پوشش بام تخت جمشید

نقشه ی جهان
09121790195

سقف شیروانی مدرن با کیفیت | سقف ویلا | تخت جمشید

سقف شیروانی مدرن با کیفیت: سقف های شیروانی از دیرباز تاکنون مدل های متنوعی را تجربه کرده اند. ولی کارویژه این سقف ها بیشتر در مناطق شمالی و مرطوب کشور خود را نشان می دهند، به این دلیل که خیلی خوب می توانند آب برف و باران را به پایین سرازیر کنند. ولی اگر قاب های سقف شیروانی درست نصب نشوند می توانند برای صاحبان خود در نواحی بادخیز بسیار مشکل به وجود بیاورند. ما در این نوشتار سعی کرده ایم تا شما را با سقف شیروانی مدرن آشنا کنیم.

سقف شیروانی مدرن با کیفیت | سقف ویلا | تخت جمشید

در اغلب طرح های ساده سقف شیروانی مدرن، سازنده سعی نمی کند تا به صورت گل درشت محصول خود را تزیین کند،

بلکه وی تمام تلاشش را به کار می گیرد که طرحی مینیمال و ساده را به مشتری اش عرضه کند. پروسه ساخت و عرضه این

سقف ها نیز چندان کار سختی نیست. در این مدل از سقف های شیروانی مدرن هیچ نشانی از دودکش و ناودانی نیست، زیرا

رویه بر این منوال پیش می رود که دید بیننده از تماشای این سقف تنها معطوف به خود محصول باشد. ما در مجموعه تخت جمشید

و در فرایند ساخت سقف های شیروانی مدرن سعی کرده ایم که میان همه بخش های بنا هماهنگی به وجود بیاوریم. این نکته را نیز

انواع سقف شیروانی مدرن | قیمت سقف شیروانی | تخت جمشید

نباید فراموش کرد که در اجرای طرح های ساده و مینیمال از متریالی بهره می بریم که همسو با محیط زیست باشند تا آسیبی به

محیط پیرامون خود نرسانند. در ترکیب فضا میان ساختمان و بیرون از ساختمان چیزی که اهمیت دارد فاصله است، و این فاصله باید

نشتی از سقف شیبدار | سقف ویلا | تخت جمشی

خیلی کاهش پیدا کند. فضا در سقف های شیروانی مدرن بسیار متقارن است ولی این یک قانون همیشگی نیست و می توان از آن با خلاقیت تخطی کرد.

انواع گوناگون سقف شیروانی مدرن

سقف های شیروانی مدرن گونه های متنوع و مختلفی دارند و کاربران می توانند بر مبنای مدل ساختمان خود و همچنین سلیقه شان سقف شیروانی مناسب را برگزینند. ما در این بخش انواع سقف شیروانی مدرن را نام برده و به ان ها خواهیم پرداخت.

سقف شینگل

سقف های شینگل از چندلایه مختلف تشکیل شده اند و معمولا در طرح هایی نظیر صاف، افقی و… به مشتریان ارائه می شوند. این محصول انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد و اجرای آن ها در محل نیز خیلی راحت و به سرعت انجام می پذیرد. سقف شینگل به دو شیوه قله ای و IKO با طرح های متنوع در دسترس قرار گرفته است. از سقف شینگل به عنوان یک سقف برجسته نام می برند چون هم وزن سبکی دارد و هم در مقابل سرما و گرما بسیار مقاوم است.

سقف آندولین

این محصول هم جزو سقف های مدرن به حساب می آید که در مواجهه با هوای بارانی عملکرد خیلی خوبی از خود نشان می دهد. قیمت نهایی سقف های آندولین در مقایسه با دیگر سقف های مدرن به صرفه تر است و به همین خاطر به عنوان یک محصول ارزان قیمت به حساب می آید. در پروسه ساخت سقف آندولین از بیتومن یا همان آسفالت بهره می برند که همین مسئله عمر آن ها را با افزایش مواجه می کند، رنگ این سقف ها نیز در برابر عوامل جوی به هیچ وجه از بین نمی روند.

شینگل و تخته OSB در سقف های نیم دایره ای شکل

آندوویلا

سقف آندوویلا در کشور ما بسیار رواج دارد. اینگونه از سقف ها برخلاف پوشش های فلزی از متریال شیمیایی به وجود آمده است. کامپوزیتی که در سقف آندوویلا به کار رفته موجب شده تا پوشش سقفی دچار خوردگی نشوند. سقف های آندوویلا به شکلی طراحی شده اند که می توانند عایق خیلی مناسبی به نظر برسند. تفاوت دمایی که اینگونه از سقف های می توانند تحمل کنند تا صد و چهل درجه در نوسان است. چنین امکانی باعث می شود تا سقف آندوویلا در کشور ما بسیار کاربرد داشته باشد چون تفاوت دما در طول فصل های سرد و گرم به این اندازه نیست.

سخن پایانی

صنایع شیمیایی افق راز تخت جمشید در سال 1398 تاسیس گشت و در حوزه تولید ورق های یو پی وی سی به جایگاه بی نظیری دست یافت. مجموعه تخت جمشید تاکنون در حوزه تولید پوشش های سقفی پروژه های اجرایی متنوع وگسترده ای را از خود به ثبت رسانده که از جمله آن ها می توانیم به برج میلاد، تونل حکیم، باغ آرین، وزارت نفت و… اشاره کنیم.

سقف شیروانی یک طرفه

سقف های شیروانی شیبدار باتوجه به احتیاج شما می توانند به انواع گوناگونی تقسیم شوند.

بر این اساس قادر خواهید بود تا شکل و نوع سقف خود را به درستی برگزینید. این واقعیت را نیز باید پذیرفت که همه سقف های شیروانی شکل لزوما به صورت قرینه شده نیستند،

بلکه برخی می توانند فقط در یک سمت خود دارای شیب باشند. سقف های شیروانی یک طرفه برای نواحی ای مناسبند که شدت وزش باد در آنجا زیاد گزارش نشده است.

این در صورتی است که سقف های شیروانی یک طرفه عموما برای مناطقی که باد در آن با شدت ادامه دارد اصلا توصیه نمی شود. نصب این محصول در محل بسیار آسان است و در تولید خود از مصالح نه چندان زیادی بهره می برند. در تولید سقف های شیروانی یک طرفه اگر شیب زیاد باشد طبیعی است که باران و برف خیلی کمتری بر روی آن قرار خواهد گرفت و این هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های استفاده از سقف های شیروانی یک طرفه محسوب می شود.

سقف شیروانی یک طرفه

کاربرد سقف شیروانی یک طرفه

اگر زیبایی هم چیزی است که نمی توانید از آن به سادگی بگذرید ما به شما توصیه می کنیم که از سقف های شیروانی یک طرفه بهره ببرید، زیرا این سقف ها طوری طراحی شده اند که جلوه بی نظیری به محیط می بخشند.

در صورتیکه شما شیفته معماری های قدیمی تر هستید این سقف ها می توانند حس گذشته را برای تان به ارمغان بیاورند.

این حرف مسئله را نیز بهتر است درک کنید که شما می توانید از سقف های شیروانی یک طرفه در قسمت های گوناگون خانه خود استفاده کنید.

برای مثال بخش گاراژ منزل می تواند سقف موردنیاز خود را داشته باشد. برای نصب و اجرای سقف شیروانی در ابتدا ارزیابی اندازه و همچنین علامت گذاری های واضح می تواند کارساز به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *