هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی چوب، یراق آلات ماشین آلات و مبلمان 97

 هفدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات ، ماشین آلات و مبلمان و چوب در محل دائمی نمایشگاه تهران برگزار شد. همیشه شرکت در نمایشگاه چه به عنوان شرکت کننده و چه به عنوان غرفه دار ، گام بلندی در معرفی شر کت  و محصولات شرکت به مشتری می باشد. شرکت پوشش بام تخت جمشید در این نمایشگاه شرکت کرده است. این نوشته تلاش دارد اهمیت شناخت محصول به مشتری را به رشته تحریر در آورد.

5

نمای داخلی ، نمای خار جی ساختمان

همان اندازه که نمای ساختمان مهم می باشد به همان اندازه فضای داخلی ساختمان حائز اهمیت است. چراکه انسان زمان بیشتری را در  ساختمان سپری می کند .و این فضا باید از لحاظ روانشناختی رنگ ها ، ر نگ های سرد و گرم و همچنین موارد دیگر مورد بررسی قرار بگیرند. متخصصینی در این زمینه می توانند کمک بسزایی داشته باشند .امروزه طراحی داخلی به عنوان یک رشته آکادمیک در دانشگاه های سرتاسر دنیا تدریس می شود و آنرا به عنوان یک علم می شناسند. پس چه بهتر که برای طراحی از کارشناسان این زمینه که دانش کاملتری دارند کمک گرفت . در این نمایشگاه شرکت های بسیاری که طر اح کابینت |، آشپزخانه و فضای داخلی منزل شرکت کرده بودند .

 

نمایشگاه بین المللی چوب و مبلمان

 

نمایشگاه بین المللی چوب و مبلمان

طراحی سقف ساختمان

همانگونه که در بالا راجع به نمای داخلی ساختمان و چیدمان صحبت شد طراحی نمای خارجی و همچنین سقف ساختمان بسیار مهم می باشد.از همین رو مشاورین فنی شرکت پوشش بام تخت جمشید شما را در این مهم یاری خواهند کرد .

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون صنعت پوشش بام و همچنین تنوع در عرضه محصولات پوشش بام ، بیشتر از پوششهای مدرن و جدید مانند شینگل درانواع شینگل لانه زنبوری، شینگل رولی و شینگل طرح آجری استفاده می شود. این شینگل ها هزینه نصب کمتر و به نسبت ارزان تر از نمونه های پوشش بام دیگر هستند. همچنین عایق بودن این گونه شینگل ها علاوه بر زیبایی بالقوه یکی دیگر از خصوصیات مهم شینگل های سقفی ساخته شده از قیر و سنگریزه های معدنی خودرنگ می باشد. همچنین از تخته های او اس بی نیز به عنوان زیرساز و چوب های مقاوم در برابر رطوبت استفاده می شود.

  عواملی نظیر زیبایی یا موارد فنی ممکن است منجر شود که شما سقف شیبدار با شیب کم را برای سقف ویلا یا خانه خود انتخاب کنید. در هر صورت شرکت پوشش بام تخت جمشید آماده است که راهنمایی های لازم جهت انتخاب بهتر را خدمت شما ارائه نماید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته osb و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201192 ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید شوید. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

Menu
بالا