اصول نصب آندولین و آندوویلا 

بام های چوبی با حداقل 30% شیب باید اجرا شود ,مراحل اجرا: 1- آندوویلا , 2- میخ منوبلاک با واشر پلاستیکی 3-چها تراش چوبی 4-قلاب نگهدارنده 5- آبرو 

مراحل نصب اندولین و اندوویلا

اصول نصب شینگل

پوشش هاي عايق بام شینگل جهت كليه سقف هاي شیب دار ( بيش از 20%) قابل اجرا و سازگار می باشد، در صورتيكه شیب سطح مابین20% 30% باشد يك لايه پلي استر به ضخامت 3 ميلي متر به نام OSB بر روی اسکلت زیرین قرار مي گيرد و سپس صفحات شینگل روی آن چسبانده مي شود.در مواقعی که شیب سطوح بيشتر از30% باشد زير سطح را با پوشش هاي آستر شینگل پوشانده و با میخهای مخصوص شینگل ثابت می گردد.

ورق های شیروانی پی وی سی

ورق های شیروانی پی وی سی محصولی بسیار مدرن است که در پی پژوهش های فراوان مهندسی پلیمر ساخته شده است. در پی آزمون های گوناگون این دستاورد توانست جایگاه خود را به عنوان گزینه ای سریعتر و ساده تر با ساختاری استوار و اصیل در معماری اروپایی، غربی و نمونه سازی سنتی در معماری نوین در پوشش سقف شیبدار نشان دهد. این ورق های از دو پلیمر پر قابلیت پی وی سی و اکریلیک ساخته شده است و درجه ی پایداری بالایی دارد. در برابر خوردگی شیمیایی، گرما و تغییرات حرارتی تا 91 درجه ی سانتیگراد پایدار است.

آلیاژگالوالیوم

.گالوالیوم آلیاژی است از آلومینیوم، فولاد و روی که شامل مقداری سیلیکون نیز می باشد
.آلیاژفوق ،دارای برتری های ممتاز و ویژه ای نسبت به ورق گالوانیزه وانواع مشابه می باشد

سفال صرفا جهت عایق و زیبایی ساختمان شماست. سقف اصلی ایزولاسیون است.

با روش نصب خاص و پیشرفته ما هنگام صدمه دیدن و یا شکستن سفال عایق بام شما از بین نرفته و آسیبی به سقف اصلی نخواهد رسید.

شیوه اجرا عایق ساختمانی:

همانگونه که در صفحه عایق ساختمانی (فوم xps )شرح داده شد، دیوار های XPS دیوارهای غیر باربری هستند که برای تقسیم فضاهای داخلی و پیرامونی ساختمان ها استفاده می شوند که معمولا به دو روش اجرا می شوند که به شرح زیر است:

بالا