نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار

شینگل به طور قطع یکی از بهترین گزینه های موجود در سقف شیبدار می باشد که به دلیل مزایایی بسیار آن و زیبایی و چشم نوازی سقف شیبدار کار شده با شینگل می باشد. در صورت نیاز به تعویض شینگل و شینگل مجدد با اطلاع از نحوه کار می توانید خودتان این کار را انجام دهید. البته می بایست این کار را به تنهایی انجام نداده و از دیگران کمک بگیرید.
شینگل آسفالتی مزایایی چون نصب آسان، عایق سبک و زیبا، انعطاف پذیری و مقاومت بالا دارد و بسیار پرکاربرد و به صرفه است بنابراین در اکثر نقاط چه برای نصب اولیه و چه برای نصب مجدد شینگل آسفالتی را پیشنهاد می دهیم.

در تجدید شینگل نیازی نیست که قسمت بزرگی از سقف را جا به جا و یا تغییر دهید زیرا برخی از شینگل های قدیمی قابل استفاده هستند

مراحل تجدید شینگل

جدا کردن سقف شینگل قدیمی

اولین کاری که برای تجدید شینگل بر روی سقف شیبدار انجام می شود، جداسازی شینگل های قدیمی از سقف شیب دار می باشد. جدا کردن و کندن شینگل باید به صورت درست با تجهیزات کامل انجام شود. می توانید از چنگک باغچه ای و یا شینگل کن استفاده کنید و دقت نمائید که میخ های مربوط به هر شینگل از سقف شیبدار جدا شوند.

جدا کردن سقف شینگل قدیمی

پاک سازی کامل سقف شینگل

بعد از اینکه شینگل سقفی جداسازی شد حالا نوبت این می رسد که خرده باقی مانده های روی سقف را نیز تمیز نمائیم. در حقیقت تمام شنیگل سقفی به همراه میخ ها و تجهیزات اضافه باید از سطح تخت بام جمع آوری گردد.

پوشاندن چاله ها و سوراخ های بزرگ

در این مرحله می بایست تمام سوراخ ها بزرگ را پر کنید. بهتر است برای بریدن آلومینیوم از آلومینیوم چین استفاده نمائید. همین طور از چکش برای فیکس کردن میخ بر روی ورق های آلومینیومی استفاده نمائید و فقط چند چاله کوچک بدون پوشش آلومینیوم باقی بگذارید تا بتوانید کار نصب شینگل را آغاز نمائید.

پوشاندن چاله ها و سوراخ های بزرگ ناشی از کندن شینگل

نصب ورقه های عایق سقفی (قیری و پشم شیشه)

بعد از اینکه چاله ها و سوراخ ها را پوشاندین، شما حالا می توانید ورقه های عایقی که از پشم شیشه و قیر است را بر روی سقف شیبدار نصب نمائید. این ورقه ها باید بر روی بخش زیرین سقف نصب گردند. می توانید از چککش و یا منگنه کوب برای فیکس کردن ورقه های عایق استفاده نمایید. گیره ها را با فاصله حدود شش تا هشت اینچ از دور نمد بکوبید. باید کوبیدن گیره ها بر روی سقف را با دقت انجام دهید زیرا این کار باعث تقویت بیشتر شنیگل سقفی جدیدی می شود که بر روی سقف شیبدار می خواهید نصب نمائید.

نصب ورقه های عایق سقفی (قیری و پشم شیشه) زیر شینگل

نصب شینگل جدید

بعد از اینکه ورقهای عایق سقفی را به خوبی پیاده سازی نمودید حالا نوبت این می رسد که شینگل جدید را بر روی سقف شیب دار نصب نمائید. از کوبیدن میخ بر روی شینگل هایی که به صورت ردیف های افقی از لبه ی بام گذاشته اید شروع نمائید. میخکوب کردن شینگل ها را به صورت ردیف های افقی ادامه دهید و در نظر داشته باشید که هر ردیف شینگل که نصب می کنید باید یک چهارمش بر روی شینگل قبلی قرار بگیرد. انجام این کار باعث می گردد که مطمئن شوید نصب شینگل بر روی سقف شیبدار خوب انجام شده و حتی زمانی که نصب شینگل به پایان رسید از نظر زیبایی بسیار قشنگ تر جلوه خواهد نمود.

نصب شینگل جدید

نصب نوارهای فولادی بر روی لبه های شینگل

بعد از اینکه شینگل سقفی را بر روی سقف شیبدار نصب کردید، آخرین مرحله که نباید آن را کم اهمیت فرض کرد اینست که تیزه (نوار فولادی لبه ی شینگل) را نصب کنید. شما می توانید از تیزه برای نصب در این مرحله استفاده نمائید که هم باعث تقویت شنیگل و سقف شیب دار می شود و هم باعث زیبایی بیشتر سقف شیبدار می گردد و یا از شینگل و یا سایر مصالح برای پوشاندن این قسمت استفاده نمائید.

نصب نوارهای فولادی بر روی لبه های شینگل

نصب شینگل بر روی سقف شیبدار را به تنهایی انجام ندهید

با اینکه شما می توانید به تنهایی و با کمک دوستان و یا خانواده، پوشش سقف شینگل را تعویض نمائید، بهتر است که از تجریه یک نفر متخصص در نصب شینگل بهره گیرید تا به صورت حرفه ای کار نصب انجام شده و در مدت زمان مناسب این کار به پایان برسد. در صورت ایجاد مشکل احتمالی نیز با استفاده از تجربه و ضمانت ایشان به بهترین نحو این مشکل را برطرف نمایید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید علاوه بر این که خدمات اجرای سقف شیبدار را با ضمانت اجرا انجام می دهد و شینگل و سایر پوشش های بام را با ضمانت ارائه می دهد، در زمینه تعمیرات و تعویض شینگل نیز فعالیت می کند. این خدمت با اخذ نمایندگی شینگل Cukorava در ایران امکان پذیر شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644386154 ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. شرکت پوشش بام تخت جمشید با اخذ نمایندگی رسمی شینگل Cukorava در ایران آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید شوید. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

 

Menu
بالا