نشانه های زمان تعویض سقف شینگل

سقف جدید یک سرمایه گذاری پرهزینه با مفاهیم کاربردی و زیبایی شناختی است. سقف مهمترین محافظ خانه شما در برابر باران، برف و عناصر طبیعی است. همچنین سقف می تواند بر جذابیت خانه شما تأثیر بسزایی بگذارد.

این مقاله به شما کمک می کند تا در مورد سقف سازی مجدد تصمیم آگاهانه بگیرید، خواه افزودن یک لایه جدید به سقف موجود باشد یا اینکه سقف جدیدی را جایگزین سقف قدیمی نمایید.

نشانه های زمان تعویض سقف شینگل

علائم نیاز به سقف شینگل جدید

شاخص هایی وجود دارد که باید شینگل سقف شما تعویض شود تا بتواند از خانه در برابر عناصر خارجی محافظت کند.

  1. شینگل به وضوح فرسوده شده است:

آیا آنقدر گرانول رنگی از بین رفته است که به نظر می رسد سقف شما دارای لکه های بی رنگ است؟ در حالی که شینگل ممکن است هنوز رطوبت را حفظ کند، کمبود گرانول بازتابنده باعث می شود گرمای بیش از حد به خانه وارد شود، درجه حرارت داخل خانه زیاد شده و هزینه های تهویه هوا افزایش یابد. بعلاوه، به محض قرار گرفتن در معرض نور، آسفالت زیرین به زودی خشک و ترک می خورد و سپس سقف شما در معرض نشتی قرار می گیرد.

  1. شینگل ور آمده و حلقه می شود:

در این هنگام شینگل های قدیمی سقف شیبدار پیچ خورده بنظر می رسند.

نشانه های زمان تعویض سقف شینگل

هنگام رخداد همچنین مسئله ای، آب و رطوبت باد می تواند به راحتی زیر شینگل قرار بگیرد و به عرشه سقف شما وارد شود که ممکن است باعث نشت و پوسیدگی شود.

  1. شینگل ترک خورده است:

مناطق ترک خورده به درستی آب باران و رطوبت را از سطح زیرین سقف منحرف نمی کنند و از این رو خطر نشت و آسیب نهایی آب افزایش می یابد.

نشانه های زمان تعویض سقف شینگل

  1. همسایگان شما سقف های جدیدی می گیرند:

وقتی خانه هایی که تقریباً هم زمان با خانه های شما ساخته شده اند دوباره مسقف می شوند، سقف شما احتمالاً خیلی قدیمی شده و نیاز به تعویض دارد.

  1. شما چندین نشت را تجربه کرده اید:

سقف شما یک ساختار کامل است، نه فقط شینگل. کاغذ عرشه، سد رطوبت، شینگل های اولیه، بست های چوبی و سایر اجزا بخشی از کل سیستم سقف هستند. با افزایش سن سقف و بسیاری از اجزای سازنده آن، سقف باید تعویض شود.

  1. سقف آسیب عمده ای دیده است:

اگر بیش از حدود 35٪ سقف به دلیل آسیب دیدگی باد یا تگرگ نیاز به تعمیر داشته باشد، مقرون به صرفه ترین کار، تعویض کامل آن است.

نشانه های زمان تعویض سقف شینگل

تعمیر به ازای هر مترمربع هزینه بر است زیرا یکپارچه سازی شینگل در سقف موجود، زمان بیشتری نیاز دارد تا نصب آن در کل سقف. بعلاوه، ترکیبی از شینگل قدیمی و جدید خیلی خوب به نظر نمی رسد.

  1. سقف شما بد به نظر می رسد:

زیبایی نما و سقف برای صاحبان خانه و خریداران اهمیت دارد. اگر سقف شما فرسوده است، دارای رنگهای نامطلوبی است که پاک نمی شود یا خزه هایی روی آن وجود دارد، تقویت ظاهر آن با یک لایه جدید از شینگل تفاوت بسیار خوبی ایجاد می کند.

در متن بالا مواردی که نشان می دهد سقف شیبدار شینگل شما نیاز به تعمیر دارد را مطالعه کردید. اگر از وضعیت سقف خود مطمئن نیستید، استخدام متخصص یا پیمانکار سقف برای بررسی آن، می تواند عاملی پیشگیرانه برای جلوگیری از خرابی سقف و آسیب گسترده باشد. همچنین هزینه های اضافی را کاهش می دهد.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، تک تایل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته_اواس بی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3 ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید و در صورت نیاز به ایمیلدرخواست خود را به ارسال نمایید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Menu
بالا