پوشش بام تخت جمشید

قیمت سقف شیروانی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که بر انتخاب نهایی سقف شیروانی تاثیرگذار است. سقف شیبدار در حال حاضر یکی از پرطرف‌دارترین انواع سقف ها در سراسر جهان شناخته می‌شود. این نوع سقف کاربردهای متنوعی دارند و می‌توانند برای هر نوع سازه در هر آب ‌و هوایی مناسب و کاربردی باشند. از طرف دیگر، انواع متفاوت سقف ‌های شیروانی تا حد بسیار زیادی روی ظاهر سازه نیز تأثیرگذار هستند و می‌توانند باعث زیباتر شدن سازه ‌شوند. عوامل گوناگونی وجود دارند که می‌تواند در قیمت پوشش سقف شیبدار تاثیرگذار باشند. در این مطلب پس از اعلام قیمت پوشش های ارائه شده توسط گروه صنعتی و تجاری تخت جمشید توضیحاتی در ارتباط با عوامل تأثیرگذار در قیمت سقف شیبدار ارائه خواهیم کرد.

قیمت پوشش سقف شیروانی 4 مهر 1402

پوشش سقف شیروانی یا نمای ساختمانقیمت
آندوپلاس (ورق UPVC) - طرح آندوویلاآندوپلاس (پوشش سقف و نمای UPVC) طرح آندوویلاهر ورقجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
آندوپلاس (ورق UPVC) - طرح عثمانیآندوپلاس (پوشش سقف و نمای UPVC) طرح عثمانیهر ورقجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
آندوپلاس (ورق UPVC) - طرح سفالآندوپلاس (پوشش سقف UPVC) طرح سفالهر متر طولجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
آندوپلاس (ورق UPVC) - طرح ذوزنقهآندوپلاس (پوشش سقف UPVC) طرح ذوزنقههر متر طولجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
آندوپلاس (ورق UPVC) - طرح آندولینآندوپلاس (پوشش سقف UPVC) طرح آندولینهر متر طولجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
استندینگ سیماستندینگ سیمهر متر طولجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
شینگلشینگل فلکسی پلیمری BTMهر متر مربعجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
شینگلشینگل معمولی BTMهر متر مربعجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
تخته osbتخته OSBهر متر مربعجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
ارتفلکس یا بخاربندهر متر مربعجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
میخ شینگلهر کیلوگرمجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
تیزه آندوپلاسهر متر طولجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
میخ آندویلا و استدینگهر کارتنجهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سقف شیروانی

فاکتور های متنوعی وجود دارند که می‌توانند در قیمت تمام شده سقف شیروانی تاثیرگذار باشند.

قیمت سقف شیروانی - قیمت سقف شیبدار

نوع سازه و اندازه سقف

فاکتور مهم و حیاتی که می‌تواند تا حد بسیار زیادی در قیمت سقف شیروانی تاثیرگذار باشد، نوع سازه‌ای است که قصد دارید آن را بسازید. برای مثال اگر به ‌دنبال ساخت خانه باشید و دوست داشته باشید تا سقف شیروانی برای سقف ویلا خودتان پیاده‌سازی کنید، قاعدتاً باید با توجه به اندازه‌ی ویلای خودتان، برای تهیه سقف شیب‌دار هزینه بپردازید. از طرف دیگر اگر می‌خواهید سقف صنعتی داشته باشید و به ‌دنبال اجرای سقف شیروانی روی سقف سوله هستید، باز هم باید با توجه به اندازه سوله هزینه بپردازید.

با هر چهارچوبی که بررسی کنیم، سوله‌ ها همواره بسیار بزرگ‌تر از ویلاها هستند و همین موضوع می‌تواند در قیمت نهایی تاثیرگذار باشند. اما از طرف دیگر سقف شیب‌داری که برای خانه ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، متفاوت‌تر از انواع سقف‌ هایی است که روی سوله ‌ها نصب می‌شود. برای مثال سقف‌ هایی که روی خانه‌ ها نصب می‌شوند، با ظرافت بسیار بیشتری طراحی ‌شده اند و فاکتور زیبایی در آن ‌ها بسیار مهم و حیاتی است. اما سقف هایی که برای سوله ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، بیشتر جنبه تاسیسات دارند و طوری طراحی می‌شوند تا تنها محیط داخلی سوله را از آسیب‌ های محیطی و عوامل گوناگون حفظ کنند. البته با توجه به کارکرد سوله و زمینه‌ های استفاده، ممکن است که از انواع گوناگون و متفاوتی از سقف ‌های شیب‌دار در سوله ‌ها بهره گرفته شود که هر کدام از آن ‌ها ویژگی‌ های خاص خودشان را دارند و به ‌نحوی می‌توانند در جهت برطرف کردن نیاز شما کاربردی باشند.

نوع سقف و شیب آن

نوع سقف و مساحت مواد استفاده‌ شده در هزینه و قیمت سقف شیروانی تأثیرگذار می‌باشد. استفاده از سقف شیروانی مدرن با طراحی های روز دنیا معمولا بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار است. علاوه ‌بر این موضوع، شیب سقف تأثیر زیادی در هزینه تمام شده شما خواهد داشت. هر چه شیب سقف مدنظر شما بیشتر باشد، هزینه ‌های شما نیز بالاتر خواهد رفت.

قیمت سقف شیروانی - قیمت سقف شیبدار

پوشش سقف استفاده ‌شده

از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت سقف شیروانی، مواد اولیه استفاده‌ شده برای پوشش روی سقف یا زیرسازی سقف می باشد. قاعدتاً هر چه شما از پوشش ‌های باکیفیت‌تر و بهتری استفاده کنید، هزینه نهایی شما برای سقف شیب دار بالاتر خواهد رفت. علاوه ‌بر این موارد اگر قصد داشته باشید که در اجرای سقف شیروانی از عایق‌ های گوناگون نیز استفاده کنید، قطعاً باید هزینه بیشتری را بپردازید.

دسترسی محل آسان

یکی از مهم‌ترین فاکتور هایی که می‌تواند در قیمت سقف شیروانی تأثیرگذار باشد، دسترسی محل ساخت پروژه است. قاعدتاً هر چه دسترسی ویلا و سازه شما آسان‌تر باشد، هزینه ‌های حمل‌ و نقل مواد اولیه و جابجایی کارگران نیز کم‌تر خواهد بود. همین موضوع می‌تواند در هزینه‌ های شما صرفه‌جویی زیادی داشته باشد.

قیمت سقف شیروانی - قیمت سقف شیبدار

ارزان‌ترین سقف شیروانی

بعد از صحبت در رابطه با عوامل مهم و تأثیرگذار در قیمت سقف شیروانی، اجازه دهید این نکته را نیز بررسی کنیم که آیا رفتن به سراغ ارزان‌ترین پوشش سقف شیبدار تصمیم به صرفه و درستی است؟ قاعدتاً در حال‌ حاضر انواع گوناگون و متفاوتی از سقف ‌های شیروانی وجود دارند که هر کدام از آن ‌ها می‌توانند در آب ‌و هوای مختلف و با کیفیت‌ های گوناگونی مورد استفاده قرار بگیرند. همین تنوع موجود در مصالح مورد نیاز و روش‌ های ساخت باعث شده‌اند تا شما دست بازی برای انتخاب انواع متفاوت سقف شیروانی داشته باشید و بتوانید با توجه به بودجه‌ای که در دست دارید، قیمت سقف شیروانی را تعیین کنید.

قاعدتاً از میان انواع گوناگون و متفاوت محصولات و روش‌ های ساخت، برخی موارد به ‌عنوان ارزان‌ترین مصالح و روش ‌ها شناخته می‌شوند. خب همه ما دوست داریم که در کنار استفاده از سقف ‌های شیروانی، هزینه‌ های کمتری را بپردازیم‌. در این شرایط قاعدتاً گزینه‌ های ارزان‌قیمت‌تر را نیز بررسی می‌کنیم. اما به این موضوع توجه داشته باشید که گزینه‌ های ارزان ‌قیمت‌تر از کیفیت قابل ‌قبولی برخوردار نیستند و می‌توانند در آینده مشکلات زیادی را برای شما به وجود بیاورد. شما با استفاده از مصالح بی کیفیت و روش ‌های ساخت غیر اصولی و حتی صرف هزینه کمتر برای اجرا و در نتیجه اجرای اشتباه سقف شیروانی شاید بتوانید در ابتدای راه قیمت کمی را برای پیاده‌سازی سقف بپردازد. اما در مدت زمان کوتاهی نیاز خواهید داشت که سقف را تعمیر کنید. شما مجبور هستید این کار را بکنید زیرا اگر اقدامی را انجام ندهید علاوه‌ بر سقف شما، بخش‌ های متفاوت و دیوار های ویلای مدنظر شما نیز ممکن است که دچار آسیب ‌های جدی شوند.

قیمت سقف شیروانی - قیمت سقف شیبدار

در این محتوا در کنار بررسی قیمت سقف شیروانی، برای شما در رابطه با اقدامات عاقلانه در زمینه انتخاب مصالح و روش ‌های موجود در این زمینه صحبت کردیم. سقف شیروانی در حال حاضر به ‌عنوان یکی از پرطرف‌دارترین انواع پوشش ‌های سقف در مناطق گوناگون کشور شناخته می‌شوند و همین موضوع باعث شده تا خدمات دهندگان و تولیدکنندگان زیادی به ارائه خدمات در این زمینه بپردازند. اگر شما نیز به‌ دنبال اجرای سقف شیروانی هستید، می‌توانید با استفاده از باکیفیت‌ترین محصولات و مراجعه به بهترین خدمات دهندگان، نیاز خود را به‌ طور کامل برطرف سازید.

گروه صنعتی و تجاری تخت جمشید در زمینه بازرگانی و تولید پوشش سقف شیبدار فعالیت می کند. متخصصین این مجموعه می توانند سقف شیبدار محل مورد نظر شما اعم از سقف ویلا، آلاچیق و سقف سوله شما را با بهترین مواد و با کیفیت بالا پیاده سازی کنند. این مجموعه تولیدکننده پوشش سقف شیبدار و تولیدکننده ورق پی وی سی بوده و علاوه بر ارائه سقف شیبدار پی وی سی (ورق پی وی سی)، نمایندگی رسمی شینگل ترک (BTM)، تخته OSB ،آندوویلا، ورق سنگریزه کینگستون (تاپ تایل) و … را دارا می باشد. این مجموعه با تولید ورق پی وی سی با طرح آندوویلا، امکان بهره بردن از زیبایی این طرح را با رفع مشکلات آن ایجاد کرده است. همچنین با فراهم سازی امکان به کارگیری شینگل فلکسی BTM ترکیه که تنها برای استفاده اروپا در نظر گرفته شده بود، زیبایی و کیفیت اروپایی را برای ایرانیان به ارمغان آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه اجرای سقف شیبدار با متخصصان ما با شماره 44201191-026 یا برای ارتباط با بخش فروش با شماره 09121790195، 34005035-026 به صورت تلفنی یا در واتس اپ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سوالات خود را مطرح کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم