طریقه نصب ایزوباند (بیتوسلف)

بیتوسلف ضد آب و بخار می باشد که چسبندگی و خصوصیات خود را به خوبی در فضاهای مرطوب حفظ کرده و با عنایت به شکل پذیری بالای آن به راحتی روی سطوح با اشکال مختلف (شیبدار و مسطح ) اجرا می گردد. همچنین به دلیل وجود ورق آلومینیومی روی سطح خارجی مقاومت مناسبی در مقابل اشعه مضر UV خورشید دارد (آنتی UV ) و به دلیل استفاده از قیر S.B.S (لاستیک سنتتیک پایه قیری) در ساخت و شکل پذیری آن , در تمامی نواحی با آب و هوای مختلف بدون ترک خوردگی و متلاشی شدن عمل می نماید.

طریقه نصب ایزوباند طریقه نصب بیتوسلف

این نوارها در دماهای بالا نیز به خوبی ساختار خود را حفظ کرده و به هیچ عنوان قیر موجود در آن جاری نمی گردد.

به دلیل خود چسب بودن کارایی مناسبی روی کلیه سطوح چوبی و پلاستیکی و فلزی که در دمای بالا مقاوم نیستند را دارد .

طریقه نصب ایزوباند طریقه نصب بیتوسلف

کاربرد بیتوسلف (ایزوباند):

بیتوسلف بیشترین کاربرد هارا در آببندی و درزگیری جهت ورق های پلی کربنات , فلزی , گالوانیزه شیروانی و موجدار دارد مناسب برای استفاده در کلیه کانکس ها , خانه های پیش ساخته و چوبی , سازه های سبک (L.S.F) آبرو ها , فلاشینگ ها , سفالهای سقف (طبرستان و شیرکوه ),خانه های ویلایی شیبدار صنایع خودرو سازی , کشتی سازی , نورگیر های ساختمانی , لوله های نفتی و مدفون در خاک , ورق های ساندویچ پنل , تایلهای بتنی سقف , سازه های درای وال (CFS), کناف سمنت بورد است. این نوارها در برابر یخ زدگی و رطوبت ناشی از باران مقاومت بسیار بالایی دارند.

ایزوباند طریقه نصب بیتوسلف

مشخصات فنی ایزوباند

طول : 10 متر مربع

پوشش رویه : فویل آلومینیومی

عرض: 60, 30, 20, 15, 10 سانتیمتر مربع

پوشش تحتانی: فویل PE

ضخامت: 1.5 الی 2 میلیمتر

بازه حرارتی: 20- الی 90+ درجه سانتی گراد

در تصویر رول و انواع ایزوباند(بیتوسلف) نشان داده شده است.

ایزوباند طریقه نصب بیتوسلف

یزوباند طریقه نصب بیتوسلف

در تصویر زیر طریقه نصب و اجرای ایزوباند نشان داده شده است.

 

طریقه نصب ایزوباند طریقه نصب بیتوسلف

طریقه نصب ایزوباند طریقه نصب بیتوسلف

طریقه نصب ایزوباند طریقه نصب بیتوسلف

طریقه نصب ایزوباند طریقه نصب بیتوسلف

طریقه نصب ایزوباند طریقه نصب بیتوسلف

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سقف شیبدار و دریافت مشاوره رایگان، با متخصصین شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق شماره تلفن 02644201191-3 و شماره همراه 09121790195 آقای عطااللهی تماس حاصل فرمایید. شرکت پوشش بام تخت جمشید با اخذ نمایندگی رسمی شینگل Cukorava در ایران آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد. برای دسترسی به پروژه ها و اخبار شرکت پوشش بام تخت جمشید از طریق این لینک عضو کانال تلگرام شرکت پوشش بام تخت جمشید شوید. در صورت نیاز به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نمایید.

 

Menu
بالا