معماری و اصول معماری

در مقاله پیشین به طور مفصل راجع به مسائل معماری و تعاریف پایه و اولیه صحبت کردیم . در این مقاله سعی بر این داریم که شیوه های معماری که طرفداران زیادی دارند را مورد بررسی قرار داده و نقش استفاده از متریال جدید در صنعت ساختمان را مورد بررسی قرار دهیم . شرکت پوشش بام تخت جمشید مفتخر است شینگل و آندوویلا  و همچنین متریال به روز و مدرن را در خدمت مشتریان عزیز قرار دهد. این دسته از متریال باعث انقلاب عظیمی در صنعت پوشش سطح شیبدار ایجاد کند .

سقف شیبدار    

معماری مدرن 

در مقاله پیشین راجع به معماری مدرن و یا همان معماری نوگرا به طور کامل صحبت شد . در این روش ، به طور کامل روش های سنتی به کنار رفته و نمایه های تاریخی و هر آنچه زمان گذشته را به شما یاد آور می شود را حذف می کند. نمونه های برجسته آن آرت دکو و معماری به وسیله سبزه  ودیوار سبز را نام برد .

نخستین بار وایسنهوف آالمانی توانست نقطه عطفی در طراحی کلیسا ها فراهم کند . در آن زمان دیگر طراحی کلیسا ها و قصر ها اهمیت خود را از دست داده و نگرشی جدید در این زمینه حکمفرماشد.

سقف شیبدار

معماری سقف شیبدار 

درمعماری مدرن شکل و سیاق  سقف شیبدار و سقف ویلا یکی از مهمترین ویژگی هاست.در واقع  طراحی سقف شیبدار با متریال مدرن در معماری بسیار این روزها کاربرد دارد. در معماری مدرن شیوه های قدیمی و منسوخ از بین  رفته و طرح های یکنواخت از بین رفته و رنگ و طرح های مدرن جایگزین آن شده است . به همین دلیل در طراحی سقف شیبدار نیز تغییر  و تحولات اساسی به وجود آمده است پوشش های مدرن همچون شینگل و آندوویلا استفاده می شود . 

 

 


15

امروزه  با توجه به پیشرفت روز افزون صنعت پوشش بام و همچنین تنوع در عرضه محصولات پوشش بام ،  بیشتر از پوششهای مدرن و جدید مانند شینگل درانواع شینگل لانه زنبوری، شینگل رولی و

شینگل طرح آجری استفاده می شود. این شینگل ها هزینه نصب کمتر و به نسبت ارزان تر از نمونه های پوشش بام دیگر هستند. همچنین عایق بودن این گونه شینگل ها علاوه بر زیبایی بالقوه یکی دیگر از خصوصیات مهم شینگل های سقفی ساخته شده از قیر و سنگریزه های معدنی خودرنگ می باشد. 

  عواملی نظیر زیبایی یا موارد فنی ممکن است منجر شود که شما سقف شیبدار با شیب کم را برای سقف ویلا یا خانه خود انتخاب کنید. در هر صورت شرکت پوشش بام تخت جمشید آماده است که راهنمایی های لازم جهت انتخاب بهتر را خدمت شما ارائه نماید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته osb و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3 ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید شوید. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

Menu
بالا