پوشش بام تخت جمشید

نقشه ی جهان
09121790195

نشانه های زمان تعویض سقف شینگل

نشانه های زمان تعویض سقف شینگل: سقف جدید یک سرمایه گذاری پرهزینه با مفاهیم کاربردی و زیبایی شناختی است. سقف مهمترین محافظ خانه شما در برابر باران، برف و عناصر طبیعی است. همچنین سقف می تواند بر جذابیت خانه شما تأثیر بسزایی بگذارد.


این مقاله به شما کمک می کند تا در مورد سقف سازی مجدد تصمیم آگاهانه بگیرید، خواه افزودن یک لایه جدید به سقف موجود باشد یا اینکه سقف جدیدی را جایگزین سقف قدیمی نمایید.

نشانه های زمان تعویض سقف شینگل - پوشش بام تخت جمشید

علائم نیاز به سقف شینگل جدید

شاخص هایی وجود دارد که باید شینگل سقف شما تعویض شود تا بتواند از خانه در برابر عناصر خارجی محافظت کند.

  1. شینگل به وضوح فرسوده شده است:

آیا آنقدر گرانول رنگی از بین رفته است که به نظر می رسد سقف شما دارای لکه های بی رنگ است؟ در حالی که شینگل ممکن است هنوز رطوبت را حفظ کند، کمبود گرانول بازتابنده باعث می شود گرمای بیش از حد به خانه وارد شود، درجه حرارت داخل خانه زیاد شده و هزینه های تهویه هوا افزایش یابد. بعلاوه، به محض قرار گرفتن در معرض نور، آسفالت زیرین به زودی خشک و ترک می خورد و سپس سقف شما در معرض نشتی قرار می گیرد.

  1. شینگل ور آمده و حلقه می شود:

در این هنگام شینگل های قدیمی سقف شیبدار پیچ خورده بنظر می رسند.

نشانه های زمان تعویض سقف شینگل - پوشش بام تخت جمشید

هنگام رخداد همچنین مسئله ای، آب و رطوبت باد می تواند به راحتی زیر شینگل قرار بگیرد و به عرشه سقف شما وارد شود که ممکن است باعث نشت و پوسیدگی شود.

  1. شینگل ترک خورده است:
سقف شیروانی گیلان | شینگل چیست | پوشش بام تخت جمشید

مناطق ترک خورده به درستی آب باران و رطوبت را از سطح زیرین سقف منحرف نمی کنند و از این رو خطر نشت و آسیب نهایی آب افزایش می یابد.

نشانه های زمان تعویض سقف شینگل - پوشش بام تخت جمشید

  1. همسایگان شما سقف های جدیدی می گیرند:

وقتی خانه هایی که تقریباً هم زمان با خانه های شما ساخته شده اند دوباره مسقف می شوند، سقف شما احتمالاً خیلی قدیمی شده و نیاز به تعویض دارد.

  1. شما چندین نشت را تجربه کرده اید:

سقف شما یک ساختار کامل است، نه فقط شینگل. کاغذ عرشه، سد رطوبت، شینگل های اولیه، بست های چوبی و سایر اجزا بخشی از کل سیستم سقف هستند. با افزایش سن سقف و بسیاری از اجزای سازنده آن، سقف باید تعویض شود.

  1. سقف آسیب عمده ای دیده است:

اگر بیش از حدود 35٪ سقف به دلیل آسیب دیدگی باد یا تگرگ نیاز به تعمیر داشته باشد، مقرون به صرفه ترین کار، تعویض کامل آن است.

نشانه های زمان تعویض سقف شینگل - پوشش بام تخت جمشید

تعمیر به ازای هر مترمربع هزینه بر است زیرا یکپارچه سازی شینگل در سقف موجود، زمان بیشتری نیاز دارد تا نصب آن در کل سقف. بعلاوه، ترکیبی از شینگل قدیمی و جدید خیلی خوب به نظر نمی رسد.

  1. سقف شما بد به نظر می رسد:

زیبایی نما و سقف برای صاحبان خانه و خریداران اهمیت دارد. اگر سقف شما فرسوده است، دارای رنگهای نامطلوبی است که پاک نمی شود یا خزه هایی روی آن وجود دارد، تقویت ظاهر آن با یک لایه جدید از شینگل تفاوت بسیار خوبی ایجاد می کند.

در متن بالا مواردی که نشان می دهد سقف شیبدار شینگل شما نیاز به تعمیر دارد را مطالعه کردید. اگر از وضعیت سقف خود مطمئن نیستید، استخدام متخصص یا پیمانکار سقف برای بررسی آن، می تواند عاملی پیشگیرانه برای جلوگیری از خرابی سقف و آسیب گسترده باشد. همچنین هزینه های اضافی را کاهش می دهد.

شرکت پوشش بام تخت جمشید در زمینه بازرگانی و تولید پوشش سقف شیبدار فعالیت می کند. متخصصین این مجموعه می توانند سقف شیبدار محل مورد نظر شما اعم از سقف ویلا، آلاچیق و سقف سوله شما را با بهترین مواد و با کیفیت بالا پیاده سازی کنند. این مجموعه تولیدکننده پوشش سقف شیبدار و تولیدکننده ورق PVC بوده و علاوه بر ارائه سقف شیبدار PVCآندوپلاس، نمایندگی رسمی شینگل (BTM)، تخته OSB ،آندوویلا، ورق سنگریزه کینگستون (تاپ تایل) و … را دارا می باشد. این مجموعه با تولید ورق PVC با طرح آندوویلا، امکان بهره بردن از زیبایی این طرح را با رفع مشکلات آن ایجاد کرده است. همچنین با فراهم سازی امکان به کارگیری شینگل فلکسی BTM ترکیه که تنها برای استفاده اروپا در نظر گرفته شده بود، زیبایی و کیفیت اروپایی را برای ایرانیان به ارمغان آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصان ما با شماره 44201191-026 یا برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی یا ارتباط با بخش فروش با شماره 09121790195، 34005035-026 به صورت تلفنی یا در واتس اپ در تماس باشید.
Rate this post

سقف شیروانی یک طرفه

سقف های شیروانی شیبدار باتوجه به احتیاج شما می توانند به انواع گوناگونی تقسیم شوند.

بر این اساس قادر خواهید بود تا شکل و نوع سقف خود را به درستی برگزینید. این واقعیت را نیز باید پذیرفت که همه سقف های شیروانی شکل لزوما به صورت قرینه شده نیستند،

بلکه برخی می توانند فقط در یک سمت خود دارای شیب باشند. سقف های شیروانی یک طرفه برای نواحی ای مناسبند که شدت وزش باد در آنجا زیاد گزارش نشده است.

این در صورتی است که سقف های شیروانی یک طرفه عموما برای مناطقی که باد در آن با شدت ادامه دارد اصلا توصیه نمی شود. نصب این محصول در محل بسیار آسان است و در تولید خود از مصالح نه چندان زیادی بهره می برند. در تولید سقف های شیروانی یک طرفه اگر شیب زیاد باشد طبیعی است که باران و برف خیلی کمتری بر روی آن قرار خواهد گرفت و این هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های استفاده از سقف های شیروانی یک طرفه محسوب می شود.

سقف شیروانی یک طرفه

کاربرد سقف شیروانی یک طرفه

اگر زیبایی هم چیزی است که نمی توانید از آن به سادگی بگذرید ما به شما توصیه می کنیم که از سقف های شیروانی یک طرفه بهره ببرید، زیرا این سقف ها طوری طراحی شده اند که جلوه بی نظیری به محیط می بخشند.

در صورتیکه شما شیفته معماری های قدیمی تر هستید این سقف ها می توانند حس گذشته را برای تان به ارمغان بیاورند.

این حرف مسئله را نیز بهتر است درک کنید که شما می توانید از سقف های شیروانی یک طرفه در قسمت های گوناگون خانه خود استفاده کنید.

برای مثال بخش گاراژ منزل می تواند سقف موردنیاز خود را داشته باشد. برای نصب و اجرای سقف شیروانی در ابتدا ارزیابی اندازه و همچنین علامت گذاری های واضح می تواند کارساز به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *