اندولین و اندوویلا فرانسه

معرفی آندولین و آندوویلا

گروه کارخانجات اندولین از سال 1945 درفرانسه تولیدات خود را اغازنموده است.و در سال 1994 سرمایه گذاری مستقیم نسبت به احداث کارخانه در ترکیه نمود است. این محصول توانست مقام نخست جهان را در زمینه تولید ورقهای پوشش سقف های شیبدار(بام و نما)در اروپا و آسیا با بالاترین استانداردهای دنیا را بدست آورد و جایگزین خوبی برای ورق های شیروانی و ایرانیت بوده. کلیه تولیدات این کمپانی از درج علامت CE برخوردار است.ورق های آندولین ماده اصلی تشکیل دهنده از جنس سلولز و بتومن (نوعی قیر مخصوص) تشکیل شده است. رنگ آندوویلا به صورت رنگ دانه تولید می شود و این باعث می شود که به مرور زمان طی سال رنگ خود را از دست ندهد و آندوویلا تنها محصولی است که رنگ آن به صورت یک دست نمی باشد و دارای سایه روشن می باشد. 

 

 اندولین و اندوویلا هر دو از پر فروش ترین پوششهای بام  شیبدار می باشند که ماده اصلی تشکیل دهنده آن سلولز می  باشد. مواد معدنی دیگری را نیز به سلولز اضافه می کنند تا مقاومت آن بالا رود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این محصول معروف جهان اینجا کلیک کنید.

 


مزایای اندوویلا

گردش هوا: ازعرق ورطوبت درسقف جلوگیری میکند

انعطاف و ضد آب: این محصول درآب وهوای مختلف ترک نمیخورد و نگران نشت اب نخواهید شد.

سبک بودن: وزن آن معادل 4 کیلوگرم در هر مترمربع میباشد

بدون ازبست:  هیچ گونه خطری برای سلامتی ندارد  

عایق:آندوویلا عایق مناسب در برابر برف و باران برای سقف های شیروانی شمال کشور می باشد .

قیمت: در مقایسه باسایر پوشش های شیروانی مقرون به صرفه می باشد.

شرایط آب و هوا: آندوویلا در شرایط جوی بسیار نامساعد کار آمد بوده و خواص خود را از دست نداده.  


 مشخصات فنی آندوویلا

طول40 سانتیمتر- عرض106ساتیمتر- ارتفاع برامدگی4 سانتیمتر.وزن هرتایل1/27کیلوگرم. وزن هرمترمربع4کیلوگرم..  دررنگهای سبز3 تونالیته..قرمز3 نوتالیته..قهوه ای

 IMG 1


محصولی سبک و زیبا برای پوشش انواع سقفهای شیبدار , آلاچیق , نما و دیوار 

 

divar 

 

 

s1050363  

مشخصات کیفی اندویلا 

یک پوشش بام بسیار سبک و زیبا از جنس ورق های آندولین HR با مقاومت مکانیکی بالا با وزن کمتر از 4 کیلو گرم در هر متر مربع ساخته شده، آندوویلا مطابق بااستاندارد 534EN اروپا مورد تایید موسسه lcc-Ess می باشد و براساس ضوابط بهداشت و بهداشت صنعتی و ضدآلودگی محیط زیست تولید می شود. و کاملا در مقابل آب / برف / یخ زدگی عایق است. ترک بر نمی دارد , زنگ نمیزند , رنگ هیچ گاه پوسیده نمی شود چون رنگ داخل تایل نفوذ داده شده. از قابلیت نصب و حمل و نقل آسان و بی خطر بودن در شرایط زلزله برخوردار است.

ویژگی های خاص آندویلا 

از ویژگی های خاص آندوویلا می شود هدایت گرما / عایق صوتی / عایق آب/ دارای خواص بیولوژیکی/خواص شیمیایی/  سبک و مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش، تحمل نیروی ثقل،مقاوم در مقابل سرما و گرما نام برد.

 

 

مشخصات فنی اندولین 

آندولین اولین محصول در گروه کارخانجات آندولین ترکیه می باشد.از ترکیب خالص الیاف طبیعی تشکیل شده است.

 عرض : 95 سانتی متر  طول : 200 سانتی متر  سطح پوشش خالص توسط هر ورق1.59 متر مربع وزن هر ورق : 6.5 کیلوگرم   وزن هر ورق

در متر مربع : 3.4 کیلوگرم

   

مشخصات کیفی اندولین 

یک محصول عالی در برابر نفوذ آب است که با وجود این محصول دیگر نیازی به عایق نمی باشد و به علت انعطاف پذیر بودن ترک بر نمی دارد ،زنگ نمی زند،پوسیده نمی شود، در مقابل UV مقاوم است و در مقابل مواد بیولوژیکی و شیمیایی موجود در هوا پایدار بوده و عمری طولانی دارد ضمنا نیاز به بررسی دائمی نداشته و به محیط زیست آسیب نمیرساند.

 

 

sabz

رنگ سبز آندویلا به صورت کار شده  

 

shabestari2

 

onduvila

 برای مشاهده نحوه نصب آندولین - آندوویلا به صفحه مربوطه مراجعه بفرمایید.

 

بالا