پوشش بام تخت جمشید

سقف شیروانی در اردبیل: با توجه به تحقیقات انجام شده در سال های اخیر استفاده از سقف های شیروانی رشد قابل توجهی پیدا کرده است و این امر در مناطقی چون اردبیل و شمال کشور بیشتر از سایر نقا به چشم می آید اما این سوال برای به وجود می آید سقف شیروانی چیست؟ دلیل استفاده روز افزون از آن چه می باشد، بهترین مدل سقف شیروانی کدام است؟ و صدها سوال دیگر که ذکر آن ها در این مقاله نمی گنجد.

سقف شیروانی در اردبیل | سقف شیروانی ارزان قیمت | تخت جمشید

ما در این مقاله در تلاش هستیم به سوال های ذکر شده بهترین پاسخ را ارئه دهیم و اطلاعاتی را در ارتباط با سقف شیروانی در اردبیل با شما کاربران عزیز در میان بگذاریم. اگر قصد خرید سقف شیروانی در کرج را دارید این مقاله را از دست ندهید.

اطلاعاتی در ارتباط باسقف شیروانی

نوع سقف برای هر سازه ساختمانی با توجه به منطقه شما و کاربری که از محیط دارید متفاوت است و اجرای سقف شیروانی  به سلیقه افراد و طراحان آن بستگی دارد  بهتر است که بدانید سقف شیروانی از جمله سقف هایی است که از سال های دور تا کنون مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و حالتی سه گوش و شیب دار دارد ک این شیب سبب می شود که آب باران بر روی سقف جمع نشود و به قسمت های بیرونی هدایت شود و همین امر سبب شده است که سقف های شیروانی در مناطقی که باراش باران و برف بسیار است بیشتر استفاده شود و نظر افراد بسیاری را جمع کرده است.

خرید سقف شیروانی | فروش سقف ویلا | تخت جمشید

سقف شیروانی را می توان از متریال های مختلفی نظیر چوب، فلز، سفال، سنگ و غیره ساخت.

حال که با این سقف ها آشنا شدیم بهتر است که بدانید استفاده از سقف شیروانی ویژگی های مخصوص به خود را دارد که وجود این ویژگی ها سبب می شود افراد نسبت به خرید و استفاده از آن ترغیب شوند و ما در ادامه به مهمترین ویژگی های سقف شیروانی اشاره خواهیم کرد که شناخت شما از این سقف ها بیشتر شود.

ویژگی های سقف شیروانی در اردبیل

از مهم ترین نکاتی که افراد را ترغیب به خرید این سازه ها می کند می توان به شیب دار بودن سقف شیبدار اشاره کرد که وجود این شیب ها سبب می شود آب باران به داخل سقف نفوذ پیدا نکند و به راحتی از طریق ناودانی به بیرون هدایت شود.

قیمت سقف شیروانی در مقایسه با دیگر مصالح مصرفی برای سقف ساختمان ارزان تر است و همین امر سبب می شود که افراد نسبت به خرید آن مشتاق تر شوند.

ظاهری زیبا دارد و با توجه به رنگبندی متنوع این سقف ها می تواند چهره ای زیبا را برای ساختمان و محله شما به وجود آورد و در صورتی که در انتخاب آن نهایت دقت را به کار ببرید می تواند در میان دیگر ساختمان ها بدرخشد.

از دیگر نکاتی که بهتر است در ارتباط با سقف های شیروانی به آن توجه داشته باشید می توان به طول عمر بالای این سقف ها اشاره کرد.

مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و سایش دارند و همین دلیل سبب می شود که در مناطق شمالی و مناطقی که میزان بارش برف و باران در آن بسیار است مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد.

وزن سبکی دارد و وزن چندانی را بر روی ساختمان وارد نمی کند.

سقف های شروانی نوعی فضای خالی ایجاد می کنند که این فضا می تواند به عنوان عایق برودتی عمل نماید و مصرفی انرژی ساختمان را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

مدل های مختلف سقف شیروانی

  • سقف شیروانی ساده
  • سقف شیروانی هپ
  • سقف شیروانی مانسارد
  • سقف شیروانی پروانه ای
  • سقف شیروانی اسکیلیون
  • سقف شیروانی کلاهکی
  • سقف شیروانی جعبه ای
  • و غیره

مدل های مختلفی از سقف شیروانی وجود دارد که انتخاب آن به بودجه و کاربری که از آن انتظار دارید بستگی دارد و شما کاربران عزیز  می توانید برای خرید این سقف ها به کارشناسان فروش ما در مجوعه تخت جمشید ارتباط برقرار کنید.

سخن پایانی

سقف شیروانی، نوعی سقف شیب دار است که برای مناطقی که میزان بارش باران و برف در آن بیشتر است استفاده می شود و همین امر سبب می شود که مدل های مختلفی از آن در بازار تولید شود که هر کدام مزایای مخصوص به خود را دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

سقف شیروانی یک طرفه

سقف های شیروانی شیبدار باتوجه به احتیاج شما می توانند به انواع گوناگونی تقسیم شوند.

بر این اساس قادر خواهید بود تا شکل و نوع سقف خود را به درستی برگزینید. این واقعیت را نیز باید پذیرفت که همه سقف های شیروانی شکل لزوما به صورت قرینه شده نیستند،

بلکه برخی می توانند فقط در یک سمت خود دارای شیب باشند. سقف های شیروانی یک طرفه برای نواحی ای مناسبند که شدت وزش باد در آنجا زیاد گزارش نشده است.

این در صورتی است که سقف های شیروانی یک طرفه عموما برای مناطقی که باد در آن با شدت ادامه دارد اصلا توصیه نمی شود. نصب این محصول در محل بسیار آسان است و در تولید خود از مصالح نه چندان زیادی بهره می برند. در تولید سقف های شیروانی یک طرفه اگر شیب زیاد باشد طبیعی است که باران و برف خیلی کمتری بر روی آن قرار خواهد گرفت و این هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های استفاده از سقف های شیروانی یک طرفه محسوب می شود.

سقف شیروانی یک طرفه

کاربرد سقف شیروانی یک طرفه

اگر زیبایی هم چیزی است که نمی توانید از آن به سادگی بگذرید ما به شما توصیه می کنیم که از سقف های شیروانی یک طرفه بهره ببرید، زیرا این سقف ها طوری طراحی شده اند که جلوه بی نظیری به محیط می بخشند.

در صورتیکه شما شیفته معماری های قدیمی تر هستید این سقف ها می توانند حس گذشته را برای تان به ارمغان بیاورند.

این حرف مسئله را نیز بهتر است درک کنید که شما می توانید از سقف های شیروانی یک طرفه در قسمت های گوناگون خانه خود استفاده کنید.

برای مثال بخش گاراژ منزل می تواند سقف موردنیاز خود را داشته باشد. برای نصب و اجرای سقف شیروانی در ابتدا ارزیابی اندازه و همچنین علامت گذاری های واضح می تواند کارساز به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *