شینگل رولی

زندگی اساسا وابسته به آب است. با این حال ما می بایست ساختمان و بنای خود را از نفوذ آب محافظت کنیم. وجود آب باعث ایجاد تغییرات شیمیایی و فیزیکی در بتن و آهن می گردند که باعث خرابی و تغییر ماهیت آنها و مشکلات بسیار زیادی می گردند.

شینگل رولی پوشش بام تخت جمشید باعث می گردد که از نفوذ آب به ساختمان جلوگیری به عمل آید و به دلیل زیبایی بسیار زیاد این نوع شینگل، جلوه بنا و سقف شیبدار شما را زیباتر می نماید.

شینگل رولی

تمامی ترکیبات شینگل رولی ضد آب پوشش بام تخت جمشید در آزمایشگاهای بسیار مجهز بررسی شده است و بهترین ترکیبات برای تولید این شینگل انتخاب شده است.

آزمایش کیفیت شینگل

نصب شینگل رولی

نصب شینگل رولی بسیار آسان می باشد و نیاز به استفاده از میخ برای نصب این شینگل وجود ندارد. قابلیت چسبندگی این شینگل رولی بسیار بالا می باشد به طوری که شما به هیچ عنوان نمی توانید این شینگل را بعد از نصب جدا نمائید و در صورتی که بتوانید این کار را انجام دهید، خواهید دید که شما فقط لایه رویی این شینگل رولی را جدا کرده اید!

همچنین اگر در هنگام نصب پای شما با لبه های این شینگل اصابت کند، باعث نمی شود که تغییرات در طراحی روی این شینگل ایجاد گردد.

نصب شینگل رولی

از ویژگی های دیگر این شینگل رولی این است که به مرور زمان چسبندگی آن از بین نمی رود، خشک نمی گردد، به راحتی آسیب نمی بیند و در برابر نفوذ آب مقاوم می ماند. به همین خاطر شینگل رولی دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد.

هر متخصص پوشش سقف شیبدار می تواند در نگاه اول تشخیص دهد که شینگل رولی ارائه شده چقدر مقاوم، محکم و سخت می باشد. در حقیقت شینگل رولی در برابر نفوذ آب کاملا قابل اعتماد و محکم می باشد.

شینگل رولی

شینگل رولی دارای تاییدیه های جهانی از کشورهای اروپایی می باشد.

انواع شینگل رولی

انواع شینگل رولی

انواع شینگل رولی

انواع شینگل رولی

 

رنگ های شینگل رولی

این سه طراحی در سه رنگ قابل عرضه می باشد که در زیر قابل مشاهده می باشند.

رنگ های شینگل رولی

 

برتری های شینگل رولی

  • نصب بدون نیاز به استفاده از میخ
  • نصب آسان و مطمئن
  • مقرون به صرفه
  • ضد آب
  • ارائه شده در طراحی های متفاوت

 

ویژگی های خاص شینگل رولی

  • طراحی چاپ شده بر روی پوشش سنگ گرانولی
  • پلی استر 150 گرمی
  • ضخامت 3.5 میلی متر
  • رنگ بندی در سه رنگ قرمز، سبز و نقره ای

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع شینگل و سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3 ، شماره مستقیم و همراه بخش فروش: 09391790195 و یا شماره همراه مدیریت: 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید یا اینستاگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید استفاده نمایید.. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

Menu
بالا