ایزوگام و عایق

ایزوگام یا عایق های رطوبتی ARTFLEX

آرتفلکس یا عایق های رطوبتی رولی منطبق با استانداردهای بین المللی در ایران تولید میشود , این عایق ها جایگزین ایزوگام می باشد.

این عایق ها در ضخامت 500,300,100 و 501 تولید میشود که به ترتیب موارد استفاده هر کدام متفاوت است.

 

عایق آرتفلکس 100 برای کلیه نما های دوجداره مانند کامپوزیت,چوب,LSF, فایبرسمنت,آکو پانل و دیوارهای پیش ساخته و کلیه سقف های شیبدار از جمله سقف های شینگل, سفالی, فلزی و غیره طراحی شده است و خاصیت خود را درشرایط سخت جوی حفظ میکند.این عایق باتوجه به ساختار منحصر به فردی که دارد ساختمان را از نفوذ آب باران و برف که از لابه لای جداره نما به دیوارهای اصلی می رسد, محافظت میکند. عایق 100 مانع از خوردگی و پوسیدگی اسکلت و عایق های دیگر حرارتی مانندپشم شیشه و ... در زیر سقف های شیبدار میگردد.

a7

 

عایق آرتفلکس 300 با استفاده از فناوری های جدید,قابلیت مقابله با نفوذ آب, دوام و ماندگاری بسیار زیاد,نصب آسان و هزینه بسیار پایین,مزایای بسیار زیادی نسبت به عایق های سنتی مانند قیرگونی و ایزوگام و را دارا است.

موارد استفاده از عایق رطوبتی 300:

-حمام, سرویس های بهداشتی, استخر,پشت بام و کلیه سطوح در کف و بدنه ساختمان که بطور مداوم با آب در تماس هستند می باشد.

این عایق رطوبتی به هیچ عنوان آب را از خود عبور نداده و به علت سبک و کم حجم بودن و عدم نیاز به حرارت در هنگام نصب, سهولت و سرعت کاربالایی دارد.

لایه آزتفلکس 300 در زمان کف سازی قابل نصب می باشد و بدلیل عدم نیاز به حرارت دادن مخصوصا در پروژه هایی که از لوله های پلی اتیلن استفاده می شود راه حل خوبی برای جایگزین کردن دیگر عایق هایی همچون قیرگونی و ایزوگام می باشد .

کارکردن با این عایق بدلیل سبک و کم حجم بودن بسیار راحت و سریع بوده و می توان این عایق را کار گذاشته و سپس روی آن را کاشی,سرامیک و.. نصب کرد.

نصب این عایق ها در کنج ها,جای لوله ها و کف شور با توجه به انعطاف پذیری زیاد, بسیار آسان می باشد.

a2

 a12

عایق های آرتفلکس تا ضخامت 500 و 501 نیز دارا است . که این نوع ضخامت برای موارد خاص کاربرد دارد.

این عایق ها دارای خواص متعددی از قبیل ضد آب بودن , سبک و مقرون به صرفه بودن , دوام و ماندگاری بسیار زیاد , ضد آتش بودن با ضخامت 1 میلیمتر , از مقاومت به مراتب بالاتری در محیط های خشن برخوردار است.

از ویژگی های این محصول سرعت , دقت , کیفیت نصب در شرایط مختلف و همچنین قیمت به مراتب پایین تر از محصولات مشابه و نمونه های خارجی موجود در بازار می باشد. 

موارد استفاده عایق 500   در فونداسیون , استخرهای عمیق , پل سازی , روف گاردن و ... می باشد. 

 

a3

 عایق های 501 مخصوص جداره های بیرونی ساختمان و استخرها و مخازن ذخیره آب طراحی شده و کلیه خواص آرتفلکس 500 را دارا می باشد. با این تفاوت که یک طرف آن با الیاف پوشیده شده است. در بسیاری از مناطق کشور در فصولی از سال کج باران باعث نفوذ آب و نم و رطوبت از بیرون به داخل ساختمان از طریق جداره های خارجی می شود که موجب بروز خسارات متعددی میگردد. این عایق با اتصال به بدنه باران گیر ساختمان , از نفوذ آب و نم به داخل فضا به طور کلی جلوگیری کرده و باتوجه به مقاوم بودن در برابر تابش نور خورشید و سرمای شدید و ضد آتش بودن , ماندگاری به مراتب بیشتر از عایقهای مشابه در بازار دارد. از این عابق میتوان د آب انبار و مخازن آب شرب نیز استفاده نمود. از محاسن این عایق می توان به نصب آسان , وزن کم , قیمت مناسب و ماندگاری بسیار زیاد اشاره کرد. 

a10

 

 

 

 

 

بالا