پوشش بام تخت جمشید

سقف شیروانی ارزان قیمت شیراز: همانطور که می دانیم سقف های شیروانی شیبدار پیش از این در مناطقی نظیر گیلان، مازندران و همچنین گلستان مورد استفاده همگان قرار می گرفتند ولی در حال حاضر این مسئله همه گیر گشته است و مردم به خاطر زیبایی سقف های شیروانی و همچنین دوامی که این محصول از آن برخوردار است اشتیاق زیادی به آن پیدا کرده اند. ما قصد داریم در این مقاله به سقف شیروانی ارزان قیمت در شیراز، به عنوان یکی از مهم ترین کلانشهرهای ایران بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

سقف شیروانی ارزان قیمت شیراز | سقف ویلا | تخت جمشید

باید عنوان کرد که سقف های شیروانی شیبدار بر مبنای جنسی که در پروسه ساخت و ساز از آن بهره می برند به مدل های گوناگون و مختلفی تقسیم می شوند.

خرید سقف شیروانی | فروش سقف ویلا | تخت جمشید

این مدل های گوناگون می توانند از حیث شکل ظاهریف بهای تمام شده، فرایند اجرا و همچنین محاسن و معایبی که دارند با هم متفاوت باشند. موادی نظیر

استیل، چوب، آسفالت، سفال، سنگریزه، UPVC، قیر و… در تولید

و همچنین اجرای سقف شیروانی ارزان قیمت در شیراز دخیل هستند. یک پیشنهاد این است که می توان سقف های شیروانی ارزان قیمت را با ورق فلزی ساخت و به جلو برد ولی توصیه ما به شما این است که به جای استفاده از ورق های فلزی از یو پی وی سی بهره ببرید تا سقف شما هم ارزان تمام شود و هم استحکام خوبی داشته باشد.

بهای تمام شده سقف شیروانی ارزان قیمت در شیراز

پیش از هر چیز بهتر است عنوان کنیم که قیمت تمام شده سقف شیروانی ارزان قیمت در شهر شیراز

تا حدود زیادی بستگی به عوامل پیشینی نظیر مدل سقف و ایضا متریال استفاده شده دارد. در ادامه

نیز باید گفت که بهای تمام شده قیمت سقف شیروانی ارزان به شکلی که سقف شیروانی شیبدار اجرا و نصب می شود

هم می تواند بستگی داشته باشد. در حقیقت با توجه به شیوه و مدلی که برای سقف شیروانی‌تان درنظر گرفته اید

هزینه ها می تواند دچار نوسان و دگردیسی شود. به عبارت دیگر هر قدر دیزاین سقف موردنظرتان ساده باشد

نصب و اجرای آن نیز به همین ترتیب ساده خواهد بود و طبیعتا هزینه زیادی را به شما متحمل نخواهد کرد.

هر کدام از ورق هایی همچون شادولاین، ذوزنقه ای کرکره ای و… در ظاهر آنچنان تفاوتی در بحث قیمت با یکدیگر ندارند

ولی بر مبنای شیوه اجرا، خرپای سازگار با ورق ها و… می توانند قیمت نهایی را کم یا زیاد کنند. به عنوان نمونه وقتی می خواهیم

سقف شیروانی شیبداری را بر اساس طرح سفال اجرا کنیم طبیعی است که مواد بیشتری در به وجود آوردن خرپا و همچنین تیرریزی نیاز است

و طبیعی جلوه می کند که هزینه اجرای سقف هم زیادتر از حد معمول شود. ولی اگر بخواهیم سقف شیروانی

ارزان قیمت در شیراز را در عمل تجربه کنیم بهتر است از ورق کرکره ای بهره ببریم، زیرا به خاطر استفاده نه چندان زیاد از آهن و همچنین پهنای بیشتر هزینه های ما نیز کاهش می یابد.

سقف های UPVC

سقف شیروانی شیبدار دائم در مجاورت عواملی نظیر طوفان، باران، برق، تابش نور آفتاب و… قرار دارد و باید به عنوان یکی از اصلی ترین قسمت های سازه شناخته شود، که همین امر دقت در دیزاین و ساخت سقف را از ما بالا می برد.

سقف های شیب داری که از پوشش UPVC برخوردارند، به عنوان یک سقف سبک محسوب می شوند. ایضا باید به درستی اشاره کرد

که این مدل از سقف های شیروانی ارزان قیمت که در شیراز کاربرد فراوانی دارند از دوام و استحکام مطلوبی

در مقابل شرایط زیستی و اقلیمی سود می برند. شاخصه مهمی که در خصوص سقف های شیروانی یو پی وی سی باید

درنظر گرفت این است که این پوشش ها درست برعکس پوشش های فلزی در مقابل تابش نور آفتاب از خود مقاومت بسیار خوبی نشان می دهند

و دچار تغییر شکل و دفرمگی هم نمی شوند، تحمل وزن بار این ورق ها زیاد است و می تواند

به عنوان انتخاب اول و آخر ما در پوشش های سقفی لقب بگیرد. مجموعه افق راز تخت جمشید

ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین پوشش های سقفی در کشور است و تاکنون توانسته بهترین خود را در پروژه های مختلف به نمایش بگذارد.

5/5 - (1 امتیاز)

سقف شیروانی یک طرفه

سقف های شیروانی شیبدار باتوجه به احتیاج شما می توانند به انواع گوناگونی تقسیم شوند.

بر این اساس قادر خواهید بود تا شکل و نوع سقف خود را به درستی برگزینید. این واقعیت را نیز باید پذیرفت که همه سقف های شیروانی شکل لزوما به صورت قرینه شده نیستند،

بلکه برخی می توانند فقط در یک سمت خود دارای شیب باشند. سقف های شیروانی یک طرفه برای نواحی ای مناسبند که شدت وزش باد در آنجا زیاد گزارش نشده است.

این در صورتی است که سقف های شیروانی یک طرفه عموما برای مناطقی که باد در آن با شدت ادامه دارد اصلا توصیه نمی شود. نصب این محصول در محل بسیار آسان است و در تولید خود از مصالح نه چندان زیادی بهره می برند. در تولید سقف های شیروانی یک طرفه اگر شیب زیاد باشد طبیعی است که باران و برف خیلی کمتری بر روی آن قرار خواهد گرفت و این هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های استفاده از سقف های شیروانی یک طرفه محسوب می شود.

سقف شیروانی یک طرفه

کاربرد سقف شیروانی یک طرفه

اگر زیبایی هم چیزی است که نمی توانید از آن به سادگی بگذرید ما به شما توصیه می کنیم که از سقف های شیروانی یک طرفه بهره ببرید، زیرا این سقف ها طوری طراحی شده اند که جلوه بی نظیری به محیط می بخشند.

در صورتیکه شما شیفته معماری های قدیمی تر هستید این سقف ها می توانند حس گذشته را برای تان به ارمغان بیاورند.

این حرف مسئله را نیز بهتر است درک کنید که شما می توانید از سقف های شیروانی یک طرفه در قسمت های گوناگون خانه خود استفاده کنید.

برای مثال بخش گاراژ منزل می تواند سقف موردنیاز خود را داشته باشد. برای نصب و اجرای سقف شیروانی در ابتدا ارزیابی اندازه و همچنین علامت گذاری های واضح می تواند کارساز به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *