پوشش بام تخت جمشید

پوشش بام تخت جمشید: تجاری، بازرگانی
با ربع قرن تجربه، ارائه کننده مجموعه ای از جدیدترین محصولات صنعت ساختمان و نمایندگی شرکت های معتبر اروپایی، اجرای صدها پروژه دولتی و خصوصی منجر به تاسیس شرکت افق راز تخت جمشید گردید.

افق راز تخت جمشید: تولیدی، صنعتی
این شرکت در سال 1398 تاسیس و با توجه به نیاز کشور جهت جلوگیری از واردات، موفق به تولید پوشش های UPVC در عرصه صنعت ساختمان شد که دارای بالاترین استانداردهای بین المللی می باشد. ورق های UPVC آندوپلاس با نام تجاری BTJ در چندین طرح و رنگ جدید با کمک مهندسین خبره کشورمان به مرحله تولید رسیده و در سراسر کشور مورد استفاده قرار گرفته است و به کشورهای همسایه صادر می گردد. با تولید این محصول، تمامی مشکلاتی که در سقف های شیبدار وجود داشته برطرف گردیده است.

ایمن بام تخت جمشید: اجرایی، فنی
این مجموعه سال هاست در راستای نصب و احداث سوله های صنعتی، تجاری، دامداری، آلاچیق ها و ویلاسازی مشغول به فعالیت می باشد.

پیام مدیریت

سپاس خداوند متعال را به سبب فرصت خدمتی که عطا نمود، تا امکان تعامل مضاعف با همکاران، مخاطبان و مشتریان گرامی را داشته باشیم.

از این رو با تکیه بر دانش و تخصص و کمک پرسنل و متخصصین توانمندمان، شعار رونق تولید ملی را عملیاتی کرده ایم و نوید آن را می دهیم که اهدافمان، با خلاقیت و نو آوری های پیوسته، راه گشای بهره وری خواهد بود و انگیزه این عزم راسخ هدفی جز اعتلای نام شرکت افق راز تخت جمشید نخواهد بود.

در جهان راه یکی است و آن هم راه راستی است.

یوسف عطاالهی مدیریت کارخانه افق راز تخت جمشید.

مدیر پوشش بام تخت جمشید

گواهینامه ها

5/5 - (1 امتیاز)