پوشش بام تخت جمشید

مقالات سقف شیروانی یک طرفه

به جهت مطالعه مقالات بیشتر کلیک کنید.

تصاویر سقف شیروانی یک طرفه

به جهت مشاهده تصاویر کلیک کنید.

پروژه های انجام شده

به جهت مشاهده پروژه های انجام شده کلیک کنید.

شینگل به طور قطع یکی از بهترین گزینه های موجود در سقف شیبدار می باشد که به دلیل مزایایی بسیار آن و زیبایی و چشم نوازی سقف شیبدار کار شده با شینگل می باشد. در صورت نیاز به تعویض شینگل و شینگل مجدد با اطلاع از نحوه کار می توانید خودتان این کار را انجام دهید. البته می بایست این کار را به تنهایی انجام نداده و از دیگران کمک بگیرید.
شینگل آسفالتی مزایایی چون نصب آسان، عایق سبک و زیبا، انعطاف پذیری و مقاومت بالا دارد و بسیار پرکاربرد و به صرفه است بنابراین در اکثر نقاط چه برای نصب اولیه و چه برای نصب مجدد شینگل آسفالتی را پیشنهاد می دهیم.


در تجدید شینگل نیازی نیست که قسمت بزرگی از سقف را جا به جا و یا تغییر دهید زیرا برخی از شینگل های قدیمی قابل استفاده هستند

مراحل تجدید شینگل

جدا کردن سقف شینگل قدیمی

اولین کاری که برای تجدید شینگل بر روی سقف شیبدار انجام می شود، جداسازی شینگل های قدیمی از سقف شیب دار می باشد. جدا کردن و کندن شینگل باید به صورت درست با تجهیزات کامل انجام شود. می توانید از چنگک باغچه ای و یا شینگل کن استفاده کنید و دقت نمائید که میخ های مربوط به هر شینگل از سقف شیبدار جدا شوند.

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار - پوشش بام تخت جمشید

پاک سازی کامل سقف شینگل

بعد از اینکه شینگل سقفی جداسازی شد حالا نوبت این می رسد که خرده باقی مانده های روی سقف را نیز تمیز نمائیم. در حقیقت تمام شنیگل سقفی به همراه میخ ها و تجهیزات اضافه باید از سطح تخت بام جمع آوری گردد.

پوشاندن چاله ها و سوراخ های بزرگ

در این مرحله می بایست تمام سوراخ ها بزرگ را پر کنید. بهتر است برای بریدن آلومینیوم از آلومینیوم چین استفاده نمائید. همین طور از چکش برای فیکس کردن میخ بر روی ورق های آلومینیومی استفاده نمائید و فقط چند چاله کوچک بدون پوشش آلومینیوم باقی بگذارید تا بتوانید کار نصب شینگل را آغاز نمائید.

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار - پوشش بام تخت جمشید

نصب ورقه های عایق سقفی (قیری و پشم شیشه)

بعد از اینکه چاله ها و سوراخ ها را پوشاندین، شما حالا می توانید ورقه های عایقی که از پشم شیشه و قیر است را بر روی سقف شیبدار نصب نمائید. این ورقه ها باید بر روی بخش زیرین سقف نصب گردند. می توانید از چککش و یا منگنه کوب برای فیکس کردن ورقه های عایق استفاده نمایید. گیره ها را با فاصله حدود شش تا هشت اینچ از دور نمد بکوبید. باید کوبیدن گیره ها بر روی سقف را با دقت انجام دهید زیرا این کار باعث تقویت بیشتر شنیگل سقفی جدیدی می شود که بر روی سقف شیبدار می خواهید نصب نمائید.

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار - پوشش بام تخت جمشید

نصب شینگل جدید

بعد از اینکه ورقهای عایق سقفی را به خوبی پیاده سازی نمودید حالا نوبت این می رسد که شینگل جدید را بر روی سقف شیب دار نصب نمائید. از کوبیدن میخ بر روی شینگل هایی که به صورت ردیف های افقی از لبه ی بام گذاشته اید شروع نمائید. میخکوب کردن شینگل ها را به صورت ردیف های افقی ادامه دهید و در نظر داشته باشید که هر ردیف شینگل که نصب می کنید باید یک چهارمش بر روی شینگل قبلی قرار بگیرد. انجام این کار باعث می گردد که مطمئن شوید نصب شینگل بر روی سقف شیبدار خوب انجام شده و حتی زمانی که نصب شینگل به پایان رسید از نظر زیبایی بسیار قشنگ تر جلوه خواهد نمود.

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار - پوشش بام تخت جمشید

نصب نوارهای فولادی بر روی لبه های شینگل

بعد از اینکه شینگل سقفی را بر روی سقف شیبدار نصب کردید، آخرین مرحله که نباید آن را کم اهمیت فرض کرد اینست که تیزه (نوار فولادی لبه ی شینگل) را نصب کنید. شما می توانید از تیزه برای نصب در این مرحله استفاده نمائید که هم باعث تقویت شنیگل و سقف شیب دار می شود و هم باعث زیبایی بیشتر سقف شیبدار می گردد و یا از شینگل و یا سایر مصالح برای پوشاندن این قسمت استفاده نمائید.

نصب مجدد شینگل در سقف شیبدار - پوشش بام تخت جمشید

نصب شینگل بر روی سقف شیبدار را به تنهایی انجام ندهید

با اینکه شما می توانید به تنهایی و با کمک دوستان و یا خانواده، پوشش سقف شینگل را تعویض نمائید، بهتر است که از تجریه یک نفر متخصص در نصب شینگل بهره گیرید تا به صورت حرفه ای کار نصب انجام شده و در مدت زمان مناسب این کار به پایان برسد. در صورت ایجاد مشکل احتمالی نیز با استفاده از تجربه و ضمانت ایشان به بهترین نحو این مشکل را برطرف نمایید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید در زمینه بازرگانی و تولید پوشش سقف شیبدار فعالیت می کند. متخصصین این مجموعه می توانند سقف شیبدار محل مورد نظر شما اعم از سقف ویلا، آلاچیق و سقف سوله شما را با بهترین مواد و با کیفیت بالا پیاده سازی کنند. این مجموعه تولیدکننده پوشش سقف شیبدار و تولیدکننده ورق PVC بوده و علاوه بر ارائه سقف شیبدار PVCآندوپلاس، نمایندگی رسمی شینگل (BTM)، تخته OSB ،آندوویلا، ورق سنگریزه کینگستون (تاپ تایل) و … را دارا می باشد. این مجموعه با تولید ورق PVC با طرح آندوویلا، امکان بهره بردن از زیبایی این طرح را با رفع مشکلات آن ایجاد کرده است. همچنین با فراهم سازی امکان به کارگیری شینگل فلکسی BTM ترکیه که تنها برای استفاده اروپا در نظر گرفته شده بود، زیبایی و کیفیت اروپایی را برای ایرانیان به ارمغان آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصان ما با شماره 44201191-026 یا برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی یا ارتباط با بخش فروش با شماره 09121790195، 34005035-026 به صورت تلفنی یا در واتس اپ در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سوالات خود را مطرح کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم