پوشش بام تخت جمشید

سفارش سقف استندینگ پلاس | سقف شیروانی upvc | تخت جمشید

سقف استندینگ پلاس | سقف شیروانی upvc | تخت جمشید

سقف استندینگ پلاس: ما در طول این نوشتار قصد داریم تا شما را با مفهوم استندینگ پلاس آشنا کنیم و در رابطه با آن هرچه مفید است را بازبانی شیوا و فصیح بیان داریم. استندینگ پلاس ساز و کاری است که به منظور کاور کردن سقف شیروانی و همینطور زیبا جلوه دادن بنا مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول اگر به خوبی مورد استفاده قرار گیرد و همینطور کیفیت متریال به کار رفته در آن مناسب باشد می تواند کارایی اش را در حد قابل توجهی به همگان نشان دهد. پروفیل هایی هم که در استندینگ پلاس مورد استفاده قرار می گیرد از انواع مختلف ایرانی و خارجی است که هرکدام مزیت و معایب خاص خویش را دارا هستند.

سقف استندینگ پلاس | سقف شیروانی upvc | تخت جمشید

 

استندینگ پلاس به عنوان یک مدل از انواع پوشش های شیروانی محسوب می شود که با برخورداری از ورق های بسیار نازک فلزی که عموما از جنس گالوانیزه هستند و به وسیله ابزار به خصوص رول فرم در کنار هم جانمایی می شوند به چرخه تولید می رسد. تولیدکننده ها از ورق های فلزی متنوعی که غالبا طول زیاد و خمیده ای دارند در ساخت استندینگ پلاس بهره می برند ولی ما در ادامه به شما عنوان می کنیم که از این متریال در ساخت استندینگ پلاس هیچ بهره ای نمی بریم.

باری، قفل گردیدن و همینطور چفت شدن ورق های فلزی به وسیله انبرهای ویژه ای به اسم سیمر به سامان می رسد. به منظور اجرا و همینطور آب بندی این مدل از سقف ها ما به هیچ وجه از جوشکاری و ایضا پیچ های روکار بهره نمی بریم. تا ظاهر سقف به زیبایی خو پیدا کند و هیچ مانعی در این میان خللی به وجود نیاورد. اما چرا گفتیم که ما در مجموعه تخت جمشید از ورق های فلزی استفاده نمی کنیم؟

پاسخ به این سوال می تواند تفاوت ما با دیگر تولیدکننده ها را بیشتر به چشم بیاورد. استفاده از ورق های فلزی مشکلات عدیده ای نظیرانتقال سر و صدا به محیط درون ساختمان، پدید آوردن گرما و حرارت، پوسیدگی و خوردگی و… را به همراه می آورد.

حال ما چه برنامه ای در این زمینه داریم؟ باید گفت که مجموعه تخت جمشید در ساخت سقف استندینگ پلاس رویه ای بی نظیر را در پی گرفته است. سقف استندینگ پلاس به عنوان یک محصول برجسته در این شرکت با متریالی نظیر یو پی وی سی به کاربران ارائه می شود. البته افزودنی های دیگری نیز  در این میان وجود دارد که از جمله آن ها می توان به روکش ASA و UV اشاره کرد.

سقف استندینگ پلاس | سقف شیروانی upvc | تخت جمشید

سقف استندینگ پلاس بیشتر در چه مناطقی کارکرد دارد

 

این سیستم می تواند در سمت بام های شیبدار نصب و اجرا گردد. پنل ها و همچنین ورق های یو پی وی سی به کار رفته در آن به وسیله کلیپس های به خصوصی در قسمت تحتانی متصل و در یکدیگر چفت می شوند. اینگونه از پوشش های سقفی شیروانی به شکل مدرن طراحی شده و می تواند انعطاف بسیار زیادی در مواجهه با شرایط آب و هوایی گوناگونی از خود ارائه دهد.

همین ویژگی موجب می شود تا سقف های استندینگ پلاس در مناطق پربارش شمال و شمالغرب کشور ما بیشتر از دیگر قسمت ها مورد استفاده و بهره برداری قرار بگیرند؛

هرچند استفاده از این محصول در دیگر نواحی هم کاربرد خود را دارد ولی اگر می خواهید با خصوصیات پیدا و نهان سقف استندینگ پلاس به طور کامل آشنا شوید ما به شما توصیه می کنیم که از آن ها در این مناطق بهره بگیرید.

سقف استندیگ پلاس؛ یک محصول فوق لاکچری

 

در همین ابتدای امر باید پرسید که چه نوع موادی برای پوشاندن سقف شیروانی کاربرد دارد و لاکچری به نظر می رسد؟ شما برای تولید سقف شیروانی بادوام و همچنین لوکس و لاکچری می توانید از سقف استندینگ پلاس بهره ببرید.

این محصول هم ضامن سلامتی ساختمان شماست هم زیبایی لایزال و بی حد و حصری را برای این سازه به ارمغان می آورد. کافی است تا شما نگاهی به ویلاهای شیک موجود در سواحل شمالی کشور بیندازید. متوجه خواهید شد که استفاده از سقف استندینگ پلاس جلوه ای فریبنده به ساختمان ویلا می بخشد و در مقایسه با آن دیگر ویلاها اصلا به چشم نمی آیند. البته محبوبیت این محصول تنها در ایران به اثبات نرسیده است و در دیگر نقاط دنیا نیز از آن به عنوان یک محصول فوق لاکچری که می تواند با خود جلا و شکوه به همراه بیاورد یاد می کنند.

ما نیز با همراهی بهترین کارشناسان و همینطور برخورداری از تکنولوژی روز دنیا به تولید بی وقفه و باکیفیت سقف استندینگ پلاس اشتغال داریم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

مراحل اجرای سقف استندینگ پلاس

 

استندینگ به معنای درز ایستاده است و اتصال میان پانل ها را موجب می شود. درزها و فرم های موجود هم به شکل عمودی و ایستا در محیط نصب و اجرا می شوند و ما با تا نمودن و همچنین چین داد لبه های میان پانل ها آن ها را به خوبی ایجاد می کنیم.

در رابطه با تعمیر اینگونه از سقف ها نیز باید گفت که این کار چندان امر سختی به نظر نمی رسد و زیاد قرار نیست در اینخصوص زحمت خاصی به خود بدهیم. سقف استندینگ پلاس در مواجهه با بادهای شدیدی که از یمین و یثار به سازه برخورد می کند مقاوم است و می تواند در صورت آتش سوزی به عنوان یک سد محکم در برابر این جریان خانمان برانداز از خود واکنش نشان دهد و کارایی اش را به رخ همگان بکشد.

پوشش سقف استندینگ پلاس

 

بی هیچ محدودیتی به کارش ادامه می دهد و به شکل یکپارچه و به صورت دوخت تمام فلزی در محل نصب می شود. انعطاف پذیری به غایت بالای این محصول به شکلی است که تمام انتظارات را از خود برآورده می سازد و می تواند در اشکال مختلفی در بازار عرضه شود.

شرکت تخت جمشید در میان تولیدات خود حساب بلندمدتی بر روی این محصول باز کرده است و می تواند شما را به ارائه آن درسبک ها و طرح های متفاوت بشارت دهد و انتظاراتتان را برآورده کند.

در مرحله اول ما شاسی کشی اصلی سقف را به سامان می رسانیم. باید اشاره داشت که در این مرحله سقف ابتدایی به شکل خرپا اجرا خواهد شد.

امور مربوط به شاسی کشی با پروفیل هاییکه عموما در ابعاد سی در پنجاه هستند در سمت موافق شیب بام انجام می گیرد و این پروفیل ها می توانند در فاصله شصت سانتی متری از هم به اجرا در بیایند.

در مرحله دوم است که سقف از حیث مصون ماندن از سر و صدای بیرون و ایضا حرارت و گرمایش عایق می شود. این نکته را نیز باید گفت که پارچه های نم گیر هم در فاصله میان پروفیل ها برای جذب حداکثری رطوبت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و در انتهای این مرحله هم بهتر است این نکته را از خاطر نبریم که بر روی پروفیلها پشم سنگ قرار می دهند در مرحله سوم هم به علل گوناگون از چوب رس خشک یا ورق او اس بی بهره گرفته می شود.

جانمایی چوب رس یا او اس بی موجبات تقویت زیرسازی را فراهم آورده و فضایی را به وجود می آورد که برای اجرای کلیپس مناسب است. این متریال هم فضای میان ورق اصلی و محل قرارگیری را پر می کند و هم اسباب پوشانده شدن تمام سقف و نمای مربوط به آن را در پی دارد.

فواید بهره برداری از سقف استندینگ پلاس در شرکت تخت جمشید

 

اجرای استندینگ پلاس در محل می تواند دارای فواید و محاسن به خصوصی درنظر گرفته شود و شما را از انتخاب دیگر پوشش های سقفی باز دارد.

به همین جهت ما در ادامه بحث خودف در این قسمت به ذکر فواید و محاسن استفاده از سیستم استندیگ پلاس می پردازیم و امیدواریم که ذکر این مطالب بخشی از سوال هایی که در ذهنتان شکل گرفته را مرتفع کند و بتوانید با یک تصمیم درست به خرید محصول باب میلتان بپردازید و روزگاری خوش را با وجود آن تجربه کنید.

1.سیستم استندینگ پلاس تخت جمشید می تواند با سهولت بر روی سقف شیبدار و یا همان شیروانی قرار بگیرد و به صورت پیوسته در محل اجرا شود.

2.جمال و زیبایی این سیستم نیز در نوع خود زبانزد خاص و عام است و چنانچه پیش تر اشاره داشتیم می تواند در نقاط گوناگونی مورد بهره برداری قرار بگیرد.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که زیبایی ظاهری در هر چیزی می تواند ضامن انتخاب آن توسط دیگری درنظر گرفته شود و پدیده ای همچون پوشش سقفی نیز از این قاعده به هیچ وجه مستثنی نیست. ما نیز در شرکت خود به این مسئله توجه بسیار زیادی قائل شده ایم

3.طیف رنگ هایی که در محصولات ما به خصوص در سقف استندیگ پلاس وجود دارد باعث می شود تا کاربران قدرت انتخاب مناسبی در برگزیدن محصول خود داشته باشند

4.مسئله دیگری که در این میان از اهمیت بسزایی برخوردار است “عایق” بودن است. سقف استندینگ پلاسی که در شرکت تخت جمشید به واسطه برخورداری از فن بالای متخصصین ساخته می شود می تواند عایق بسیار مطلوبی درنظر گرفته شود. بدین گونه که استفاده از سقف استندینگ پلاس به عنوان پوشش سقف شیروانی می تواند هم محیط را از گرمای طاقت فرسای فصول سرد سال حفظ کند و هم در تابستان های داغ به کار افراد بیاید.

صداهای مهیب و کرکننده هم مسئله ای است که در زیست جوامع امروز به عنوان یک معضل شناخته می شود ولی شما می توانید با استفاده از این محصول مطمئن باشید که هیچ گزندی از این بابت به سلامت روانی شما نمی رسد. زیرا سقف های استندینگ پلاس در نوع خود عایق صوتی بسیار خوبی هستند

5.آب بندی هم در این بین از اهمیت خاصی برخوردار است. بگونه ای که این سقف شیبدار می تواند چنین امر مهمی را به بار بنشاند و شما را از این بابت مطمئن کند که استفاده از سیستم استندینگ پلاس ضروری است.

6.مکان هایی که به یک سقف سبک برای پوشاندن سازه شان نیاز دارند بهتر است که از سیستم استندینگ پلاس بهره ببرند زیرا با وزن سبکی که دارد می تواند انتظارات را به خوبی برآورده کند.

7.با نصب سیستم استندینگ شما می توانید به راحتی هرچه تمام تر یک گاتر پنهان در درون سقف به وجود بیاورید. البته باید در نظر داشت که این گاتر به شکل بارز نیز قابل اجرا است و می تواند برای اکثر مشتریان به عنوان یک گزینه بسیار مطلوب به نظر برسد.

قیمت سقف استندینگ پلاس

 

قیمت باتوجه به پروفیل های آلومینیومی، گالوانیزه و همچنین UPVC که در آن ها به کار رفته متفاوت به نظر می رسد. حتی میزان کلفتی پروفیل ها نیز با هم تفاوت دارند و این مسئله نیز در قیمت تمام شده محصول ما نقشی عمده ایفا می کند. یکی دیگر از مواردی که بر قیمت سقف استندینگ اثر می گذارد دستمزد تیمی است که به اجرای این سیستم در محل مبادرت می ورزند.

همین امر هم بستگی زیادی به تجربه، مهارت و همچنین شهرت تیم مربوطه دارد ولی ما این بشارت را به شما می دهیم که هم از تیم بسیار حرفه ای برخورداریم و هم سعی می کنیم به صورت کاملا منصفانه کار خود را انجام دهیم تا هزینه های زیادی به شما برای اجرای سقف استندینگ پلاس تحمیل نشود

حتی باید گفت که زمان نصب و اجرای استندینگ پلاس هم در قیمت نهایی پروژه بسیار اثرگذار تلقی می شود. بعضی از فصول سال برای انجام عملیات های عمرانی و ساخت وساز مناسب است و بعضی از فصل ها هم خیر. همین مناسب نبودن قیمت تمام شده پروژه را به مراتب افزایش می دهد.

نصب و اجرای سقف استندینگ پلاس در مجموعه تخت جمشید

 

اگر شما قصد دارید برای ساختمان یا بنای موردنظرتان از سیستم استندینگ پلاس استفاده کنید می توانید با کارشناسان گروه صنعتی تخت جمشید ارتباط بگیرید تا آن ها به شما در این رابطه مشورت های لازم را بدهند. این شرکت با سابقه طولانی در زمینه نصب و راه اندازی این گونه از سقفها پروژه های گوناگونی را با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا به انجام رسانده است. ما علاوه بر اجرای سقف های استندینگ پلاس در محل به تولید و ارائه دیگر پوشش های سقفی نیز می پردازیم.

Rate this page