینگل آسفالتی استفاده نمائیم. ولی شینگل آسفالتی و سایر پوشش بام ها نمی توانند برای پوشش سقف شیبدار با شیب کم کارساز باشد. زیرا سقف شیبدار با شیب کم نمی تواند آب را بلافاصله به جریان بیندازد و آب با حرکت و جریان آرام از سقف شیبدار خارج می گردد که پوششی مانند شینگل رولی مناسب تر خواهد بود.

تغییر و حفظ دمای بهینه در سقف شیبدار با شیب کم

سقف شیبدار با شیب زیاد دارای فضای بیشتر با ارتفاع بیشتر است که منجر به زمان بر بودن فرآیند تغییر دما و حفظ گرما خواهد شد . در حالی که با استفاده از شیب کم ارتفاع کمتر در مساحت بیشتری خواهیم داشت که منجر به راحت تر بودن تغییر دما در این سقف ها خواهد شد. انرژی کمتری برای تغییر دما در این سقفها مورد نیاز است.

نگهداری آسان تر سقف شیبدار با شیب کم

زمانی که از شینگل رولی جهت پوشش سقف شیبدار با شیب کم استفاده می شود نیاز است که سالی یکبار فقط بر روی سقف شیب دار رفته و سقف را چک نمائید. به دلیل اینکه دسترسی بر سقف شیبدار با شیب کم بسیار آسانتر و بی خطرتر از سقف شیبدار با شیب زیاد می باشد، این امر سبب می گردد که نگهداری و چک کردن پوشش بام به مراتب راحت تر و ایمن تر شود. خطر سقوط از روی سقف شیبدار با شیب زیاد بسیار بالاست. هزینه نگهداری و چک کردن سقف شیبدار با شیب زیاد به نسبت سقف شیبدار با شیب کم، بسیار بیشتر می باشد.

هزینه نصب کمتر سقف شیبدار با شیب کم

سقف شیبدار با شیب کم و یا سقف صاف احتیاج به مصالح کمتری برای ساخته شدن دارند. حتی اگر شما بهترین و گران ترین پوشش بام را برای سقف شیبدار با شیب کم خود انتخاب کنید در مقایسه با سقف شیبدار با شیب زیاد، هزینه کل ارزان تر خواهد شد. هزینه نصب پوشش بام بر روی سقف شیبدار با شیب زیاد بسیار بالاتر از هزینه نصب پوشش بام بر روی سقف کم شیب می باشد.

عواملی نظیر زیبایی یا موارد فنی ممکن است منجر شود که شما سقف شیبدار با شیب کم را برای سقف ویلا یا خانه خود انتخاب کنید. در هر صورت شرکت پوشش بام تخت جمشید آماده است که راهنمایی های لازم جهت انتخاب بهتر را خدمت شما ارائه نماید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته osb و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3 ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید شوید. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

Menu
بالا