نما شینگل

شینگل شیک ترین محصول برای نمای ساختمان .

نمای شینگل در ساختمان ها 

امروزه نمای اکثر ساختمان ها از سنگ های آنتیک و آجرنما های شیک استفاده میشود .

محصول شینگل به دلیل تنوع رنگ و مدل علاوه بر اجرا در سقف های شیبدار بسیار مورد استفاده در نماهای ساختمان نیز می باشد .

شینگل به دلیل شیک بودن و منحصر به فرد بودن بسیار مورد پسنده عموم مردم  بوده و با اجرای شینگل در سطح شهر به عنوان نمای ساختمان ها جلوه زیبایی به محیط اعطا کرده است.

به دلیل دارا بودن لایه نازک شینگل در عین حال عایق بودن و قابل انعطاف بودن این محصول به راحتی در هر سطحی قابل اجرا می باشد.

dardashti

 soleymani

 برای اطلاعات بیشتر درباره ی شینگل به صفحه ی محصولات و نمایندگی مراجعه فرمائید.

 برای دین عکس های بیشتر به صفحه پروژه های پوشش بام  مراجعه فرمائید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته_اواس بی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3  ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید  و در صورت نیاز به ایمیل درخواست خود را به ارسال نمایید. این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Menu
بالا