نصب و اجرای سقف شیبدار

آندولین و آندوویلا می بایست در بام های چوبی با حداقل 30% شیب باید اجرا شود. پس از اجرای سازه سقف شیبدار و زیر سازی آن، آندوویلا اجرا شده و در نهایت ناودانی و پیشانی و نما قرار داده می شود. در ادامه با مراحل نصب اندولین و اندوویلا به صورت تصویری آشنا شده و اطلاعاتی در ارتباط با مشخصات فنی هر یک ارائه خواهد شد.

پوشش سقف شیبدار شینگل جهت انواع سقف شیبدار ( بيش از 20%) قابل اجرا و سازگار می باشد، در صورتي كه شیب سطح مابین 20-30% باشد يك لايه پلي استر به ضخامت 3 ميلی متر به نام تخته OSB بر روی اسکلت زیرین قرار می گيرد و سپس صفحات شینگل روی آن چسبانده می شود. در مواقعی که شیب سطوح بيشتر از 30% باشد زير سطح را با پوشش های آستر شینگل پوشانده و با میخ های مخصوص شینگل ثابت می گردد.

ورق های شیروانی پی وی سی محصولی بسیار مدرن است که در پی پژوهش های فراوان مهندسی پلیمر ساخته شده است. در پی آزمون های گوناگون این دستاورد توانست جایگاه خود را به عنوان گزینه ای سریعتر و ساده تر با ساختاری استوار و اصیل در معماری اروپایی، غربی و نمونه سازی سنتی در معماری نوین در پوشش سقف شیبدار نشان دهد. این ورق های از دو پلیمر پر قابلیت پی وی سی و اکریلیک ساخته شده است و درجه ی پایداری بالایی دارد. در برابر خوردگی شیمیایی، گرما و تغییرات حرارتی تا 91 درجه ی سانتیگراد پایدار است.

.تاپ تایل یا ورق سنگریزه روزر به طریقی که در این مطلب توضیح داده خواهد شد نصب می گردد. این مطلب با استفاده از وب سایت شیک فرم به شما ارائه می گردد. تاپ تایل انواع مختلفی داشته که در ادامه در مورد مشخصات فنی این مدل ها اطلاعاتی برای شما ارائه خواهد شد. سپس به صورت تصویری نحوه نصب تاپ تایل توضیح داده خواهد شد.

سفال بام - سفال آلاچیق صرفا جهت عایق و زیبایی ساختمان شماست. سقف اصلی ایزولاسیون است.

با روش نصب خاص و پیشرفته ما هنگام صدمه دیدن و یا شکستن سفال عایق بام شما از بین نرفته و آسیبی به سقف اصلی نخواهد رسید.

با این شیوه اجرا سفال شیروانی و نصب تیزه امکان آب بندی صد درصد و عایق مضاعف و سیستم گردش هوا ما بین سفال ها و شبکه یا سقف اصلی زیرین فراهم می شود.

بیتوسلف ضد آب و بخار می باشد که چسبندگی و خصوصیات خود را به خوبی در فضاهای مرطوب حفظ کرده و با عنایت به شکل پذیری بالای آن به راحتی روی سطوح با اشکال مختلف (شیبدار و مسطح ) اجرا می گردد. همچنین به دلیل وجود ورق آلومینیومی روی سطح خارجی مقاومت مناسبی در مقابل اشعه مضر UV خورشید دارد (آنتی UV ) و به دلیل استفاده از قیر S.B.S (لاستیک سنتتیک پایه قیری) در ساخت و شکل پذیری آن , در تمامی نواحی با آب و هوای مختلف بدون ترک خوردگی و متلاشی شدن عمل می نماید.

همانگونه که در صفحه عایق ساختمانی (فوم xps) شرح داده شد، دیوار های XPS دیوارهای غیر باربری هستند که برای تقسیم فضاهای داخلی و پیرامونی ساختمان ها استفاده می شوند که معمولا به دو روش اجرا می شوند که توضیح داده خواهد شد.:

Menu
بالا