پوشش بام تخت جمشید

مقالات سقف شیروانی یک طرفه

به جهت مطالعه مقالات بیشتر کلیک کنید.

تصاویر سقف شیروانی یک طرفه

به جهت مشاهده تصاویر کلیک کنید.

پروژه های انجام شده

به جهت مشاهده پروژه های انجام شده کلیک کنید.

فهرست مطالب

در این مطلب قصد داریم در رابطه با سقف شیروانی مدرن صحبت کنیم و ببینیم که چگونه می‌توانید با استفاده از سقف شیروانی که یک نوع روش ساخت‌ نسبتاً قدیمی و کلاسیک می‌باشد، یک سازه مدرن را داشته باشید.

 

در حال‌ حاضر مدرنیته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا می‌تواند تأثیر شگفت ‌انگیزی در زیبایی خانه‌ ‌ها داشته باشد. شما با استفاده از انواع متفاوت سقف شیروانی مدرن علاوه‌ بر ساخت یک خانه مقاوم و مستحکم، می‌توانید از زیبایی چشم‌نواز نیز لذت ببرید.

سقف شیروانی مدرن

لزوم کمک گرفتن از مدرنیته در ساخت خانه ‌ها

در حال ‌حاضر مدرنیته به ‌عنوان یک فاکتور مهم در ساخت ‌و ساز مورد توجه قرار می‌گیرد. مدرنیته به ‌عنوان یک روش ساخت‌ و ساز زیبا و در عین‌ حال اصولی شناخته می‌شود که می‌تواند به شما کمک کند فضای سازه مورد نظر خودتان را تا آن ‌جا که می‌توانید زیبا کنید. مدرنیته به هیچ‌چیزی محدود نیست و شما می‌توانید بدون هیچ ‌گونه قید و شرطی، طراحی مورد نظر خودتان را پیاده‌سازی کنید. البته بهتر است که در این زمینه از مهندسان متخصص کمک بگیرید زیرا آن ‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کند و سازه مستحکمی را برای شما پیاده سازند.

سقف شیروانی مدرن

سقف شیروانی مدرن چیست؟

سقف شیروانی مدرن یا سقف شیبدار مدرن همان ‌طور که از نام آن پیداست، استفاده از علوم معماری مدرن برای پیاده‌سازی انواع متفاوت سقف ‌های شیروانی می‌باشد. در حال‌ حاضر شما می‌توانید با طراحی های مدرن و استفاده از قابلیت ‌های سقف‌ های شیبدار، به ‌راحتی و بدون هیچ‌گونه مشکلی از یک معماری اصولی و زیبا بهره ببرید. سقف شیروانی مدرن به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در مناطق مختلف آب ‌و هوایی به ‌راحتی از بدنه اصلی خانه خود محافظت کنید و طراحی جدید و مدرنی را داشته باشید. پیشینه سقف شیب‌دار به دوران یونان و روم بازمی‌گردد.

این موضوع نشان می‌دهد که این سقف‌ ها، سقف‌ های نسبتاً کلاسیک هستند اما جای مانور زیادی دارند. به ‌همین دلیل به شما در حال‌ حاضر می‌توانید از انواع متفاوت سقف شیروانی مدرن را داشته باشید و از آن ‌ها بهره ببرید. به این موضوع دقت داشته باشید که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ های سقف شیروانی مدرن، تنوع پذیری این محصولات می‌باشد. یعنی شما می‌توانید این نوع سقف ها را در اشکال گوناگون و متفاوتی طراحی کنید و از آن ‌ها استفاده کنید. نحوه‌ی طراحی سقف‌ های شیب‌دار مدرن کاملاً به سلیقه شما و به تشخیص معمار متخصص شما بستگی دارد.

سقف شیبدار مدرن

 

سفارش سقف شیروانی مدرن

برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی و سفارش آن با ما تماس حاصل فرمایید:

تماس با متخصصان تخت جمشید

انواع سقف‌ شیروانی مدرن

سقف های شیروانی مدرن دارای انواع گوناگون و متفاوتی هستند که هر کدام از آن ‌ها ویژگی ‌های منحصر به ‌فرد خودشان را دارند. پیش‌تر نیز به این نکته اشاره کردیم که شما می‌توانید برای طراحی سقف شیروانی مدرن مطابق با سلیقه خود اقدام کنید. پس هیچ ‌گونه محدودیت و قالب از پیش ‌تعیین‌ شده‌ای برای طراحی سقف شیب دار مدرن برای شما وجود نخواهد داشت. سقف های مدرن از قوانین قدیمی که برای ساخت سقف‌ های شیب‌دار استفاده می‌شوند مبرا هستند و نیازی به قانون خاصی ندارد. تنها شما باید برای ساخت این سقف ‌ها به اصول مهندسی دقت فرمایید تا بتوانید استحکام سازه خودتان را حفظ کنید.

برای مثال برخی از انواع سقف ‌های شیبدار مدرن به ‌صورت تک بر ساخته می‌شوند و تنها بخش خاصی از ساختمان شما را می‌پوشانند. اما برخی دیگر از آن ‌ها به‌ صورت چند بر و کاملاً پیچیده طراحی‌ شده اند. استفاده از انواع سقف ‌های شیروانی کاملاً به نوع طراحی خانه شما بستگی دارد و محدود به هیچ فاکتوری نیست. در واقع همین موضوع باعث شده تا انواع سقف شیروانی مدرن تا این حد خاص و پرطرف‌دار باشد. زیرا شما می‌توانید بدون هیچ‌ گونه چارچوب خاصی از زیباترین و باکیفیت ترین انواع طراحی ‌ها در این زمینه بهره ببرید.

سقف شیروانی مدرن

مصالح مورد استفاده برای ساخت سقف شیروانی مدرن

اگر قصد دارید از سقف شیروانی مدرن بهره ببرید، به مصالح گوناگونی نیاز خواهید داشت. خوشبختانه در حال حاضر با توجه به پرطرف‌دار بودن استفاده از انواع متفاوت سقف شیروانی مدرن، مواد اولیه گوناگون و متفاوتی در این زمینه تولید شده ‌است که هر کدام از آن‌ ها ویژگی ‌های منحصر به ‌فرد خودشان را دارند و می‌توانند به شما کمک کنند تا با تحقیق و جستجو از میان انواع گوناگون محصولات، بهترین گزینه را برای خود تهیه نمایید. در بین پوشش های سقف شیبدار، شینگل از همه پرطرفدارتر است. از این رو در بیشتر سقف های ویلاهای مدرن از شینگل استفاده می شود.

شینگل

شینگل یکی از پرطرف‌دارترین پوشش ‌ها و مصالح سقف شیروانی مدرن شناخته می‌شود که می‌تواند روی ویلای شما پیاده‌سازی شود. این محصولات به‌ صورت تک لایه و دو لایه تولید می‌شوند و به ‌عنوان یکی از پرطرف‌دارترین پوشش ‌ها برای سقف ‌های شیب‌دار شناخته می‌شوند.

آندوویلا

آندوویلا یکی دیگر از پوشش ‌های پرطرف‌دار سقف شیب‌دار می‌باشد که از نوعی قیر طبیعی با رزین و همچنین با دانه ‌های طبیعی تولید شده ‌است. روند تولید این محصول در فشار و حرارت بالا، باعث شده تا این پوشش و دوام بسیار خوبی داشته باشند.

آندوپلاس

سقف UPVC یا آندوپلاس با این که زمان کوتاهی از تولید آن توسط افق راز تخت جمشید می گذرد، اما بسیار پر طرفدار شده است. در سقف های ویلایی و حتی نمای ساختمان از این پوشش استفاده می شود و با توجه به دوام و زیبایی که دارد توسط بسیاری از متخصصان توصیه می شود.

استفاده از انواع سقف‌ شیروانی مدرن در آب ‌و هوای مختلف

انواع سقف شیروانی مدرن درست مانند سقف‌ های شیروانی کلاسیک می‌توانند در آب‌وهوای متفاوت مورد استفاده قرار بگیرند.

مناطق بارانی و رطوبت زا

در همان ابتدا، انواع متفاوت سقف ‌های شیروانی طراحی و تولید شدند تا از جمع شدن آب روی سقف خانه‌ ها و مشکلاتی که در ادامه ممکن است به وجود بیاید، جلوگیری شود. پس در حال‌ حاضر، بیشترین استفاده از سقف‌ های شیروانی مدرن و کلاسیک در مناطق بارانی و مرطوب می‌باشد.

مناطق ساحلی

علاوه ‌بر مناطق بارانی، در مناطق ساحلی نیز در حال حاضر سقف ‌های شیبدار طرف‌داران زیادی دارند. اکثر خانه ‌هایی که در کنار سواحل ساخته می‌شوند، با انواع سقف ‌های شیروانی پوشانده شده‌اند.

مناطق سردسیر

سقف های شیبدار در صورت طراحی درست، می‌توانند مانند عایق گرما عمل کنند و به‌ همین دلیل می‌توانند در مناطق سردسیر نیز به ‌عنوان یک گزینه کاربردی مورد استفاده قرار بگیرند.

مناسب برای هر نوع خانه‌ ویلایی در هر منطقه ای

فرقی نمی‌کند که شما می‌خواهید در چه آب ‌و هوا با چه ویژگی ‌هایی خانه بسازید. اگر قصد ساختن خانه‌ های ویلایی را دارید و نمی‌خواهید به سراغ آپارتمان های چند طبقه بروید، استفاده از سقف شیروانی مدرن بهترین و عاقلانه‌ترین انتخاب برای شما خواهد بود. شما می‌توانید با استفاده از سقف شیروانی مدرن، ظاهر خانه خودتان را زیباتر کنید و در عین‌ حال از ویژگی ‌های شگفت‌انگیز سقف شیب دار مدرن به نفع خود بهره ببرید. خانه ‌های ویلایی خانه‌ های بسیار دوست‌داشتنی هستند که زندگی کردن در آن ‌ها می‌تواند لذت زیادی را با خودش داشت به ‌همراه داشته باشد. اگر به زیبایی خانه خود اهمیت می‌دهید، مطمئن باشید که می‌توانید با استفاده از نظر کارشناسان متخصص و بهره‌وری از سقف شیروانی، به هدف خود دست پیدا کنید.

سقف ویلایی مدرن

در کنار صحبت در رابطه با سقف شیروانی مدرن، بد نیست کمی نیز برای شما در رابطه با سقف ویلایی مدرن از صحبت کنیم. ویلاها به عنوان سازه ‌هایی شناخته می‌شوند که معمولاً در مناطق خوش آب‌ و هوا می‌توان آن ‌ها را ساخت. سقف ویلا به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین بخش ‌های ویلا شناخته می‌شود که باید ویژگی‌ های منحصر به ‌فردی را داشته باشد. سقف و بدنه ویلایی که شما آن را می‌سازید، به‌ صورت مداوم با عوامل فیزیکی گوناگونی مانند باد، برف، رطوبت، باران و … در ارتباط می‌باشد. بنابراین این سقف در کنار زیبا بودن باید کاملاً مستحکم و بادوام باشد تا شما بتوانید با کمترین میزان دغدغه در ویلایی که ساخته‌اید زندگی کنید.

در حال حاضر طبق اطلاعات موجود بهترین سقف ویلایی مدرن همان سقف شیبدار می‌باشد که می‌تواند به شما کمک کند تا علاوه ‌بر بهبود ظاهر ویلای خودتان، در مقابل فاکتور های محیطی گوناگون علی‌الخصوص باران و رطوبت، از ویلایی ساختگی مراقبت کنید. در کنار تمامی این موارد، اجرای سقف شیروانی مدرن برای ویلا هزینه‌ های بسیار مقرون ‌به‌ صرفه و پایینی دارد. شما می‌توانید در مقایسه با سایر سازه‌ های سقف، با استفاده از سقف شیروانی مدرن، در هزینه ‌های خودتان صرفه‌جویی زیادی داشته باشید.

اجرای سقف شیروانی مدرن
برای مشاوره و سفارش اجرای سقف شیروانی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

تماس با متخصصان تخت جمشید

ایده های طراحی سقف شیبدار مدرن

سقف شیبدار با چند شیب

سقف شیبدار با شیب های مختلف ظاهری مدرن و کاربردی در خانه های ساحلی برای ریزش بهتر باران و برف فراهم می آورد.

سقف شیبدار مدرن

این خانه مدرن کنار رودخانه ای دارای چند سقف شیبدار می باشد که سبب می شود برف و باران روی سقف به راحتی سر خورده و بر روی زمین جاری شود. این سقف شیب دار دارای طراحی بسیار مدرن و متفاوت است و مناسب برای خانه هایی است که در کوهستان طراحی می شود.

سقف شیروانی مدرن

سقف شیبدار متناسب با سازه ساختمان

همانطور که در این خانه شیشه ای مدرن مشاهده می کنید، طرح سقف شیبدار می تواند تکمیل کننده و متناسب سازه ساختمان باشد.

سقف شیروانی مدرن

سقف شیبدار کاربردی

در این نمونه سقف شیبدار خانه مدرن برای بهره گیری از مسیر خورشید جهت افزایش میزان روشنایی و بزرگ تر نشان دادن فضای داخلی خانه طراحی شده اند.

سقف شیبدار مدرن

سقف شیب دار قابل مشاهده در خانه مدرن شیشه ای زیر که از ترکیب دو شیب در سقف درست شده است طراحی بسیار مدرن و متفاوت دارد. این طراحی کمک بسیار زیادی نموده است که فضای داخلی سازه از میزان نور کافی بهره مند شود.

سقف شیروانی مدرن

سقف شیبدار طراحی شده در این خانه مدرن باعث شده است که این خانه از مزایای نور فراوان که در محیط وجود دارد استفاده کند. این مدل سقف شیبدار، هم باعث روشن تر شدن داخل خانه شده است و هم باعث شده است که خانه بسیار بزرگتر و روشنتر به نظر آید.

سقف شیروانی مدرن

امتداد سقف شیبدار برای ایجاد تراس در پشت خانه

این ایده جالب می تواند استفاده از فضای باز اطراف منزل شما را دلپذیرتر سازد.

سقف شیبدار مدرن

سقف شیبدار در این خانه مدرن باعث شده است که پاسیویی در پشت خانه ایجاد گردد و بزرگتر دیده شود. همچنین این مدل سقف شیبدار باعث شده است که جو خانه همانند زمان آسمان ابری و بارانی، کمی گرفته و تاریک باشد و انرژی بارانی داشته باشد که خانه ای بسیار مناسب برای خانواده های جوان می باشد.

سقف شیروانی مدرن

سقف شیبدار معکوس

سقف شیبدار این خانه مدرن به عقب معکوس اس تا نور طبیعی داخل را به حداکثر برساند و همچنین باعث تخلیه باران و برف در قسمت پشتی خانه شود.

سقف شیروانی مدرن

سقف شیبدار این خانه مدرن به گونه ای طراحی شده است که شیب سقف به سمت عقب می باشد. این طراحی سبب شده است که نور بیشتری به داخل خانه وارد گردد. بعلاوه از ورود آب باران و برف به داخل خانه جلوگیری می شود.

سقف شیروانی مدرن

سقف شیبدار این خانه طوری طراحی شده است که بیشترین نور را در زمستان وارد خانه کند و فضایی مطلوب برای بهره مندی بیشتر ساکنان از روز های زمستانی ایجاد نماید.

سقف شیبدار مدرن

سقف شیبدار فولادی

سقف شیبداری فولادی سبک در خانه های مدرن ییلاقی برای گرم کردن فضای داخل خانه کاربردی خواهد بود.

سقف شیبدار مدرن

سقف شیبدار مدرن چند کاره

سقف شیبدار در این خانه مدرن دارای شیب به سمت حوضچه است و موجب میشود آب باران به داخل برکه ریخته شده و به زهکشی اطراف خانه کمک می کند.

سقف شیبدار مدرن

این خانه و ویلای مدرن که در کنار حوضچه قرار گرفته است بدلیل تامین انرژی پاک، برای دوستداران محیط زیست بسیار مناسب است. سقف شیبدار موجب هدایت بیشترین نور برای تولید انرژی پاک خورشیدی بوسیله پانل های قرار گرفته روی سقف خانه می شود. همچنین آب جمع شده روی سقف خانه بسمت حوضچه هدایت شده و از جمع شدن آب و باتلاقی شدن زمین های اطراف خانه جلوگیری می شود.

سقف شیروانی مدرن

این سبک از طراحی سقف شیبدار علاوه بر دادن جلوه و ظاهر مدرن به خانه، کمک می نماید که خانه های قرارگرفته در مناطق کم آب همانند تصویر (کشور استرالیا) بتوانند آب باران را برای مصرف داخلی در فصل های بسیار گرم جمع آوری نمایند.

سقف شیبدار مدرن

شیب سقف این خانه مدرن، علاوه بر جلوه ویژه که به این سازه داده است، باعث شده که آب باران و برف به سمت محل جمع آوری آب در پشت خانه روانه شود و برای مصارف داخلی خانه و آبیاری فضای سبز مورد استفاده قرار گیرد.

سقف شیروانی مدرن

سقف های شیبدار طراحی شده در این خانه، باعث می شود که این سازه از مزیت جمع آوری آب بیشتری بهره ببرد. همچنین با این طراحی، ساکنان ویلا از زیبایی محیط اطراف خود بیشتر بهره مند می شوند.

سقف شیروانی مدرن

سقف شیبدار در این خانه به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر جلوگیری از ورود آب به داخل خانه، طرحی فوق العاده زیبا و انحصاری را به سبک فرا مدرن، به نمایش گذارد.

سقف شیروانی مدرن

استفاده از سقف شیبدار برای ایجاد حریم خصوصی

سقف شیبدار بزرگ در این خانه مدرن کوهستانی افزون بر جمع آوری آب، عنصر حریم خصوصی را نیز فراهم می کند.

سقف شیروانی مدرن

سقف شیبدار این خانه مدرن که طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد دارد باعث می گردد که قسمت جلو و ورودی خانه روشن تر گردد و پشت خانه به صورت پنهان و خصوصی بماند.

سقف شیبدار مدرن

سقف شیبدار بزرگ در این خانه و ویلای کوهستانی، این حس را ایجاد می نماید که خانه ای بسیار باز دارید. بعلاوه، باعث ایجاد حریم خصوصی زیبایی برای خانه شده است. این مدل سقف شیبدار باعث جلوه و زیبایی بیشتر خانه شده و طراحی آن را مدرنتر می نماید.

سقف شیروانی مدرن

طراحی سقف شیبدار سازه زیر، این خانه را کاملا منطبق بر سبک مدرن نموده است. همچنین طراحی سقف شیبدار جلوی خانه، باعث شده است که بیشترین نور طبیعی ممکن، به داخل خانه وارد شود.

سقف شیبدار مدرن

ترکیب سقف شیبدار و چوب

این نمونه مدرن هماهنگی زیبایی با طبیعت اطراف رقم می زند.

سقف شیروانی مدرن

سقف شیروانی مدرن

سقف شیبدار این خانه مدرن نیز ترکیبی از پانل چوبی و شینگل سقفی است که به این خانه جلوه ای بسیار زیبا و شیک داده است.

سقف شیروانی مدرن

تطابق خطوط در سقف شیبدار

در نمونه فوق خطوط هندسی که در سازه ساختمان به کار رفته اند با سقف شیبدار مطابقت داشته و جلوه زیبایی را رقم زده است.

سقف شیروانی مدرن

طراحی قدیمی خانه های ویلایی در مناطق جنگلی، سبب می شود که این خانه ها شمایل یک کابین جنگلی را داشته باشند. بدین منظور توصیه می شود که از این مدل سقف شیبدار که در عکس زیر قابل مشاهده می باشد استفاده شود. این نوع طراحی سقف شیبدار باعث می گردد که خانه جنگلی بسیار مدرن به نظر آید.

سقف شیبدار مدرن

ما سعی کردیم که به طور کامل برای شما در این محتوا در رابطه با سقف شیروانی مدرن صحبت کنیم و به شما بگوییم که چگونه می‌توانید با ساخت ویلا با سقف شیروانی، در هزینه‌ های خود صرفه ‌جویی داشته باشید. اگر شما به‌ صورت اصولی و مهندسی شده روند ساخت ویلا را پیش ببرید، می‌توانید در کنار داشتن زیباترین سازه ها، در هزینه‌ های خودتان صرفه‌ جویی خوبی داشته باشید. تنها نکته‌ای که باید آن را مورد توجه قرار دهید، کمک گرفتن از مهندسان و معماران متخصصی است که می‌توانند به‌ خوبی در زمینه ساخت راهنمای شما باشند. علاوه ‌بر این موضوع، شما حتماً باید از باکیفیت‌ترین و بهترین انواع متفاوت مواد اولیه برای ساخت سقف ویلایی مدرن استفاده کنید تا بتوانید با کمترین میزان مشکل و دغدغه برای سال‌ های طولانی از ویلایی که ساخته اید استفاده کنید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید در زمینه بازرگانی و تولید پوشش سقف شیبدار فعالیت می کند. متخصصین این مجموعه می توانند سقف شیبدار محل مورد نظر شما اعم از سقف ویلا، آلاچیق و سوله شما را با بهترین مواد و با کیفیت بالا پیاده سازی کنند. این مجموعه تولیدکننده پوشش سقف شیبدار و تولیدکننده ورق پی وی سی بوده و علاوه بر ارائه سقف شیبدار پی وی سی (ورق پی وی سی)، نمایندگی رسمی شینگل (BTM)، تخته OSB ،آندوویلا، ورق سنگریزه (تاپ تایل) و … را دارا می باشد. این مجموعه با تولید ورق پی وی سی با طرح آندوویلا، امکان بهره بردن از زیبایی این طرح را با رفع مشکلات آن ایجاد کرده است. همچنین با فراهم سازی امکان به کارگیری شینگل فلکسی BTM ترکیه که تنها برای استفاده اروپا در نظر گرفته شده بود، زیبایی و کیفیت اروپایی را برای ایرانیان به ارمغان آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصان ما با شماره 44201192-026 یا برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی یا ارتباط با بخش فروش با شماره 09121790195، 02634005035 به صورت تلفنی یا در واتس اپ در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سوالات خود را مطرح کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم