پوشش بام تخت جمشید

استفاده از ورق سنگریزه در سقف شیبدار مدرن: استفاده از ورق سنگریزه در سقف شیبدار مدرن: امروزه یکی از محصولات برتر سقف های شیبدار در دنیا پوشش های فلزی  به نام های ورق سنگریزهروزرتاپ تایل ,  دکرا ,  می باشد.

این پوشش ها در کشورهای اروپائی بسیار کارشده است و در چند سال اخیر در کشور خودمان نیز به خوبی مورد استقبال مردم قرار گرفت. است


ورق سنگریزه در سقف های شیبدار

این ورق ها فلزی که طرح خود را باسنگریزه مزین کرده با طرح های زیبا و رنگ های متعدد بسیار زیبا و مورد پسند قرار گرفته ولی به علت اختلاف قیمت بالا نسبت به سایر پوشش ها باعث فیلتر شدن مشتریانش شده است .

به همین علت افرادی که به سراغ این سقف شیروانی می آیند بسیار خاص و خواستار پروژه ای منحصر به فرد می باشند .

در این مقاله به یکی از این پروژه ها اشاره کردیم

استفاده از ورق سنگریزه در سقف شیبدار مدرن - پوشش بام تخت جمشید

 

پروژه مهندس لطفی در سال 93-94 اجرا شده است این پروژه منحصر به فرد ترین پرژه ای بود که در اوایل سالهایی که این محصول تازه وارد بازار  ساختمان شده بود اجرا گردید.

این پروژه در باغ آرین کردان اجرا شده که در آن منطقه  نظیر همچین پروژه ای وجود ندارد. این سقف ویلا با اجرای مناسب تیم حرفه ای و طراحی زیبایی که  توسط همکاران مجموعه پوشش بام تخت جمشید طراحی گردیده بود بسیار زیبا به اجرا در آمد .

این سبک از سقف ویلا مشابه سقف های اروپائی و امریکائی اجرا شده است .

تعدادی از مردم اجرای سقف شیروانی را بر روی سقف ویلایی خود نمی پسندن ولی این پروژه علاوه بر دارا بون  سقف شیبدار ولی با طرح جدید  و نوین خود و همچنین به کار بردن یک محصول جدید که علاوه بر زیبائی دارای کیفیت بالائی نیز می باشد که باعث گردیده این پروژه در لیست سقف شیروانی مدرن قرار بگیرد.

استفاده از ورق سنگریزه در سقف شیبدار مدرن - پوشش بام تخت جمشید

 استفاده از ورق سنگریزه در سقف شیبدار مدرن - پوشش بام تخت جمشید

 عکس های بیشتر این پروژه را در صفحه ی پروژه های پوشش بام  در قسمت پروژه2-به کارگیری ورق سنگریزه در سقف شیبدار  مشاهده بفرمائین.

شرکت پوشش بام تخت جمشید در زمینه بازرگانی و تولید پوشش سقف شیبدار فعالیت می کند. متخصصین این مجموعه می توانند سقف شیبدار محل مورد نظر شما اعم از سقف ویلا، آلاچیق و سقف سوله شما را با بهترین مواد و با کیفیت بالا پیاده سازی کنند. این مجموعه تولیدکننده پوشش سقف شیبدار و تولیدکننده ورق PVC بوده و علاوه بر ارائه سقف شیبدار پی وی سی (ورق PVC)، نمایندگی رسمی شینگل (BTM)، تخته OSB ،آندوویلا، ورق سنگریزه کینگستون (تاپ تایل) و … را دارا می باشد. این مجموعه با تولید ورق PVC با طرح آندوویلا، امکان بهره بردن از زیبایی این طرح را با رفع مشکلات آن ایجاد کرده است. همچنین با فراهم سازی امکان به کارگیری شینگل فلکسی BTM ترکیه که تنها برای استفاده اروپا در نظر گرفته شده بود، زیبایی و کیفیت اروپایی را برای ایرانیان به ارمغان آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصان ما با شماره 44201191-026 یا برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی یا ارتباط با بخش فروش با شماره 09121790195، 34005035-026 به صورت تلفنی یا در واتس اپ در تماس باشید.
Rate this post

سقف شیروانی یک طرفه

سقف های شیروانی شیبدار باتوجه به احتیاج شما می توانند به انواع گوناگونی تقسیم شوند.

بر این اساس قادر خواهید بود تا شکل و نوع سقف خود را به درستی برگزینید. این واقعیت را نیز باید پذیرفت که همه سقف های شیروانی شکل لزوما به صورت قرینه شده نیستند،

بلکه برخی می توانند فقط در یک سمت خود دارای شیب باشند. سقف های شیروانی یک طرفه برای نواحی ای مناسبند که شدت وزش باد در آنجا زیاد گزارش نشده است.

این در صورتی است که سقف های شیروانی یک طرفه عموما برای مناطقی که باد در آن با شدت ادامه دارد اصلا توصیه نمی شود. نصب این محصول در محل بسیار آسان است و در تولید خود از مصالح نه چندان زیادی بهره می برند. در تولید سقف های شیروانی یک طرفه اگر شیب زیاد باشد طبیعی است که باران و برف خیلی کمتری بر روی آن قرار خواهد گرفت و این هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های استفاده از سقف های شیروانی یک طرفه محسوب می شود.

سقف شیروانی یک طرفه

کاربرد سقف شیروانی یک طرفه

اگر زیبایی هم چیزی است که نمی توانید از آن به سادگی بگذرید ما به شما توصیه می کنیم که از سقف های شیروانی یک طرفه بهره ببرید، زیرا این سقف ها طوری طراحی شده اند که جلوه بی نظیری به محیط می بخشند.

در صورتیکه شما شیفته معماری های قدیمی تر هستید این سقف ها می توانند حس گذشته را برای تان به ارمغان بیاورند.

این حرف مسئله را نیز بهتر است درک کنید که شما می توانید از سقف های شیروانی یک طرفه در قسمت های گوناگون خانه خود استفاده کنید.

برای مثال بخش گاراژ منزل می تواند سقف موردنیاز خود را داشته باشد. برای نصب و اجرای سقف شیروانی در ابتدا ارزیابی اندازه و همچنین علامت گذاری های واضح می تواند کارساز به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *