گروه Yapı Teknik در سال 1992 در Gebze / Kocaeli برای فروش و استفاده از محصولات بامبو تاسیس شد. این گروه فعالیت خود را در ارتباط با فروش محصولات پرتقاضا توسعه داد و اولین تامین کننده در بین شرکت های صنعتی همسایه شد.

این شرکت، به 35 کشور صادرات داشته و در سراسر ترکیه با بهره گیری از سیستم فروش قدرتمند و سه کارخانه و 250 کارمند، تبدیل به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان ترکیه شده است.

شرکت عایق cukurova طیف گسترده ای از محصولات ساخت و ساز و صنایع را ارائه می دهد:  "فولاد گالوانیزه Trapeze"، "شیشه فیبر تقویت شده پلی استر" (GRP)، "Yapıpor EPS"، "غشاء 4x4"، "4x4 شینگل"، "4x4 HDPE Dimpled ورق" و "پروفیل پهن گچی ".

Yapıser توسعه محلی را از طریق سرمایه گذاری های تولید PVC و EPS ادامه داد. این شرکت همچنان در حال توسعه است و دفتر مرکزی خود را به مرکز تجارت Yapı Teknik در Şekerpınar در سال 2004 انتقال داد. گروه Yapı Teknik موفقیت خود را در بازار داخلی، جمهوری های ترک، خاورمیانه، شمال آفریقا، بالکان و اروپا ادامه می دهد. این گروه همراه با طیف گسترده ای از محصولات در صنعت ساخت و ساز ترکیه مشارکت می کند.

این شرکت برای محصولات شینگل، EPS، زهکش، غشا و بسیاری از محصولات خود گواهینامه کیفی بین المللی و داخلی و ایزو می باشد.

شرکت پوشش بام تخت جمشید به عنوان تنها نمایندگی رسمی این شرکت در ایران، در خدمت هموطنان گرامی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این شرکت به وب سایت شینگل Cukurova مراجعه نمایید.

Menu
بالا