پوشش بام تخت جمشید

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار: شینگل به طور قطع یکی از بهترین گزینه های موجود در سقف شیبدار می باشد که به دلیل مزایایی بسیار آن و زیبایی و چشم نوازی سقف شیبدار کار شده با شینگل می باشد. در صورت نیاز به تعویض شینگل و شینگل مجدد با اطلاع از نحوه کار می توانید خودتان این کار را انجام دهید. البته می بایست این کار را به تنهایی انجام نداده و از دیگران کمک بگیرید.
شینگل آسفالتی مزایایی چون نصب آسان، عایق سبک و زیبا، انعطاف پذیری و مقاومت بالا دارد و بسیار پرکاربرد و به صرفه است بنابراین در اکثر نقاط چه برای نصب اولیه و چه برای نصب مجدد شینگل آسفالتی را پیشنهاد می دهیم.

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار | سقف سوله | تخت جمشید

در تجدید شینگل نیازی نیست که قسمت بزرگی از سقف را جا به جا و یا تغییر دهید زیرا برخی از شینگل های قدیمی قابل استفاده هستند

مراحل تجدید شینگل

جدا کردن سقف شینگل قدیمی

اولین کاری که برای تجدید شینگل بر روی سقف شیبدار انجام می شود، جداسازی شینگل های قدیمی از سقف شیب دار می باشد. جدا کردن و کندن شینگل باید به صورت درست با تجهیزات کامل انجام شود. می توانید از چنگک باغچه ای و یا شینگل کن استفاده کنید و دقت نمائید که میخ های مربوط به هر شینگل از سقف شیبدار جدا شوند.

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار | سقف سوله | تخت جمشید - پوشش بام تخت جمشید

پاک سازی کامل سقف شینگل

بعد از اینکه شینگل سقفی جداسازی شد حالا نوبت این می رسد که خرده باقی مانده های روی سقف را نیز تمیز نمائیم. در حقیقت تمام شنیگل سقفی به همراه میخ ها و تجهیزات اضافه باید از سطح تخت بام جمع آوری گردد.

پوشاندن چاله ها و سوراخ های بزرگ

در این مرحله می بایست تمام سوراخ ها بزرگ را پر کنید. بهتر است برای بریدن آلومینیوم از آلومینیوم چین استفاده نمائید. همین طور از چکش برای فیکس کردن میخ بر روی ورق های آلومینیومی استفاده نمائید و فقط چند چاله کوچک بدون پوشش آلومینیوم باقی بگذارید تا بتوانید کار نصب شینگل را آغاز نمائید.

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار | سقف سوله | تخت جمشید - پوشش بام تخت جمشید

نصب ورقه های عایق سقفی (قیری و پشم شیشه)

بعد از اینکه چاله ها و سوراخ ها را پوشاندین، شما حالا می توانید ورقه های عایقی که از پشم شیشه و قیر است را بر روی سقف شیبدار نصب نمائید. این ورقه ها باید بر روی بخش زیرین سقف نصب گردند. می توانید از چککش و یا منگنه کوب برای فیکس کردن ورقه های عایق استفاده نمایید. گیره ها را با فاصله حدود شش تا هشت اینچ از دور نمد بکوبید. باید کوبیدن گیره ها بر روی سقف را با دقت انجام دهید زیرا این کار باعث تقویت بیشتر شنیگل سقفی جدیدی می شود که بر روی سقف شیبدار می خواهید نصب نمائید.

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار | سقف سوله | تخت جمشید - پوشش بام تخت جمشید

نصب شینگل جدید

بعد از اینکه ورقهای عایق سقفی را به خوبی پیاده سازی نمودید حالا نوبت این می رسد که شینگل جدید را بر روی سقف شیب دار نصب نمائید. از کوبیدن میخ بر روی شینگل هایی که به صورت ردیف های افقی از لبه ی بام گذاشته اید شروع نمائید. میخکوب کردن شینگل ها را به صورت ردیف های افقی ادامه دهید و در نظر داشته باشید که هر ردیف شینگل که نصب می کنید باید یک چهارمش بر روی شینگل قبلی قرار بگیرد. انجام این کار باعث می گردد که مطمئن شوید نصب شینگل بر روی سقف شیبدار خوب انجام شده و حتی زمانی که نصب شینگل به پایان رسید از نظر زیبایی بسیار قشنگ تر جلوه خواهد نمود.

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار | سقف سوله | تخت جمشید - پوشش بام تخت جمشید

نصب نوارهای فولادی بر روی لبه های شینگل

بعد از اینکه شینگل سقفی را بر روی سقف شیبدار نصب کردید، آخرین مرحله که نباید آن را کم اهمیت فرض کرد اینست که تیزه (نوار فولادی لبه ی شینگل) را نصب کنید. شما می توانید از تیزه برای نصب در این مرحله استفاده نمائید که هم باعث تقویت شنیگل و سقف شیب دار می شود و هم باعث زیبایی بیشتر سقف شیبدار می گردد و یا از شینگل و یا سایر مصالح برای پوشاندن این قسمت استفاده نمائید.

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار | سقف سوله | تخت جمشید - پوشش بام تخت جمشید

نصب شینگل بر روی سقف شیبدار را به تنهایی انجام ندهید

با اینکه شما می توانید به تنهایی و با کمک دوستان و یا خانواده، پوشش سقف شینگل را تعویض نمائید، بهتر است که از تجریه یک نفر متخصص در نصب شینگل بهره گیرید تا به صورت حرفه ای کار نصب انجام شده و در مدت زمان مناسب این کار به پایان برسد. در صورت ایجاد مشکل احتمالی نیز با استفاده از تجربه و ضمانت ایشان به بهترین نحو این مشکل را برطرف نمایید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید در زمینه بازرگانی و تولید پوشش سقف شیبدار فعالیت می کند. متخصصین این مجموعه می توانند سقف شیبدار محل مورد نظر شما اعم از سقف ویلا، آلاچیق و سقف سوله شما را با بهترین مواد و با کیفیت بالا پیاده سازی کنند. این مجموعه تولیدکننده پوشش سقف شیبدار و تولیدکننده ورق PVC بوده و علاوه بر ارائه سقف شیبدار PVCآندوپلاس، نمایندگی رسمی شینگل (BTM)، تخته OSB ،آندوویلا، ورق سنگریزه کینگستون (تاپ تایل) و … را دارا می باشد. این مجموعه با تولید ورق PVC با طرح آندوویلا، امکان بهره بردن از زیبایی این طرح را با رفع مشکلات آن ایجاد کرده است. همچنین با فراهم سازی امکان به کارگیری شینگل فلکسی BTM ترکیه که تنها برای استفاده اروپا در نظر گرفته شده بود، زیبایی و کیفیت اروپایی را برای ایرانیان به ارمغان آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصان ما با شماره 44201191-026 یا برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی یا ارتباط با بخش فروش با شماره 09121790195، 34005035-026 به صورت تلفنی یا در واتس اپ در تماس باشید.
Rate this post

سقف شیروانی یک طرفه

سقف های شیروانی شیبدار باتوجه به احتیاج شما می توانند به انواع گوناگونی تقسیم شوند.

بر این اساس قادر خواهید بود تا شکل و نوع سقف خود را به درستی برگزینید. این واقعیت را نیز باید پذیرفت که همه سقف های شیروانی شکل لزوما به صورت قرینه شده نیستند،

بلکه برخی می توانند فقط در یک سمت خود دارای شیب باشند. سقف های شیروانی یک طرفه برای نواحی ای مناسبند که شدت وزش باد در آنجا زیاد گزارش نشده است.

این در صورتی است که سقف های شیروانی یک طرفه عموما برای مناطقی که باد در آن با شدت ادامه دارد اصلا توصیه نمی شود. نصب این محصول در محل بسیار آسان است و در تولید خود از مصالح نه چندان زیادی بهره می برند. در تولید سقف های شیروانی یک طرفه اگر شیب زیاد باشد طبیعی است که باران و برف خیلی کمتری بر روی آن قرار خواهد گرفت و این هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های استفاده از سقف های شیروانی یک طرفه محسوب می شود.

سقف شیروانی یک طرفه

کاربرد سقف شیروانی یک طرفه

اگر زیبایی هم چیزی است که نمی توانید از آن به سادگی بگذرید ما به شما توصیه می کنیم که از سقف های شیروانی یک طرفه بهره ببرید، زیرا این سقف ها طوری طراحی شده اند که جلوه بی نظیری به محیط می بخشند.

در صورتیکه شما شیفته معماری های قدیمی تر هستید این سقف ها می توانند حس گذشته را برای تان به ارمغان بیاورند.

این حرف مسئله را نیز بهتر است درک کنید که شما می توانید از سقف های شیروانی یک طرفه در قسمت های گوناگون خانه خود استفاده کنید.

برای مثال بخش گاراژ منزل می تواند سقف موردنیاز خود را داشته باشد. برای نصب و اجرای سقف شیروانی در ابتدا ارزیابی اندازه و همچنین علامت گذاری های واضح می تواند کارساز به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *