سقف ویلا با استفاده از سقف شیبدار

همان طور که می دانید سقف های شیبدار، نیازمند مراقبت کمتری نسبت به سقف های معمولی هستند. به همین علت سقف شیبدار، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. با توجه به زندگی مدرن امروزی، ساختمان ها با سقف ویلای مدرن جای خود را به ساختمان های قدیمی و کهنه داده اند.

استفاده از سقف شیبدار در سقف ویلا

همان طور که می دانید سقف های شیبدار، نیازمند مراقبت کمتری نسبت به سقف های معمولی هستند. به همین علت سقف شیبدار، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. با توجه به زندگی مدرن امروزی، ساختمان ها با سقف ویلای مدرن جای خود را به ساختمان های قدیمی و کهنه داده اند. سقف شیبدار مورد استفاده در ساختمان ها، علاوه بر عایق بودن، زیبایی خاصی را ایجاد می کنند. امروزه از ورق های آزبست، سیمان و موادی نظیر این ها استفاده نمی شود چرا که استفاده از سفال و تایل های بتنی، سرطان زا هستند و خطر جدی برای محیط زیست ایجاد خواهند کرد.

استفاده از سقف شیبدار در سقف ویلا

شرکت پوشش بام تخت جمشید طیف وسیعی از محصولات خود در دسته بندی انواع پوشش سقف شیبدار، عایق ها و تخته osb جهت زیبا نمودن و ایمن نمودن ساختمان و سقف ویلای شما ارائه نموده است.

در برخی از نقاط با توجه به آب و هوا و شرایط اقلیمی، نیاز به پوشش خاصی برای سقف ساختمان می باشد. استفاده از شینگل، آندوویلا و تخته osb با توجه به خصوصیات این مواد و تنوع رنگ و طرح آنها موجب این می شود که طراح و معمار، طرح دلخواه خود را پیاده سازی نمایند.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته osb و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3 ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید شوید. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

Menu
بالا