پوشش بام تخت جمشید

استفاده از سفال، آندوویلا، شینگل از گذشته تا به امروز: شرکت تخت جمشید از گذشته تا به امروز پروژه های متعددی را  به اجرا در آورده است , پروژه های دولتی و شخصی که در اقسانقاط کشور انجام شده است : در این مقاله ما به 3تا از پروژه های مهم شرکت در گذشته که 3 محصول متفاوت را اجرا کرده است می پردازیم.

استفاده از سفال، آندوویلا، شینگل از گذشته تا به امروز


سفال دربرج میلاد

یکی از برجسته ترین پروژه های شرکت در گذشته اجرای سفال بر روی آلاچیق های محوطه برج میلاد می باشد. این پروژه به دلیل اینکه در زمان گذشته به اجرا در آمده بود برای پوشش  آلاچیق های خود از سفال استفاده کرده بودند که کماکان شاهد ماندگاری و دوام محصول  سفال در این پروژه هستیم .

استفاده از سفال، آندوویلا، شینگل از گذشته تا به امروز - پوشش بام تخت جمشید

شینگل در سازمان تربیت بدنی

سازمان تربیت بدنی واقع در خیابان سئول یکی دیگر از پروژه های شرکت بوده که در چند سال گذشته به اجرا در آمده .

این ارگان برای زیبایی و ساخت آلاچیق های محوطه از محصول شینگل استفاده کرده .شینگل که در چند سال اخیر توانسته نظر اکثرمهندسین کارشناسان و معماران را به خود جلب کند.

این آلاچیق در مقایسه با آلاچیق قبل سبک تر با دوام تر می باشد.

استفاده از سفال، آندوویلا، شینگل از گذشته تا به امروز - پوشش بام تخت جمشید

 آندوویلا در اتوبان همت

در سال 95 در اتوبان همت (تونل حکیم ) پروژه ای به اجرا در آمد که با توجه به نظر کارفرمایان و کارشناسان و آزمایش های متعدد بر روی محصول آندوویلا مورد تایید قرار گرفت .

این محصول که تحت لیسانس شرکت فرانسه قرارداد از لحاظ کیفیت و قیمت جایگزین ورق های فلزی گردیده است.

بیش از 4سال از اجرای این محصول می گذرد و همچنان در راستا اتوبان همت و دریاچه چیتگر شاهد این پروژه هستیم .

استفاده از سفال، آندوویلا، شینگل از گذشته تا به امروز - پوشش بام تخت جمشید

عکس های بیشتر این پروژه را در صفحه ی پروژه های پوشش بام  میتوانین مشاهده بفرمائید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید در زمینه بازرگانی و تولید پوشش سقف شیبدار فعالیت می کند. متخصصین این مجموعه می توانند سقف شیبدار محل مورد نظر شما اعم از سقف ویلا، آلاچیق و سقف سوله شما را با بهترین مواد و با کیفیت بالا پیاده سازی کنند. این مجموعه تولیدکننده پوشش سقف شیبدار و تولیدکننده ورق PVC بوده و علاوه بر ارائه سقف شیبدار PVCآندوپلاس، نمایندگی رسمی شینگل (BTM)، تخته OSB ،آندوویلا، ورق سنگریزه کینگستون (تاپ تایل) و … را دارا می باشد. این مجموعه با تولید ورق PVC با طرح آندوویلا، امکان بهره بردن از زیبایی این طرح را با رفع مشکلات آن ایجاد کرده است. همچنین با فراهم سازی امکان به کارگیری شینگل فلکسی BTM ترکیه که تنها برای استفاده اروپا در نظر گرفته شده بود، زیبایی و کیفیت اروپایی را برای ایرانیان به ارمغان آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصان ما با شماره 44201191-026 یا برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی یا ارتباط با بخش فروش با شماره 09121790195، 34005035-026 به صورت تلفنی یا در واتس اپ در تماس باشید.
Rate this post

سقف شیروانی یک طرفه

سقف های شیروانی شیبدار باتوجه به احتیاج شما می توانند به انواع گوناگونی تقسیم شوند.

بر این اساس قادر خواهید بود تا شکل و نوع سقف خود را به درستی برگزینید. این واقعیت را نیز باید پذیرفت که همه سقف های شیروانی شکل لزوما به صورت قرینه شده نیستند،

بلکه برخی می توانند فقط در یک سمت خود دارای شیب باشند. سقف های شیروانی یک طرفه برای نواحی ای مناسبند که شدت وزش باد در آنجا زیاد گزارش نشده است.

این در صورتی است که سقف های شیروانی یک طرفه عموما برای مناطقی که باد در آن با شدت ادامه دارد اصلا توصیه نمی شود. نصب این محصول در محل بسیار آسان است و در تولید خود از مصالح نه چندان زیادی بهره می برند. در تولید سقف های شیروانی یک طرفه اگر شیب زیاد باشد طبیعی است که باران و برف خیلی کمتری بر روی آن قرار خواهد گرفت و این هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های استفاده از سقف های شیروانی یک طرفه محسوب می شود.

سقف شیروانی یک طرفه

کاربرد سقف شیروانی یک طرفه

اگر زیبایی هم چیزی است که نمی توانید از آن به سادگی بگذرید ما به شما توصیه می کنیم که از سقف های شیروانی یک طرفه بهره ببرید، زیرا این سقف ها طوری طراحی شده اند که جلوه بی نظیری به محیط می بخشند.

در صورتیکه شما شیفته معماری های قدیمی تر هستید این سقف ها می توانند حس گذشته را برای تان به ارمغان بیاورند.

این حرف مسئله را نیز بهتر است درک کنید که شما می توانید از سقف های شیروانی یک طرفه در قسمت های گوناگون خانه خود استفاده کنید.

برای مثال بخش گاراژ منزل می تواند سقف موردنیاز خود را داشته باشد. برای نصب و اجرای سقف شیروانی در ابتدا ارزیابی اندازه و همچنین علامت گذاری های واضح می تواند کارساز به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *