پوشش بام تخت جمشید

جدیدترین سقف ویلا: ما اینبار تصمیم داریم در رابطه با جدیدترین پوشش های سقفی که در سقف ویلاهای شمال کشور مورد استفاده قرار می گیرند صحبت کنیم. تمام فعالان این حوزه بیان می کنند که ما وظیفه داریم تا از بهترین مدل پوشش سقفی در ساختمان هایمان استفاده کنیم و در این رابطه کم نگذاریم. در حال حاضر صنعت ساختمان سازی با تحول و توسعه ای که پیدا کرده به سمت مطلوبی پیش می رود و همین اتفاق ما را با متریال های جدیدتری در زمینه سقف ویلا رو به رو می کند. ما در مجموعه تخت جمشید بهترین پوشش های سقفی را به شما ارائه می دهیم.

جدیدترین سقف ویلا | سقف سوله | تخت جمشید

اولین مسئله ای که در خرید پوشش سقف ویلا خود را نشان می دهد این است که نصب آن به راحتی انجام شود.

این مسئله را بسیاری از تولیدکنندگان از قلم می اندازند ولی ما در مجموعه تخت جمشید بسیار به این مسئله و

رعایت آن تاکید داریم. در واقع نصب آسان یکی از اصلی ترین عواملی است که باید رعایت شود. در ادامه هم باید

بگوییم که نصب آسان تنها نباید ملاک قرار بگیرد بلکه پوشش سقفی ویلا بهتر است از جنسی باشد که ما بتوانیم

آن را همسو با سلیقه معماران در محل قرار داده و زیبایی اش را به رخ بکشیم.بهترین سقف ویلا | سقف شینگل | تخت جمشید

پیش از خرید پوشش سقف ویلا باید به مقاومت و استحکام آن در برابر زلزله بی اندیشیم. این سقف باید بتواند به خوبی انرژی تخلیه شده از زلزله و دیگر حوادث طبیعی را کنترل کند تا گزندی به ساختمان نرسد. استقامت در مقابل آتش سوزی نیز از دیگر موارد مهمی است که رعایت آن در هنگام پوشش سقفی مناسب الزامی است. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که پوشش سقفی را برای سقف ویلای خود در مناطق شمالی کشور می خواهید باید نمونه ای را انتخاب کنید که همسو و همچنین همراستا با آب و هوای این منطقه باشد. در واقع برای هر ناحیه و منطقه پوشش های سقفی گوناگونی وجود دارد که اگر به خاصیت آن ها توجه نکنیم و انتخاب درستی نداشته باشیم به مرور زمان کیفیت محصول موردنظر کاهش پیدا می کند و مشکلات عدیده ای را برای ساختمان و سقف به وجود می آورد.

به جهت مطالعه مقاله سقف سوله کلیک کنید.

بهترین پوشش های سقفی برای ویلا

ما در این بخش بهترین پوشش های سقفی ویلا را به شما معرفی خواهیم کرد و مزایای هر یک را نیز برمی شماریم. پس با ما همراه باشید.

سقف شینگل

شینگل از متریالی نظیر قیر دارای پلیمر و همینطور گرانول معدنی تشکیل شده است و در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین و جدیدترین پوشش های سقفی برای ویلا به حساب می آید. این پوشش می تواند خود را به خوبی با محیط های گوناگون سازگار کند و در مواجهه با تغییرات آب و هوایی مقاوم باشد. شینگل در مقابل ضربه نیز همچون مسئله آب و هوایی مقاوم است. این پوشش سقفی قادر است تا در انواع مختلف سطوح نظیر قوسی و همچنین شیب دار فرم خوبی به خود بگیرد. در ادامه هم باید اشاره کنیم که نصب و اجرای آن بسیار ساده است و از سبکی خاص و زبانزدی نیز سود می برد.

پوشش سقفی سفالی

این پوشش سقفی در انواع گوناگون سقف های شیروانی به کار می رود و از جمله مزایای ان می توان به وزن بسیار پایین، عمر بالنسبه بالا، حجم بسیار کم و همینطور بدنه بدون احتیاج به رنگ اشاره داشت. نصب و اجرای پوشش سقف سفالی نیز بسیار آسان صورت می گیرد. البته نکته ای که باید درنظر داشته باشیم این است که که پوشش سقف سفالی برای سقف ویلا را نمی توان در هر شرایط اقلیمی ای به کار گرفت و باید ما این نکته را بدانیم.

پوشش سقفی UPVC

این پوشش سقفی که به صورت اختصاصی توسط مجموعه تخت جمشید ارائه می شود از پلی وینیل کلراید ساخته شده است که ظاهری درخشان و شفاف دارد و هزینه های مربوط به زیرسازی آن نیز پایین است. در ادامه هم باید بیان داشت که پوشش سقفی UPVC هیچ احتیاجی به عایق حرارتی نخواهد داشت، چون خود این پوشش در قامت یک مدل عایق حرارتی و همینطور برودتی عمل می کند. گوناگونی گسترده رنگ و دوام و ماندگاری بالا نیز از دیگر مزیت های پوشش سقفی یو پی وی سی به شمار می رود.

5/5 - (1 امتیاز)

سقف شیروانی یک طرفه

سقف های شیروانی شیبدار باتوجه به احتیاج شما می توانند به انواع گوناگونی تقسیم شوند.

بر این اساس قادر خواهید بود تا شکل و نوع سقف خود را به درستی برگزینید. این واقعیت را نیز باید پذیرفت که همه سقف های شیروانی شکل لزوما به صورت قرینه شده نیستند،

بلکه برخی می توانند فقط در یک سمت خود دارای شیب باشند. سقف های شیروانی یک طرفه برای نواحی ای مناسبند که شدت وزش باد در آنجا زیاد گزارش نشده است.

این در صورتی است که سقف های شیروانی یک طرفه عموما برای مناطقی که باد در آن با شدت ادامه دارد اصلا توصیه نمی شود. نصب این محصول در محل بسیار آسان است و در تولید خود از مصالح نه چندان زیادی بهره می برند. در تولید سقف های شیروانی یک طرفه اگر شیب زیاد باشد طبیعی است که باران و برف خیلی کمتری بر روی آن قرار خواهد گرفت و این هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های استفاده از سقف های شیروانی یک طرفه محسوب می شود.

سقف شیروانی یک طرفه

کاربرد سقف شیروانی یک طرفه

اگر زیبایی هم چیزی است که نمی توانید از آن به سادگی بگذرید ما به شما توصیه می کنیم که از سقف های شیروانی یک طرفه بهره ببرید، زیرا این سقف ها طوری طراحی شده اند که جلوه بی نظیری به محیط می بخشند.

در صورتیکه شما شیفته معماری های قدیمی تر هستید این سقف ها می توانند حس گذشته را برای تان به ارمغان بیاورند.

این حرف مسئله را نیز بهتر است درک کنید که شما می توانید از سقف های شیروانی یک طرفه در قسمت های گوناگون خانه خود استفاده کنید.

برای مثال بخش گاراژ منزل می تواند سقف موردنیاز خود را داشته باشد. برای نصب و اجرای سقف شیروانی در ابتدا ارزیابی اندازه و همچنین علامت گذاری های واضح می تواند کارساز به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *