پوشش بام تخت جمشید

نصب شینگل رولی بر روی پوشش سقف شیبدار موجود:  شینگل رولی از انواع دیگر شینگل می باشد که به صورت رول شده است. از مزایای شینگل رولی می توان قیمت پایین آن در مقایسه با شینگل های دیگر و همچنین آسانی نصب شینگل رولی را نام برد. با این حال باید حتما مد نظر داشت که شینگل رولی در مقایسه با شینگل آسفالتی طول عمر پایین تری دارد.


نصب شینگل رولی بر روی پوشش سقف شیبدار موجود - پوشش بام تخت جمشید

نصب شینگل بر روی پوشش سقف شیبدار

یکی دیگر از مزایای استفاده از شینگل رولی در مقایسه با شینگل آسفالتی و حتی سایر شینگل ها، قابلیت نصب شینگل رولی بر روی پوشش فعلی سقف شیبدار می باشد. قابلیت نصب شینگل بر روی پوشش بام قبلی باعث می گردد که از تعداد کارگر کمتری استفاده گردد و در نهایت در هزینه نصب کاهش فراوانی ایجاد گردد. شینگل رولی شاید به اندازه شینگل آسفالتی چشم نواز نباشد ولی برای جلوگیری نشتی در سقفی که دچار نشتی شده است، بسیار کارامد می باشد.

مراحل نصب شینگل رولی بر روی پوشش سقف شیبدار موجود

در ابتدا باید روی سقف شیبدار را مسطح نمائید و حتی با استفاده از میخ کش تمامی میخ های اضافه را از روی سقف حذف نمائید. سپس تمام گیاهانی که بر سقف شیبدار روییده اند را پاک سازی نمائید. هدف از انجام این مرحله این است که بتوانید یک سطحی بر روی سقف شیبدار ایجاد نمائید که صاف و یک دست باشد تا بتوان بر روی آن شینگل رولی را نصب نمود.

در صورتی که سقف شیبدار دارای پستی بندی های زیادی است بهتر است برای بالا بردن طول عمر شینگل رولی، ابتدا با استفاده از ورق های نمدی، زیرسازی را انجام دهیم، بعضا نیاز است که از دو لایه ورق نمدی برای زیرسازی استفاده شود.

نصب شینگل رولی بر روی پوشش سقف شیبدار موجود - پوشش بام تخت جمشید

حالا زمان این است که تیزه ها را بر روی سقف شیبدار نصب نمائیم. نصب تیزه ها بر روی لبه های سقف شیبدار سبب می گردند که آب به راحتی از روی سقف به پایین سرازیر گردد. در هنگام نصب تیزه ها بر روی سقف شیبدار باید نصب آنها را از گوشه های لبه سقف آغاز نمائیم. سپس این قسمت را باید با استفاده از میخ بر روی زیر ساخت شینگل رولی در فاصله های هشت اینچی میخ نمائیم. زمانی که تیزه ها در هر قسمت تمام شد، باید تیزه بعدی را بر روی سه اینچ فاصله تیزه ی قبلی نصب نمائیم.

بعد از نصب تیزه ها در صورتی که مقاومت کافی در لبه های سقف شیبدار مشاهده نشود از ورقه های سیمانی مخصوص برای محکم کردن تیزه ها و لبه های سقف استفاده می شود. حتما در نظر داشته باشید که این ورق های سیمانی را باید در پنهای 4 اینچی از تیزه های نصب شده ، نصب نمائیم.

نصب شینگل رولی بر روی پوشش سقف شیبدار موجود - پوشش بام تخت جمشید

در انتها می توانید شینگل رولی را بر روی زیر ساختی که بر روی سقف شیب دار ایجاد نموده اید، نصب نمائید. حالا می توانید به صورت طولی شینگل رولی را لب به لب با تیزه ها نصب نمائید. شینگل رولی باید بر روی لایه ی سیمانی با کمک میخ نصب گردد به صورتی که کاملا با تیزه های نصب شده بر روی لبه های زیرین سقف شیبدار لب به لب گردند.

استفاده از شینگل رولی برای پوشاندن سقف های شیبداری که قبلا از پوشش بام استفاده نموده اند یکی دیگر از مزایای شینگل رولی در مقایسه با شینگل آسفالتی می باشد. درصورتی که شما بخواهید یک سقف شیبدار را با شینگل آسفالتی پوشش دهید باید به صورت کامل پوشش سقف شیبدار را از روی سقف جدا نموده و شینگل آسفالتی را نصب نمائید. در حالی که شینگل رولی می تواند بر روی پوشش بام قبلی نصب نماید و فقط لازم است که سقف بام را مسطح و عاری از هرگونه ناهمواری نمائید. در این مقاله سعی شده است شما را با مراحل نصب شینگل رولی آشنا نمائیم و امید داریم که در جهت افزایش آگاهی شما در این زمینه قدم موثری را برداشته باشیم.

شرکت پوشش بام تخت جمشید در زمینه بازرگانی و تولید پوشش سقف شیبدار فعالیت می کند. متخصصین این مجموعه می توانند سقف شیبدار محل مورد نظر شما اعم از سقف ویلا، آلاچیق و سقف سوله شما را با بهترین مواد و با کیفیت بالا پیاده سازی کنند. این مجموعه تولیدکننده پوشش سقف شیبدار و تولیدکننده ورق PVC بوده و علاوه بر ارائه سقف شیبدار PVCآندوپلاس، نمایندگی رسمی شینگل (BTM)، تخته OSB ،آندوویلا، ورق سنگریزه کینگستون (تاپ تایل) و … را دارا می باشد. این مجموعه با تولید ورق PVC با طرح آندوویلا، امکان بهره بردن از زیبایی این طرح را با رفع مشکلات آن ایجاد کرده است. همچنین با فراهم سازی امکان به کارگیری شینگل فلکسی BTM ترکیه که تنها برای استفاده اروپا در نظر گرفته شده بود، زیبایی و کیفیت اروپایی را برای ایرانیان به ارمغان آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصان ما با شماره 44201191-026 یا برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی یا ارتباط با بخش فروش با شماره 09121790195، 34005035-026 به صورت تلفنی یا در واتس اپ در تماس باشید.
Rate this post

سقف شیروانی یک طرفه

سقف های شیروانی شیبدار باتوجه به احتیاج شما می توانند به انواع گوناگونی تقسیم شوند.

بر این اساس قادر خواهید بود تا شکل و نوع سقف خود را به درستی برگزینید. این واقعیت را نیز باید پذیرفت که همه سقف های شیروانی شکل لزوما به صورت قرینه شده نیستند،

بلکه برخی می توانند فقط در یک سمت خود دارای شیب باشند. سقف های شیروانی یک طرفه برای نواحی ای مناسبند که شدت وزش باد در آنجا زیاد گزارش نشده است.

این در صورتی است که سقف های شیروانی یک طرفه عموما برای مناطقی که باد در آن با شدت ادامه دارد اصلا توصیه نمی شود. نصب این محصول در محل بسیار آسان است و در تولید خود از مصالح نه چندان زیادی بهره می برند. در تولید سقف های شیروانی یک طرفه اگر شیب زیاد باشد طبیعی است که باران و برف خیلی کمتری بر روی آن قرار خواهد گرفت و این هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های استفاده از سقف های شیروانی یک طرفه محسوب می شود.

سقف شیروانی یک طرفه

کاربرد سقف شیروانی یک طرفه

اگر زیبایی هم چیزی است که نمی توانید از آن به سادگی بگذرید ما به شما توصیه می کنیم که از سقف های شیروانی یک طرفه بهره ببرید، زیرا این سقف ها طوری طراحی شده اند که جلوه بی نظیری به محیط می بخشند.

در صورتیکه شما شیفته معماری های قدیمی تر هستید این سقف ها می توانند حس گذشته را برای تان به ارمغان بیاورند.

این حرف مسئله را نیز بهتر است درک کنید که شما می توانید از سقف های شیروانی یک طرفه در قسمت های گوناگون خانه خود استفاده کنید.

برای مثال بخش گاراژ منزل می تواند سقف موردنیاز خود را داشته باشد. برای نصب و اجرای سقف شیروانی در ابتدا ارزیابی اندازه و همچنین علامت گذاری های واضح می تواند کارساز به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *