پوشش بام تخت جمشید

سقف گاراژ : گاراژها بخش مهمی از خانه ها هستند. شاید این مکان به عنوان فضای قابل زندگی در خانه شناخته نشود، اما به‌ هر حال این محل می‌تواند به ‌عنوان انباری یا پارکینگ مورد استفاده قرار بگیرد. با توجه به این‌ که گاراژ به ‌عنوان یک فضای سرپوشیده شناخته می‌شود، قاعدتاً باید برای پوشش سقف آن به فاکتور های متفاوتی توجه شود. در این شرایط می‌توان محیط گاراژ را به‌ طور کامل عایق کرد از به وجود آمدن هرگونه مشکل در ادامه جلوگیری کرد.

سقف گاراژ | قیمت سقف شیروانی | تخت جمشید

سقف گاراژ

مشاوره و سفارش سقف صنعتی و سوله

برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی و سفارش آن با ما تماس حاصل فرمایید:

پوشش مناسب برای سقف گاراژ

به ‌طور کلی سقف گاراژ نیز درست به اندازه‌ای سقف خانه پر اهمیت می‌باشد. به همین دلیل برای طراحی سقف این مکان باید به فاکتورهای گوناگونی توجه داشته باشید. معمولاً با توجه به نوع ساخت خانه، برای گاراژ نیز از متریال مشابهی بهره گرفته می‌شود. برای مثال اگر خانه ‌های شما با آجر، سیمان و ایزوگام ساخته ‌شده باشند، قاعدتاً سقف گاراژ شما نیز با همین مواد ساخته می شود. در ادامه بررسی می کنیم که اگر خانه ای با سقف شیبدار ساخته شده باشد سقف گاراژ به چه صورت باید در نظر گرفته شود.

برای ساخت سقف شیبدار گاراژ، متریال گوناگون و متنوعی وجود دارند که هر کدام از آن‌ ها به‌ نحوی می‌تواند مزایای خودشان را داشته باشند. برای مثال در کنار استفاده از سقف شیبدار مناسب و مقاوم در برابر شرایط آب‌ و هوایی، شما می‌توانید از انواع متفاوت عایق ‌ها نیز در این زمینه بهره ببرید.

سقف UPVC

پوشش سقف UPVC به‌ عنوان یکی از کاربردی‌ترین و مقرون ‌به ‌صرفه‌ترین پوشش ‌هایی است که می‌تواند برای سقف گاراژ مورد استفاده قرار بگیرد. این محصول در برابر بسیاری از فاکتور های آب‌ و هوایی مقاوم است و می‌تواند در آب‌ و هوای معتدل، به ‌خوبی از گاراژ شما محافظت کند. این پوشش بیشتر برای سقف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ولی در سایر ساختمان ها نیز کاربرد دارد.

سقف شینگل

شینگل یکی از پرطرف‌دارترین و کاربردی‌ترین انواع پوشش‌ هایی می‌باشد که می‌تواند برای سقف گاراژ مورد استفاده قرار بگیرد. این محصول به‌ خودی ‌خود نیز به‌ عنوان یک عایق شناخته می‌شود و می‌تواند از عبور حرارت و ورود صدا تا حد بسیار زیادی جلوگیری کند. پوشش سقف شینگل به‌ عنوان یکی از بهترین و زیباترین پوشش ‌های شناخته می‌شود که می‌تواند ظاهر سقف گاراژ شما را تا حد بسیار زیادی زیباتر کند. علاوه‌ بر این موارد، شما می‌توانید هنگام پیاده‌ سازی پوشش شینگل خودتان نیز از انواع متفاوت محصولات عایق بهره ببرید تا بتوانید از هدر رفت انرژی تا حد بسیار زیادی جلوگیری کنید.

سقف گاراژ

پوشش آندوویلا

پوشش آندوویلا به ‌عنوان یکی از سبک‌ترین و بادوام‌ترین انواع پوشش شناخته می‌شود که روند نصب آن نیز روند بسیار راحتی است. با استفاده از این پوشش برای سقف گاراژ، شما میتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن و با مقرون ‌به‌ صرفه ترین هزینه‌ ها، یک پوشش عالی برای سقف خود داشته باشید. استفاده از این پوشش در آب ‌و هوای بارانی و مرطوب انتخاب بسیار هوشمندانه‌ای می‌باشد.

زیرسازی سقف گاراژ

علاوه ‌بر این که شما باید به ‌دنبال کاربردی‌ترین مقاوم‌ترین پوشش ‌های سقف گاراژ باشید، توجه به زیباسازی سقف از داخل نیز مهم است. مواد اولیه گوناگون و متفاوتی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا از داخل سقف گاراژ مورد نظر خودتان را زیباتر کنید و به‌ طور کلی ظاهر گاراژ را بهبود ببخشید. شما می‌توانید از انواع متفاوت پوشش‌ های چوبی یا سقف ‌های کاذب بهره ببرید تا بتوانید ظاهر گاراژ خودتان را بهبود ببخشید. علاوه ‌بر این موارد، می‌توانید همان حالت سقف شیب‌دار را نگه دارید و تنها از پوشش ‌هایی بهره ببرید که به ‌عنوان زیبا سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مراحل پیاده ‌سازی سقف گاراژ

اگر قرار باشد سقف گاراژ به ‌صورت شیبدار پیاده ‌سازی شود، باید مرحله گوناگونی برای پیاده‌ سازی آن طی شود. به‌ طور کلی پیاده‌ سازی سقف شیبدار یک روند مشابه می‌باشد. اما با توجه به نوع عایق‌ بندی که شما انتخاب کرده‌اید و همچنین نوع پوشش نهایی مورد نظر، ممکن است که در جزئیات این مراحل کمی تفاوت ایجاد شود. در مرحله اولیه، روند زیرسازی سقف شیبدار ایجاد می‌شود. بعد از این‌ که اسکلت کامل گاراژ شما پیاده‌ سازی شد و اسکلت سقف شیبدار نیز ساخته شد، از یک زیرسازی با کیفیت بهره گرفته می‌شود تا به ‌طور کلی استحکام سقف شیبدار شما حفظ شود. زیرسازی همچنین می‌تواند به‌ عنوان یک عایق مناسب حرارت و رطوبت عمل کند و از هدر رفت هزینه جلوگیری کند. در ادامه اگر شما قصد داشته باشید از مواد عایق بهره ببرید، عایق ‌ها روی پوشش زیر سازی مورد نظر نصب می‌شوند و در انتها نیز پوشش نهایی مورد نظر شما با تخصص کافی و درزگیری مناسب روی سقف گاراژ پیاده‌ سازی می‌شود.

سقف گاراژ

جمع‌بندی

اگر گاراژ شما فضای جدایی از خانه می‌باشد، دست شما برای انتخاب انواع متفاوت متریال برای سقف شیبدار باز خواهد بود. شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که در دست دارید، آب ‌و هوای منطقه خودتان و هم چنین سلیقه خود، به سراغ خرید انواع متفاوت و متنوع از متریال ‌های سقف شیبدار بروید. خوشبختانه در حال ‌حاضر انواع گوناگون و متفاوتی از پوشش ‌های سقفی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند با توجه به بودجه و سلیقه بهترین گزینه را خریداری نمایید و از آن بهره ببرید. به این موضوع توجه داشته باشید که برای پیاده‌ سازی مناسب سقف گاراژ، بهتر است که حتما قبل ‌از هرگونه اقدام با یک فرد متخصص در این زمینه ارتباط بگیرید. در این شرایط می‌توانید به‌ صورت کاملاً صددرصدی، با خیال راحت و به بهترین نحو ممکن، پوشش سقف شیروانی مدرن را پیاده‌ سازی نمایید.

شرکت پوشش بام تخت جمشید در زمینه بازرگانی و تولید پوشش سقف شیبدار فعالیت می کند. متخصصین این مجموعه می توانند سقف شیبدار محل مورد نظر شما اعم از سقف ویلا، آلاچیق و سقف سوله شما را با بهترین مواد و با کیفیت بالا پیاده سازی کنند. این مجموعه تولیدکننده پوشش سقف شیبدار و تولیدکننده ورق PVC بوده و علاوه بر ارائه سقف شیبدار پی وی سی (ورق PVC)، نمایندگی رسمی شینگل (BTM)، تخته او اس بی ،آندوویلا، ورق سنگریزه کینگستون (تاپ تایل) و … را دارا می باشد. این مجموعه با تولید ورق PVC با طرح آندوویلا، امکان بهره بردن از زیبایی این طرح را با رفع مشکلات آن ایجاد کرده است. همچنین با فراهم سازی امکان به کارگیری شینگل فلکسی BTM ترکیه که تنها برای استفاده اروپا در نظر گرفته شده بود، زیبایی و کیفیت اروپایی را برای ایرانیان به ارمغان آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصان ما با شماره 44201192-026 یا برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی یا ارتباط با بخش فروش با شماره 09371790195، 22180750-021 به صورت تلفنی یا در واتس اپ در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سقف شیروانی یک طرفه

سقف های شیروانی شیبدار باتوجه به احتیاج شما می توانند به انواع گوناگونی تقسیم شوند.

بر این اساس قادر خواهید بود تا شکل و نوع سقف خود را به درستی برگزینید. این واقعیت را نیز باید پذیرفت که همه سقف های شیروانی شکل لزوما به صورت قرینه شده نیستند،

بلکه برخی می توانند فقط در یک سمت خود دارای شیب باشند. سقف های شیروانی یک طرفه برای نواحی ای مناسبند که شدت وزش باد در آنجا زیاد گزارش نشده است.

این در صورتی است که سقف های شیروانی یک طرفه عموما برای مناطقی که باد در آن با شدت ادامه دارد اصلا توصیه نمی شود. نصب این محصول در محل بسیار آسان است و در تولید خود از مصالح نه چندان زیادی بهره می برند. در تولید سقف های شیروانی یک طرفه اگر شیب زیاد باشد طبیعی است که باران و برف خیلی کمتری بر روی آن قرار خواهد گرفت و این هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های استفاده از سقف های شیروانی یک طرفه محسوب می شود.

سقف شیروانی یک طرفه

کاربرد سقف شیروانی یک طرفه

اگر زیبایی هم چیزی است که نمی توانید از آن به سادگی بگذرید ما به شما توصیه می کنیم که از سقف های شیروانی یک طرفه بهره ببرید، زیرا این سقف ها طوری طراحی شده اند که جلوه بی نظیری به محیط می بخشند.

در صورتیکه شما شیفته معماری های قدیمی تر هستید این سقف ها می توانند حس گذشته را برای تان به ارمغان بیاورند.

این حرف مسئله را نیز بهتر است درک کنید که شما می توانید از سقف های شیروانی یک طرفه در قسمت های گوناگون خانه خود استفاده کنید.

برای مثال بخش گاراژ منزل می تواند سقف موردنیاز خود را داشته باشد. برای نصب و اجرای سقف شیروانی در ابتدا ارزیابی اندازه و همچنین علامت گذاری های واضح می تواند کارساز به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *