کاربرد پوشش بام

در گذشته سقف خانه ها و ویلاها، شیبدار و شیروانی به صورت گل و سیمان استفاده می شد که به مرور زمان خانه های آپارتمانی جایگزین خانه های ویلایی شدند. امروزه با گذشت زمان پس از مشخص شدن اهمیت سقف های شیبدار و شیروانی، مردم به این سقف های شیبدار علاقه خود را نشان دادند و امروزه اکثر سقف خانه ها و ویلاها به صورت شیبدار یا شیروانی ساخته می شود و همچنین شاهد ساخت بناهایی در شهرستان ها بودیم که از این نوع پوشش استفاده کردند.

امروزه در خانه های ویلایی، فرودگاه، انبار و سوله ها، پارک، آلاچیق، گلخانه ها، پارکینگ و حتی برای سردری آپارتمان هایی كه معمولاً دهانه بين ستونها و ديوارها از حد معمول بيشتر است، به منظور كاربرد تيرهاي بتني و آهني سنگين، از سقف شیبدار (که در قدیم بیشتر با نام شیروانی می شناسند) استفاده می كنند. علاوه بر موارد فوق در مواقعی كه سقف ساختمان مورد استفاده طبقات بعدی قرار نمي گيرد، ممكن است به دلايل گوناگون از اين نوع سقف های شیروانی استفاده شود. در مناطق سردسير و كنار دريا كه نزول برف و باران زياد است، اجرای اين سقف شیبدار باعث می شود كه برف و باران به راحتی از لوله ناودان يا لبه سقف به خارج ريخته و احتياج به برف روبی نداشته باشند.

سقف های شیبداری که در آنها از عایق های حرارتی استفاده نشود اصولا سقف های شیبداری هستند که برای سردخانه ها استفاده می شود و هم چنین سقف های شیبداری که در آن از عایق های حرارتی استفاده شود سقف های شیبداری هستند که اصولا برای سوله ها و سقف خانه ها استفاده می شود.

مزایای سقف شیبدار

  1. در سقف های شیبدار انرژی گرمایی هدر نمی رود.
  2. ماندگاری بالای سقف های شیبدار نسبت به سقف های مسطح.
  3. سبک بودن سقف های شیبدار نسبت به سقف های مسطح
  4. اجرای آن سریع بوده.
  5. زیبایی بی نظیری که این نوع سقف های شیبدار نسب به بقیه سقف ها دارد قابل بیان نیست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3 شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. شرکت پوشش بام تخت جمشید با اخذ نمایندگی رسمی شینگل Cukorava در ایران آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید شوید. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

Menu
بالا