ورق های پی وی سی

محصولات متعددی برای سقف های شیروانی از گذشته تابه الان موجود شده که یکی از این متریال ها ورق های UPVC می باشند.

ورق های_PVC

 ورق های شیروانی پی وی سی که چندین سال در کشور خودمان درحال تولید می باشد با 7سال ضمانت جهت پوشش ها ی بام در مناطق مخالف استفاده میشود .

ورق PVC با ضخامت 2 الی 3 میل همراه با 3 لایه مناسب برا سقف های شیبدار به خصوص مناطق جنوب می باشد .

 ورق پی وی سی تنها محصولی است نسبت به سایر پوشش های سقف بازده خوبی درمناطق گرمسیر داشته.

این ورق ها از بازه -30 الی +70 درجه سانتیگراد دارای ثبات رنگ و کیفیت می باشد.

ورق های پی وی سی شاید از ورق های فلزی قدیمی گرانتر به نظر برسد اما با انتخاب و نصب این پوشش ها دیگر نیازی به عایق های توری و پشم شیشه نیست و به تنهایی داری عایق می باشد .به همین دلیل سازگار با محیط زیست نیز می باشد .

 

photo ۲۰۱۷ ۰۵ ۰۹ ۱۲ ۱۲ ۰۸ 

 برای اطلاعات بیشتر درباره ی ورق های پی وی سی به صفحه ی محصولات و نمایندگی مراجعه فرمائید.

 برای دین عکس های بیشتر به صفحه پروژه های پوشش بام  مراجعه فرمائید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف و پوشش سقف شیبدار می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پوشش سقف شیبدار نظیر شینگل، آندوویلا، تاپ تایل و اکروتایل و سایر پوشش های بام و یا تخته_اواس بی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3  ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید و یا اینستاگرام پوشش بام تخت جمشید  و در صورت نیاز به ایمیل درخواست خود را به ارسال نمایید. این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Menu
بالا