سقف شیبدار مدرن و نمونه هایی از طراحی سقف شیب دار به سبک مدرن

در این مقاله به دنبال ارائه 16 مدل از خانه ها و سازه هایی هستیم که دارای سقف شیبدار به سبک مدرن می باشند. با استفاده از تصاویر و نمونه های سقف شیبدار ارائه شده در این مطلب سقف شیبدار مدرن ویلا یا خانه خود را آسان تر انتخاب کنید.

سقف شیبدار مدرن

این خانه مدرن کنار رودخانه ای دارای چند سقف شیبدار می باشد که سبب می شود برف و باران روی سقف به راحتی سر خورده و بر روی زمین جاری شود. این سقف شیب دار دارای طراحی بسیار مدرن و متفاوت است و مناسب برای خانه هایی است که در کوهستان طراحی می شود.

سقف شیب دار مدرن

سقف شیب دار قابل مشاهده در خانه مدرن شیشه ای زیر که از ترکیب دو شیب در سقف درست شده است طراحی بسیار مدرن و متفاوت دارد. این طراحی کمک بسیار زیادی نموده است که فضای داخلی سازه از میزان نور کافی بهره مند شود.

سقف شیبدار مدرن دو شیبه

شیب سقف شیبدار این خانه مدرن ترکیبی از پانل چوبی و شینگل سقفی است که به این خانه جلوه ای بسیار زیبا و شیک داده است.

سقف شیبدار مدرن ترکیبی

سقف شیبدار این خانه مدرن که طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد دارد باعث می گردد که قسمت جلو و ورودی خانه روشن تر گردد و پشت خانه به صورت پنهان و خصوصی بماند.

سقف شیب دار مدرن

سقف شیبدار طراحی شده در این خانه مدرن باعث شده است که این خانه از مزایای نور فراوان که در محیط وجود دارد استفاده کند. این مدل سقف شیبدار، هم باعث روشن تر شدن داخل خانه شده است و هم باعث شده است که خانه بسیار بزرگتر و روشنتر به نظر آید.

سقف شیبدار مدرن

سقف شیبدار در این خانه مدرن باعث شده است که پاسیویی در پشت خانه ایجاد گردد و بزرگتر دیده شود. همچنین این مدل سقف شیبدار باعث شده است که جو خانه همانند زمان آسمان ابری و بارانی، کمی گرفته و تاریک باشد و انرژی بارانی داشته باشد که خانه ای بسیار مناسب برای خانواده های جوان می باشد.

سقف شیب دار مدرن

طراحی قدیمی خانه های ویلایی در مناطق جنگلی، سبب می شود که این خانه ها شمایل یک کابین جنگلی را داشته باشند. بدین منظور توصیه می شود که از این مدل سقف شیبدار که در عکس زیر قابل مشاهده می باشد استفاده شود. این نوع طراحی سقف شیبدار باعث می گردد که خانه جنگلی بسیار مدرن به نظر آید.

سقف شیب دار مدرن

سقف شیبدار این خانه مدرن به گونه ای طراحی شده است که شیب سقف به سمت عقب می باشد. این طراحی سبب شده است که نور بیشتری به داخل خانه وارد گردد. بعلاوه از ورود آب باران و برف به داخل خانه جلوگیری می شود.

سقف شیب دار مدرن

سقف شیبدار این خانه طوری طراحی شده است که بیشترین نور را در زمستان وارد خانه کند و فضایی مطلوب برای بهره مندی بیشتر ساکنان از روز های زمستانی ایجاد نماید.

سقف شیبدار مدرن

این خانه و ویلای مدرن که در کنار حوضچه قرار گرفته است بدلیل تامین انرژی پاک، برای دوستداران محیط زیست بسیار مناسب است. سقف شیبدار موجب هدایت بیشترین نور برای تولید انرژی پاک خورشیدی بوسیله پانل های قرار گرفته روی سقف خانه می شود. همچنین آب جمع شده روی سقف خانه بسمت حوضچه هدایت شده و از جمع شدن آب و باتلاقی شدن زمین های اطراف خانه جلوگیری می شود.

سقف شیب دار مدرن

این سبک از طراحی سقف شیبدار علاوه بر دادن جلوه و ظاهر مدرن به خانه، کمک می نماید که خانه های قرارگرفته در مناطق کم آب همانند تصویر (کشور استرالیا) بتوانند آب باران را برای مصرف داخلی در فصل های بسیار گرم جمع آوری نمایند.

سقف شیب دار مدرن

سقف شیبدار بزرگ در این خانه و ویلای کوهستانی، این حس را ایجاد می نماید که خانه ای بسیار باز دارید. بعلاوه، باعث ایجاد حریم خصوصی زیبایی برای خانه شده است. این مدل سقف شیبدار باعث جلوه و زیبایی بیشتر خانه شده و طراحی آن را مدرنتر می نماید.

سقف شیبدار مدرن

شیب سقف این خانه مدرن، علاوه بر جلوه ویژه که به این سازه داده است، باعث شده که آب باران و برف به سمت محل جمع آوری آب در پشت خانه روانه شود و برای مصارف داخلی خانه و آبیاری فضای سبز مورد استفاده قرار گیرد.

سقف شیب دار مدرن

سقف های شیبدار طراحی شده در این خانه، باعث می شود که این سازه از مزیت جمع آوری آب بیشتری بهره ببرد. همچنین با این طراحی، ساکنان ویلا از زیبایی محیط اطراف خود بیشتر بهره مند می شوند.

سقف شیبدار مدرن

سقف شیبدار در این خانه به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر جلوگیری از ورود آب به داخل خانه، طرحی فوق العاده زیبا و انحصاری را به سبک فرا مدرن، به نمایش گذارد.

سقف شیب دار مدرن

طراحی سقف شیبدار سازه زیر، این خانه را کاملا منطبق بر سبک مدرن نموده است. همچنین طراحی سقف شیبدار جلوی خانه، باعث شده است که بیشترین نور طبیعی ممکن، به داخل خانه وارد شود.

سقف شیبدار مدرن

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش بام نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته osb و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644386154 ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید شوید. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

Menu
بالا