پوشش بام تخت جمشید

ساختمان مدرن در شهر بانکوک: زندگی مدرن امروز برپایه تغییرات و چالش های روز افزون می باشد , همینظور ساختمان های مدرن که هرروزه با تغییراتی مواجه است. بهترین نوع این ساختمان ها و تغییرات ایجاد شده سقف ویلا  و سقف شیبدار می باشند . علاوه بر این متد سقف های نوین دیگری در سرتا سر جهان وجود دارد که در ادامه به یکی از آنها میپردازیم:

ساختمان مدرن در شهر بانکوک | قیمت سقف مدرن | تخت جمشید


بررسی ساختمان های نوین

انواع سقف ساختمان در شهر بانکوک

ساختمان اژدها , در حوالی شهر بانکوک قرار گرفته است .این ساختمان به دلیل طرح نوینی که دارد مورد استقبال قرار گرفته است و به علت داراربودن معماری مدرن منحصر به فرد می باشد.

ساختمان مدرن در شهر بانکوک | قیمت سقف مدرن | تخت جمشید - پوشش بام تخت جمشید

پوشش سقف مدرن

ظاهر این ساختمان همانند اژدهایی است که از پائین به دور ساختمان پیچیده شده است و در بام ساختمان سر اژدها قراردارد .در واقع پوشش سقف این ساختمان سر اژدها است که در برخی موارد از  شینگل استفاده شده است به دلیل انعطاف پذیری بالا که دارد که بسیار زیبا است.

ساختمان مدرن در شهر بانکوک | قیمت سقف مدرن | تخت جمشید - پوشش بام تخت جمشید

این معبد در سال 1985ساخته شده است ولی به دلیل دوری مسافت افراد کمتری مراجعه میکنند برا ی بازدید این معبد , در طبقات زیرین این معبد گنجینه هایی وجود دارد که البته اجازه ورود و تماشا آنهارا کسی ندارند ولی راهبان این معبد همیشه بارویی گشاده از مردم استقبال  مینمایند.

استفاده از شینگل، آندوویلا و تخته OSB  با توجه به خصوصیات این مواد و تنوع رنگ و طرح آنها موجب این می شود که طراح و معمار، طرح دلخواه خود را پیاده سازی نمایند.

شرکت پوشش بام تخت جمشید با بیش از چهل سال تجربه در طراحی و پیاده سازی انواع سقف شیروانی مدرن می تواند در تصمیم گیری های شما بهترین مشاور و همراه باشد.

شرکت پوشش بام تخت جمشید در زمینه بازرگانی و تولید پوشش سقف شیبدار فعالیت می کند. متخصصین این مجموعه می توانند سقف شیبدار محل مورد نظر شما اعم از سقف ویلا، آلاچیق و سقف سوله شما را با بهترین مواد و با کیفیت بالا پیاده سازی کنند. این مجموعه تولیدکننده پوشش سقف شیبدار و تولیدکننده ورق PVC بوده و علاوه بر ارائه سقف شیبدار PVCآندوپلاس، نمایندگی رسمی شینگل (BTM)، تخته OSB ،آندوویلا، ورق سنگریزه کینگستون (تاپ تایل) و … را دارا می باشد. این مجموعه با تولید ورق PVC با طرح آندوویلا، امکان بهره بردن از زیبایی این طرح را با رفع مشکلات آن ایجاد کرده است. همچنین با فراهم سازی امکان به کارگیری شینگل فلکسی BTM ترکیه که تنها برای استفاده اروپا در نظر گرفته شده بود، زیبایی و کیفیت اروپایی را برای ایرانیان به ارمغان آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصان ما با شماره 44201191-026 یا برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی یا ارتباط با بخش فروش با شماره 09121790195، 34005035-026 به صورت تلفنی یا در واتس اپ در تماس باشید.
Rate this post

سقف شیروانی یک طرفه

سقف های شیروانی شیبدار باتوجه به احتیاج شما می توانند به انواع گوناگونی تقسیم شوند.

بر این اساس قادر خواهید بود تا شکل و نوع سقف خود را به درستی برگزینید. این واقعیت را نیز باید پذیرفت که همه سقف های شیروانی شکل لزوما به صورت قرینه شده نیستند،

بلکه برخی می توانند فقط در یک سمت خود دارای شیب باشند. سقف های شیروانی یک طرفه برای نواحی ای مناسبند که شدت وزش باد در آنجا زیاد گزارش نشده است.

این در صورتی است که سقف های شیروانی یک طرفه عموما برای مناطقی که باد در آن با شدت ادامه دارد اصلا توصیه نمی شود. نصب این محصول در محل بسیار آسان است و در تولید خود از مصالح نه چندان زیادی بهره می برند. در تولید سقف های شیروانی یک طرفه اگر شیب زیاد باشد طبیعی است که باران و برف خیلی کمتری بر روی آن قرار خواهد گرفت و این هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های استفاده از سقف های شیروانی یک طرفه محسوب می شود.

سقف شیروانی یک طرفه

کاربرد سقف شیروانی یک طرفه

اگر زیبایی هم چیزی است که نمی توانید از آن به سادگی بگذرید ما به شما توصیه می کنیم که از سقف های شیروانی یک طرفه بهره ببرید، زیرا این سقف ها طوری طراحی شده اند که جلوه بی نظیری به محیط می بخشند.

در صورتیکه شما شیفته معماری های قدیمی تر هستید این سقف ها می توانند حس گذشته را برای تان به ارمغان بیاورند.

این حرف مسئله را نیز بهتر است درک کنید که شما می توانید از سقف های شیروانی یک طرفه در قسمت های گوناگون خانه خود استفاده کنید.

برای مثال بخش گاراژ منزل می تواند سقف موردنیاز خود را داشته باشد. برای نصب و اجرای سقف شیروانی در ابتدا ارزیابی اندازه و همچنین علامت گذاری های واضح می تواند کارساز به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *