معرفی آندولین و آندوویلا

گروه کارخانجات اندولین از سال 1945 درفرانسه تولیدات خود را اغازنموده است.و در سال 1994 سرمایه گذاری مستقیم نسبت به احداث کارخانه در ترکیه نمود است. این محصول توانست مقام نخست جهان را در زمینه تولید ورقهای پوشش سقف های شیبدار(بام و نما)در اروپا و آسیا با بالاترین استانداردهای دنیا را بدست آورد و جایگزین خوبی برای ورق های شیروانی و ایرانیت بوده. کلیه تولیدات این کمپانی از درج علامت CE برخوردار است.ورق های آندولین ماده اصلی تشکیل دهنده از جنس سلولز و بتومن (نوعی قیر مخصوص) تشکیل شده است. رنگ آندوویلا به صورت رنگ دانه تولید می شود و این باعث می شود که به مرور زمان طی سال رنگ خود را از دست ندهد و آندوویلا تنها محصولی است که رنگ آن به صورت یک دست نمی باشد و دارای سایه روشن می باشد. 

اندولین و اندوویلا فرانسه - 4.6 out of 5 based on 17 votes

تایل سنگریزه ای یا تاپ تایل یکی از محصولات پر طرفدار در صنعت پوشش های بام شیبدار می باشد. در هسته اصلی این ورق سنگریزه از گالوالیوم تشکیل  شده است. و روکش آن آلومینیوم و زینک که با سنگریزه های طبیعی مزین شده است.

تاپ تایل کره ورق سنگریزه روزر - 5.0 out of 5 based on 9 votes

آکروتایل چیست؟ 

ورق های پوشش سقف های شیبدار که با نام تجاری آکروتایل معرفی شده اند از جنس پلی وینیل کلراید pvc با پوشش رزین مهندسی ASA اصلاح شده Acrylonitrile Styrene Acrylate که حاصل تحقیقات آزمایشگاه آمریکایی میباشد. این ورق ها در ایران به عنوان ورق های پی وی سی طرح سفال شناخته شده است که بیش از 50 درصد از pvc  تولید شده و در صنعت ساختمان استفاده می شود. به طور کل می توان گفت ورق های پی وی سی طرح سفال جای گزین مناسبی برای انواع ورق های گالوانیزه ,  فایبرگلاس , آردواز و ایرانیت می باشد . 

اکروتایل - 4.7 out of 5 based on 12 votes

"سفال سقف اصلی شما نمی باشد!"

سفال صرفا جهت عایق و زیبایی ساختمان شماست. سقف اصلی ایزولاسیون است.

 

با روشي نوين از قبيل ايزولاسيون، زير سفالي(در مقابل شکستن سفال و جلوگيي از ريزش آب)، سفال مکنده يا هواکش(جلوگيري از خزه،جلبک و شکستن سفال بر اثر سرما)، ايزوباند(جهت آب بندي)،شانه(جلوگيري از ورود پرندگان) و ...

سفال بام - آلاچیق - 4.5 out of 5 based on 16 votes

شینگل محصولی جدید از ترکیه، زیبا و شیک برای انواع سقفهای شیبدار، آلاچیق و نماسبک - زیبا - مقاوم دارای استاندارد جهانی


 

مزایای شینگل

آب بند دکوراتیو و سبک

شینگل - 4.9 out of 5 based on 14 votes

ارئه نوین در صنعت ساختمان کشور تولید ساندویچ پانل های جدید

  • عرضه ساندویچ پانل با فوم پلی یورتان(سقفی و دیواری)

ساندویچ پانل های این شرکت دارای دو رو پوشش فلزی از جنس ورق گالوانیزه رنگی و یا آلوزینک رنگی به ضخامت 0.5 میلیمتر یا ورق آلومینیوم رنگی به ضخامت 0.7 میلیمتر و یا کاغذ کرافت و فویل آلومینیوم می باشد.

ساندویچ پنل و ورق طرح سفال - 5.0 out of 5 based on 6 votes

پلی کربنات و پلی پانل جهت سقف شیروانی و دیوار با رنگهای متنوع و حداکثر استفاده از نور طبیعی , ورق های پلی کربنات دارای شفافیت و انتقال نور به میزان 90% حتی بعد از گذشت سالها می باشد. این محصول دارای مقاومت بسیار در برابر ضربه و فشار پاشنه پا است و مناسب برای هر گونه آب و هوا از -30 درجه تا +80 درجه سانتیگراد است.

پلی کربنات - 5.0 out of 5 based on 8 votes

ورق عایق XPS :عایق ساختمان اکس پی اس یا به عبارتی فوم XPS نسل جدید عایق ساختمان است که ویژگی های منحصر به فردی داراست که هیچ کدام از عایق ساختمان های معمول دارا نمی باشند.ورق های پلی استایرن اکسترود شده (Extruded Poly Styrene) که اختصارا به XPS  مشهور است ,

عایق ساختمانی XPS - 4.6 out of 5 based on 11 votes

یکی از جدیدترین محصول اروپا و آمریکا تخته های OSB است که به صورت پانلهایی از جنس چوب و تراشه به حالت فشرده قراردارد و به عنوان عایق جهت استفاده از کف و دیوار ساختمان ها, همچنین سقف منازل جهت زیرسازی سقف های شیروانی استفاده می شود.

این تخته ها 11OSB میل بوده کاملا ضد آب هستند و به علت زیبایی که دارند به عنوان نما و دیوار ساختمان نیز قرارمیگیرد.

عایق و تخته های OSB - 5.0 out of 5 based on 3 votes

ایزوگام یا عایق های رطوبتی ARTFLEX

آرتفلکس یا عایق های رطوبتی رولی منطبق با استانداردهای بین المللی در ایران تولید میشود , این عایق ها جایگزین ایزوگام می باشد.

این عایق ها در ضخامت 500,300,100 و 501 تولید میشود که به ترتیب موارد استفاده هر کدام متفاوت است.

بالا